Terapia indywidualna

5 odpowiedzi
Dzień dobryCzy prowadzi Pani terapię dla osób ze zdiagnozowanymi zaburzeniami osobowości i zaburzeniach lękowych? Jestem po hospitalizacji w Klinice Nerwic w IPiN w Warszawie. Mimo pozytywnych zmian w życiu i ogólnego "radzenia sobie", potrzebuję długoterminowej terapii.

Dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam
Tak, oczywiście, z tym że mam gabinet w Krakowie. Zapraszam serdecznie. Kontakt do mnie jest na mojej stronie internetowej. Pozdrawiam, Beata Kot

witam, jeśli podłożem problemu jest uzależnienie, współuzależnienie lub jakaś dysfunkcja w rodzinie pochodzenia to bardzo proszę o kontakt, w tym zakresie zajmuję się terapią, pozdrawiam
Tak, prowadzę. Zapraszam serdecznie!
Witam serdecznie. Tak prowadzę. Zapraszam do kontaktu z Naszym Centrum - Strefa Bytu w Katowicach gdzie pracuję na stronie internetowej znajdzie Pan/Pani numer telefonu lub formularz kontaktowy.
Witam, serdecznie zapraszam na wstępne spotkanie, na którym omówimy szczegóły współpracy.
Pozdrawiam. A.J
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.