dietetyk: insulinooporność i NLPZ

6 odpowiedzi
Najpierw stwierdzono u mnie insulinooporność (przyjmuję leki) a teraz jestem "podejrzana" o nietolerancję na NLPZ. Mam wrażenie, że obie te dolegliwości razem są dietetycznie nie do ogarnięcia, a kilogramów przybywa :( Poszukuję w Warszawie dietetyka, który jest w stanie zadziałać w takim temacie. Pozdrawiam
witam serdecznie, niestety nie znam żadnego specjalisty z Warszawy, którego mogłabym polecić

pozdrawiam serdecznie
Patrycja Tłustochowicz

Witam,.. Przyjmuje w Bydgoszczy, nie jestem w stanie pomóc na odległość..
Dzień dobry, nie jest to dieta "nie do ogarnięcia", proszę zrobić dokładny spis żywienia jak się Pani teraz odżywia oraz zabrać ze sobą wszystkie badania i zapraszam na konsultację.
Dzień dobry,
jak najbardziej w Pani przypadku leczenie dietetyczne jest możliwe. Niestety, nie jestem z Warszawy. Pozdrawiam, Marta Heller-Surowiec
Kluczem do sukcesu będzie stworzenie indywidualnego planu żywieniowego, który zapewni poprawę stanu zdrowia oraz umożliwi przygotowywanie łatwych, smacznych i zdrowych posiłków. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Centrum Dietetyki Nutrado nutrado.pl oraz do kontaktu w celu ustalenia wszystkich szczegółów. Pozdrawiam serdecznie
Witam serdecznie,
wszystko jest do ogarnięcia :)
Niestety nie przyjmuję w Warszawie - zapraszam do Gdańska lub Koszalina oraz do kontaktu mailowego (siedzikkasia@gmail.com).