Ma tytanko od nośnie mojej sytuacji od kilkunastu dni nie czuje się dobrze chodzi tu o zdrowie psych

3 odpowiedzi
Ma tytanko od nośnie mojej sytuacji od kilkunastu dni nie czuje się dobrze chodzi tu o zdrowie psychiczne i fizyczne byłem u wielu lekarzy ale każdy z nich mówi to samo podano mi witaminy B12 oraz D i Selen w pewnym okresie był bardzo duży stres że mi coś jest byłem w szpitalu z mrowieniem w rękach potem wróciłem do domu i spałem przez kilka dni potem znowu był szpital ale i trafiłem do internisty który stwierdził iż moje zachowanie było do leczenia psychiatrycznego przez okres 3, 4dni dostałem tabletki nie wiem co to było po tym byłe w drugim szpitalu gdzie zacząłem się bardzo stresować w szpitalu lekarze którzy mnie badali byli bez maseczek doszło do pobrania krwi z której nic nie wynikło potem byli już lekarzez pierwszego kontaktu oraz pschoterałeta i psycholog którzy stwierdzili że jest wszystko wporzondku teraz mam problemy z pamięcią długo trwała oraz problem z wenchem i smakiem czy ktoś mi powoże zrozumieć co to może być ???? Czy jest to spowodowane przez stres związany z obawą
Witam, przyczyn może być wiele które uruchomiły psychosomatykę. Może ta sytuacja stresowa o której jest napisane. Rozmowa z psychologiem lub terapeutą może wiele wyjaśnić. Pozdrawiam Jolanta Suchłabowicz

Jesli przyczyny somatyczne/organiczne zostaly wyeliminowane, prosze zglosic sie na konsultacja z psychoterapeutka/psychoterapeuta. Nie jest wazne, ze rozni lekarze, nawet psycholog/terapeuta stwierdzili, ze wszystko jest "w porzadku" - tutaj liczy sie to, co Pan przezywa i caly dyskomfort, ktorym sie Pan dzieli. Prosze to poglebic z kims kto pozwoli sobie na empatie z Panem.
Prosze skorzystac z konsultacji: neurologicznej w kierunku tezyczki, (zaburzenia elektrolitowe: magnez, potas, wapn, chlorki-daja rozne efekty-takze takie zwiazane z zaburzeniami lękowymi). Niezbedna bylaby konsultacja porzadkujaca Pana dotychczasowy proces leczniczy u psychologa i wykonanie diagnozy w kierunku zaburzen nastroju, lękowych i psychosomatycznych.