Jak poradzić sobie ze zdradą męża?

4 odpowiedzi
Kompletnie nie wiem, jak mam sobie poradzić ze zdradą męża. Myślałam, że będę mu w stanie wybaczyć, jednak teraz widzę, że jest to niemożliwe. Za bardzo mnie zranił. Jesteśmy małżeństwem od 10 lat. Nic nie wskazywało na to, że czegoś mu brakuje. A tymczasem znalazł młodszą kochankę. Jestem zrozpaczona, czuję się nieatrakcyjnie. Nie potrafię mu na nowo zaufać. Czy musimy skorzystać z terapii?
Terapia może być szansą na wzajemne powiedzenie sobie o zranieniu, bólu, poczuciu winy zrozumieniu siebie i swoich potrzeb. Jeśli jednak emocje są silne i trudno jest je konstruktywnie komunikować, to proponujemy indywidualne spotkanie.
Zdrada potrafi naruszyć wewnętrzny fundament bezpieczeństwa, nadszarpnąć poczucie zaufania do siebie i bliskich, ale też może stać się początkiem, sprawić że chcemy coś zmienić w swoim życiu.

na pewno warto iść na terapię
Dobry psycholog pomoże odbudować swoją psychikę i relacje. Pozdrawiam
Dzień dobry. Terapia może wiele wyjaśnić w kwestii Państwa wzajemnych relacji. Jeżeli zależy Pani na ratowaniu związki, to warto podjąć działania w tym kierunku. Pozdrawiam.