koszt kolejnej wizyty

6 odpowiedzi
Dzień dobry chciałabym zapytać jaki jest koszt kolejnej wizyty u Pani Doktor , bo na pierwszej 150 zł a na kolejnych ? Z poważaniem Sylwia Elżanowska
Kolejne wizyty to koszt 120 zl. Pozdrawiam

Dzień dobry,

Wydaje mi się, że ma Pani nieprawidłowe informacje, Koszt wizyty u mnie to 90 zł dla sesji indywidualnej, 120 zł dla sesji z parą :)

Pozdrawiam serdecznie,
Małgorzata Ciołkowska
Witam, zdaje się że pytanie które otrzymałem było skierowane nie do mnie. Sesje terapeutyczne które ja prowadzę kosztują każdorazowo 100 zł. Pozdrawiam serdecznie, dr Szymon Czapliński
Witam,
Pani Sylwio zdecydowanie Pani u mnie nigdy nie była.
Pozdrawiam serdecznie - Teresa Cichacka
Pani Sylwio, ceny za wizytę są stałe, uzależnione od gabinetu, w którym przyjmuję - od 80 zł.
Jeżeli jest Pani zainteresowana szczegółami to proszę o kontakt pod nr pięć zero cztery jeden pięć dwa pięć cztery pięć- gabinet w Ząbkach lub pięć zero zero cztery dwa dwa dziewięć sześć trzy- Warszawa.
Pozdrawiam serdecznie
Agnieszka Szczygielska
Dzień dobry,
koszt pierwszej konsultacji indywidualnej to 80 zł, zaś kolejne wizyty kosztują 100 zł (wizyta trwa 50 min). Z kolei w przypadku terapii par zarówno pierwsza konsultacja, jak i kolejne wizyty kosztują 150 zł za 90 minut.
Z wyrazami szacunku
Anna Mach - psycholog, psychoterapeutka, dr n. hum.