Jestem zainteresowana zabiegiem kwasem zeby usunac linie marionetki .Ile ten zabieg u Pani kosztuje

5 odpowiedzi
Jestem zainteresowana zabiegiem kwasem zeby usunac linie marionetki .Ile ten zabieg u Pani kosztuje i jakie jest stężenie kwasu , czyli na jak długo wystarcza ?
Dzień dobry, tak jak już pisałam w poprzednich komentarzach o kwestiach preparatu i ceny powiem na konsultacji. Trzeba zobaczyć jaka jest przyczyna tych bruzd u Pani I co trzeba zrobić by je zniwelować. Zapraszam na konsultacje by od podstaw podejść do Pani problemu. Pozdrawiam

Witam, dokładne ustalenie źródła powstawania linii marionetki oraz schemat holistycznego podejścia do problemu ustalany jest na pierwszej wizycie konsultacyjnej. Cena jednej ampułki kwasu hialuronowego waha się w granicach 800/900 zł. Pozdrawiam
Witam,
Zależy od stanu miejscowego. 1-2 amp po 800-900zł.
Pozdrawiam
Sugeruję wizytę: Kwas hialuronowy - 900 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Rozumiem, że chce Pani usunąć linie marionetki. Nie zawsze to proste zadanie i można problem usunąć podczas jednej wizyty. O tym w jaki sposób najlepiej pomóc każdemu pacjentowi jesteśmy w stanie powiedzieć podczas konsultacji w gabinecie. Najczęściej podajemy kwas hialuronowy, jego stężenie dobieramy na miejscu, zależy od głębokości bruzd i jakości skóry, wieku pacjenta, od tego zależy również cena zabiegu - 1 amp 800 zł -1300zł. Bywa tak że w niektórych przypadkach zanim wykonamy wypełnienie kwasem hialuronowym zalecamy zabiegi poprawiające jakość/gęstość skóry- zabiegi z zastosowaniem ultradźwięków, radiofrekwencji czy lasera CO2. Zabiegi tego typu zlecamy wcześniej aby "efekt kwasu" utrzymał się dłużej,
Pozdrawiam
Katarzyna Mudel
Aby usunąć powstałe linie marionetki należy najpierw podczas konsultacji ustalić przyczynę ich powstania oraz sposoby, które pozwolą na najtrwalsze zniwelowanie Pani problemu. Zabieg 1 ml kwasu hialuronowego w naszym gabinecie wynosi 800 zł.