Jak mężczyzna czuje się słaby to z czego ma korzystać aby poprawić stan? Z własnej seksualności? z p

2 odpowiedzi
Jak mężczyzna czuje się słaby to z czego ma korzystać aby poprawić stan? Z własnej seksualności? z pieniędzy? z pracy ? z siły mięśni ? czy też miękko z relacji , rozmowy, przebywania z innymi? To jest ważne pytanie, bo Polscy mężczyźni maja z tym problem. Szukają silnych partnerek zamiast szukać własnej siły.... ? Jak to psycholog skomentuje ten problem ? Bez cynizmu proszę :D
Prosze zwrocic uwage na procedury jezykowe, jakich Pan uzyl w sformulowaniu tego post'a. Gdyby uzyc tego w formie JA, byloby to bardziej realne, ale niestety, bolesne/trudne w przezyciu.... Trudno przyznawac sie przeciez do tego, ze bywamy slabi, ze odczuwamy trudnosci w sferze seksualnosci, ze nadkompensujemy to zewnetrzynymi symbolami sily (bryka, kesz, >500 znajomych na FB, etc.) Jak wyzej skomentowane, prosze zajrzec do siebie, tutaj ma Pan prawdziwego mezczyzne i rowniez zrodlo/a sily. Moze trudno to dojrzec, albo nie ma do tego dostepu takiego jaki by Pan chcial na codzien miec. Piekne pytania egzystencjalne o to kim sie jest, o to, jaki jest cel, jakie sa Pana potrzeby. Ale tez i frustracje na te tematy. Jesli chce Pan pozostac na poziomie ogolnosci to bedzie to debata filozoficzna, jesli zmienia Pan "kwantyfikator" uniwersalny na szczegolowy to jest to psychologiczna debata i refleksja nad soba. Prosze kontynuowac te rozmowe wewnetrzna.

"Nie otworzysz drzwi dopóki nie otworzysz zasuw. Zrozum mnie dobrze, nie ma dróg na skróty, nie ma. Daj sobie czas na poznanie prawdy. Zamiast narzekać rób coś i zacznij świat swój zmieniać.."
Autorefleksja powinna być dobrym źródłem na poznanie odpowiedzi na postawione pytania. Pozdrawiam