Dzień dobry. Jestem w 6 tygodniu ciąży, w tamtym tygodniu byłam u lekarza, było widać tylko pęcherzy

1 odpowiedzi
Dzień dobry. Jestem w 6 tygodniu ciąży, w tamtym tygodniu byłam u lekarza, było widać tylko pęcherzyk. Pani doktor pytała czy mam plamienia powiedziałam że tak, zapytała o kolor gdy powiedziałam że ciemny to tylko psychodelia ze to dobrze. Jednak od kilku dni mam takie krwawienia jak gdybym miała okres. Ale mówiła mi że mam coś nie tak z macicą i że mam odpoczywać. Czy to może być powód krwawienia? Czy mogę obawy są słuszne? Następną wizytę mam za tydzień. pomocy
 Bogumiła Karpankiewicz - Szkarłat
Ginekolog, Seksuolog
Bochnia
Witam. Idż na oddział ginekologiczny, bo krwawisz i z macicą jest coś nie tak.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.