Mam 17 lat i wczoraj, oraz tydzień temu zaobserwowałem u siebie całkiem intensywny ból lewego jądra
1
odpowiedzi
Mam 17 lat i wczoraj, oraz tydzień temu zaobserwowałem u siebie całkiem intensywny ból lewego jądra promieniującego w okolice lewej strony podbrzusza. Nazwałbym to bólem pulsującym. Podczas tego bólu jądro staje się nadwrażliwe na dotyk oraz ruch. Dodam że owy ból pojawia się tylko i wyłącznie podczas dłuższych spacerów/biegania. Zauważyłem również że najczęściej objawia się po tym jak jestem już zmęczony. Gdy siadam lub kładę się na jakiś czas, wszystko wraca do normy. Ten ból towarzyszy mi już kilka lat (mniej więcej do 3 lat) nie jest rutynowy, zdarza się raz na jakiś czas podczas właśnie aktywności fizycznej. Głównie występował podczas pływania na kajaku sportowym gdzie pozycja wymuszała ucisk obu ud na jądra, oraz podczas biegania. Po treningu gdy odpoczywałem w szatni problem ustępował. Lekarz pierwszego kontaktu po małym wywiadzie ze mną stwierdził że może być to zwyczajne ,,obicie" podczas chodzenia. Co powinienem zrobić i co może oznaczać owy ból? Pozdrawiam.
Szanowny Panie, polecam wykonanie konsultacji urologicznej wraz z USG jąder.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.