Jestem z nim ze względu na dzieci. Nie jesteśmy małżeństwem żyjemy ze sobą od 5 lat i mamy dwójkę dz

2 odpowiedzi
Jestem z nim ze względu na dzieci. Nie jesteśmy małżeństwem żyjemy ze sobą od 5 lat i mamy dwójkę dzieci 4 latka i roczek. Niestety partner nadużywa alkoholu i znęca się nade mną psychicznie nie zważając na dzieci. Ubliża mi i mojej rodzinie, zabrania mi utrzymywać z nimi kontakt. Przy czym starszego syna buntuje przeciwko mnie i mówi aby syn wyzywał mnie od starej głupiej krowy i że ,, Twoja matka jest chora psychicznie ". Ja już tego nie wytrzymuje mam po prostu dość tego że jak nadchodzi piątek to się stresuje denerwuje i boje co będzie przez kolejny weekend. Chce podjąć odpowiednie kroki ale nie wiem od czego zacząć gdzie się zgłosić i zarazem boje się bo grozi że odbierze mi dzieci. Nie chcę tak żyć mam dopiero 41 lat a czuję się jakby świat się dla mnie zamknął i ja sama czuję się jakbym była zamknięta w jakieś klatce. Jestem zastraszana i poniżana a najbardziej mi szkoda moich dzieci.
Prosze poczytac troche o niebieskiej karcie i sprobowac znalez Osrodek Interwencji Kryzysowej w poblizu Pani miejsca zamieszkania. To jest przemoc prosze Pani.

Rozumiem, że wspomniana sytuacja jest bardzo obciążająca, męcząca zapewne również. Zachęcam do skorzystania ze wsparcia specjalisty w miejscu zamieszkania, otrzyma Pani, będzie Pani zaopiekowana. Wsparcie to pozwoli odzyskać równowagę psychiczną i pozwoli zadbać o swój komfort psychiczny. Pozdrawiam