Dzień dobry moja dziewczyna na poczatku naszej znajomości przez poerwsze 3 tygodnie okłamywała mnie

1 odpowiedzi
Dzień dobry moja dziewczyna na poczatku naszej znajomości przez poerwsze 3 tygodnie okłamywała mnie ze jest wolna a konczyla pewien związek od razu wiedziałam wyczuwałem ze klamie dopiero po pierwszym 'aszym współżyciu zaufałem jej i ufam jej do tej pory ale bardzo myslalem caly czas o tym ze mnie klamala na poczatku i ona caly czas uparcie twierdzila ze nie kłamie az niedawno juz miala chyba dość i powiedziala mi prawde czy mam nasz związek moze byc udany pomimo tego ze na początku mnie oklamala bo duzo mysle o tym?
Dzień dobry, odpowiadając na Twoje pytanie, czy Wasz związek może być udany- to zależy. Zależy to od Twojej dziewczyny, czy będzie z Tobą szczera, czy nadal będzie kłamać. Zależy też od tego, na ile jesteś w stanie jej zaufać. To wszystko zależy również od tego, jak Wasza relacja wygląda teraz. Jeśli jesteście ze sobą szczerzy i już nie pojawiają się kłamstwa z Jej strony, uważam, że jesteście w stanie stworzyć fajną, opartą na zaufaniu relację pomimo takiego doświadczenia. :)

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.