Jakieś 3 miesięce temu poznałem faceta na ogłoszeniach dla gejów .Od samego poczatku jest suber mam

2 odpowiedzi
Jakieś 3 miesięce temu poznałem faceta na ogłoszeniach dla gejów .Od samego poczatku jest suber mam bardzo dużo wspólnych tematów zaintersowań .Po tygodniu pisania uznalizmy ,że nasza znajomość przypomina taką gdybyśmy się znali dobre kilka lat .Cięgle myślimy o soboie co robimy itp.. Mam dopiero 17 lat a mój przyjaciel jest po 30 czy to jest normalne .Czy mogłem się zakochać...
Witam.

W mojej skromnej ocenie mogłeś zakochać się w nim, lub w swoim wyobrazeniu o nim. Przez internet każdy może przedstawić się inym w dowolny sposób, niekoniecznie prawdziwy. Sugeruję zwrócić uwagę na ten aspekt waszej znajomości. Ponadto jesteś na etapie fascynacji tym człowiekiem, co dodatkowo może zniekształcać ocenę sytuacji. Weź to pod uwagę.

Witam. Domyślam się, iż jest to dla Ciebie bardzo ważna relacja. Należy jednak pamiętać, iż znajomości internetowe to zupełnie co innego niż bezpośredni kontakt z człowiekiem. Zgadzam się oczywiście z moim przedmówcą i również sugeruję zwrócić uwagę na rozwój Waszej znajomości. Czy jest to tylko wyłącznie kontakt online? Czy mieliście możliwość rozmowy bezpośredniej? Myślę, iż mogła pojawić się z Twojej strony ogromna fascynacja tym człowiekiem. Zwróć również uwagę, czy masz wokół siebie wiele osób, którym możesz zaufać i z nimi porozmawiać, czy może czujesz się samotny, opuszczony, niezrozumiały przez osoby najbliższe, a to na pewno powoduję silniejszą więź oraz relację z osobą z internetu. Tym bardziej w takiej sytuacji Twój obraz sytuacji, może być zniekształcony. Pamiętaj jednak, że internet niesie za sobą wiele zagrożeń i należy być bardzo ostrożnym.