Jestem kobietą Schudłam już 45 kg Gdzie powinnam się udać by pozbyć się fałdy tłuszczowej pod br
1
odpowiedzi
Jestem kobietą
Schudłam już 45 kg
Gdzie powinnam się udać by pozbyć się fałdy tłuszczowej pod brzuchem?
Schudłam już 45 kg
Gdzie powinnam się udać by pozbyć się fałdy tłuszczowej pod brzuchem?
Dzień dobry.
Przede wszystkim należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje Panią dalej ze skierowaniem. Najbardziej pomocnym specjalistą w tym zakresie będzie chirurg plastyczny.
Pozdrawiam, Sławomir Kula
Przede wszystkim należy zgłosić się do lekarza rodzinnego, który pokieruje Panią dalej ze skierowaniem. Najbardziej pomocnym specjalistą w tym zakresie będzie chirurg plastyczny.
Pozdrawiam, Sławomir Kula
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Eksperci
Podobne pytania
- Mój syn ma 12 lat 184 wzrostu i waży 87 kg je 3 posiłki dziennie jest w okresie dojrzewania jakie produkty wyeliminować żeby waga spadała
- Mam 31 lat . Od około 7 lat zauważyłem rosnący tzw. Piwny brzuch. Mam 175 wzrostu ,ważę 89kg a obwód w pasie to 100cm. Reszta ciała czyli nogi, ręce i klatka piersiowa jest w porządku. Mój brzuch jest twardy i gdy mapkę brzuch mięśnia znajdują się pod pierwsza warstwą tłuszczu około 1-1,5 cm…
- Mam 41 lat wzrost 158 waga 89 kg, z otyłościa zmagam się już od ok 13 lat, bez większych efektów, mam insulinopornisc diety 1200,1500,1600 na mnie działają , nawet przy wysiłku fizycznym.Lekaez endokrynolog powiedział, że nie może w żaden sposób mi pomóc ponieważ , mam dobre wyniki i powinnam…
- Witam, Mam 35 lat 179 cm wzrostu i 156 kg wagi. Chcę poszukać kogoś kto pomógł by mi w walce z otyłością i tu jest problem. Do kogo się zgłosić - specjalista, ale od czego? Od lekarza rodzinnego dostałam skierowanie do poradni chorób metabolicznych ale znalezienie ich również graniczy z cudem.…
- Zmagam się z otyłością brzuszną mam 160 wzrostu przy wadze 70 kg, jest to otyłość wtórna.
- Mam otyłość posterydową brzyszną tradycyjne odżywianie i zakładanie stresu oraz nerwowe usposobienie sprzyjające otyłości szukam pomocy. Chciałabym zdrowiej wyglądać i się czuć?
- Witam czy przy otyłości z nadczynnością tarczycy mogę chcąc się odchudzić przyjąć lek Sibutraminę 20mg
- Witam, mam siostrę z Zespołem Downa(32 lata). Mimo,że od kilku lat stara się jeść nie wiele, ma sporą otyłość(100kg), co skutkuje tym, że ma problemy z poruszaniem,szybko się męczy i bolą ją stawy biodrowe itd. Do jakiego specjalisty najlepiej się zgłosić?
- Dzień dobry.mam codziennie biegunki co z tym zrobić?
- Dzien dobry. Dziecko w wieku 12 lat chłopiec w mojej rodzinie waży 90 kg przy wzroście 161cm. Jest bardzo orły. Gdzie można zgłosić się o pomoc i leczenie w Warszawie na nfz? Proszę o pilną pomoc
Masz pytania?
Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 20 pytań dotyczących usługi: otyłość
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.