Gdy poznam dziewczyne na portalu randkowym, po pisaniu z daną dziewczyna, uda się ustawić z dziewczy

3 odpowiedzi
Gdy poznam dziewczyne na portalu randkowym, po pisaniu z daną dziewczyna, uda się ustawić z dziewczyną, to pisze mi ze teraz niewiele może zdziałać by się spotkać, bo za po żalu line jest, albo zajęta praca itp. Czy że mną jest coś nie tak, źle się zabieram? Jestem osoba która podczas urodzenia problem z nauką, zrozumieniu, zapamamietaniem i wiele inne rzeczy. Mam problemy poznaniem dziewczyny na portalu randkowe go, na dworze uważam że nigdy nie poznam dziewczyne, bo później rozplanować znajomość, czybzwiazek
Dzień dobry, myślę, że dobrym rozwiązaniem byłoby udanie się do psychologa i pracowanie nad Pana możliwościami poznawczymi. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk

Szanowny Panie,
wyobrażam sobie że posiadanie drugiej osoby, której może Pan zaufać i mieć wsparcie jest dla Pana w tym momencie ważne. Można jej szukać na wiele sposobów lub zwyczajnie się "pojawia" :) bez włożenia większego wysiłku.
Pojawiły się w mojej głowie kilka myśli i fantazji na temat tej sytuacji i kierunki które można byłoby obrać w pracy nad tym tematem. Jeśli chciałby Pan kontynuować prace nad sobą z moim udziałem to zapraszam w wiadomości prywatnej. Pozdrawiam Tomasz Desput
Dzień dobry,

rozumiem, że pisze pan o swojej potrzebie bycia w związku, znalezienia swojej drugiej połowy, poznania siebie. To bardzo ważne aspekty życiowe. Pisze pan także o niepowodzeniach w tej kwestii i szukaniu rozwiązań, a także poradzeniu sobie z odrzuceniem. To są obszary, które może pan omówić na psychoterapii. Może zmiany nie nadejdą od razu, jednakże będzie pan mógł się sobie i tym trudnościom bliżej, co może być pomocne.