Dzień dobry, Od pewnego czasu czuję się bardzo źle, uczucie pustki przeplatane ze smutkiem. Moj sta

5 odpowiedzi
Od pewnego czasu czuję się bardzo źle, uczucie pustki przeplatane ze smutkiem. Moj stan mogl zostac spowodowany trudnymi wydarzeniami jakie miały ostatnio miejsce w ostatnim czasie (śmierć koleżanek). Pamiętam, że nie po raz pierwszy tak się czuję. Czasami mam taki stan, a potem się polepsza. W 2018 roku kilkukrotnie. Chwilami nie jestem w stanie wykonywać codziennych czynności, czuję że są bezsensowne, zaniedbuję w pewnym stopniu szkołę... w dodatku mam tak zwane urojenia, mam czasem dziwne uczucie ze jestem kontrolowany, czy takie jakby ktos znał moje myśli...
Witam, ten stan należałoby zdiagnozować, bo może ilustrować proces nieodwracalnych i negatywnych zmian po Traumie/ traumach. Zapraszam na konsultację do psychologa - psychotraumatologa
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Szanowny Panie, pisze Pan, że okresowe obniżenie nastroju powraca co jakiś czas jest więc stanem stałym-nawracającym, niepokój wzbudza również zdanie o poczuciu bycia kontrolowanym. Może to mieć podstawy lękowe jednak powinno być zdiagnozowane przez specjalistę. Zachęcam do diagnozy u psychologa-psychoterapeuty który zaleci dalsze kroki postępowania. Pozdrawiam.
Najlepszym rozwiązaniem będzie konsultacja u specjalisty od trudnych wydarzeń - polecam psychotraumatolog Annę Wiktor-Czerucką.
Niepokojące są opisywane przez ciebie objawy psychotyczne, ja w takiej sytuacji zawsze zalecam konsultację psychiatryczną. Pozdrawiam.
Polecam wizytę u psychologa diagnosty lub terapeuty. On pokieruję co dalej.