Dieta i iej wyniki

13 odpowiedzi
witam serdecznie,
chciałabym schudnac poniewaz przez osttanie 3lata przytylam prawie 20kg przy wzroscie 171. Chcialabym zapytac mniej wiecej moglabym schudnac miesiecznie oraz czy diety ktore sa ukladane nie zajmuja duzo czasu. Jaka jest cena wizyty i ile ona trwa? bede wdzieczna za kazda informacje. Pozdrawiam
Witam serdecznie,
Diety układam zawsze w taki sposób,aby były łatwe i szybkie do przygotowania(chyba,że ktoś lubi eksperymentować,wtedy również wysyłam przepisy kulinarne bardziej wykwintne;).Pacjent otrzymuje zalecenia żywieniowe,na które składają się przepisy,rozkład posiłków,przykłady posiłków,listy dozwolonych i zakazanych produktów oraz zalecana suplementacja.Staram się edukować tak,aby pacjent nauczył się samodzielnie komponować zdrowe posiłki,zmienił styl życia i nie musiał stresować się liczeniem kalorii.Pierwsza wizyta trwa zazwyczaj około 55min. i jej koszt to 150zł.Jeśli chodzi o zrzucanie kilogramów to sprawa bardzo indywidualna i zależna od obecnej wagi.Zapraszam na konsultację w klinice,online(skype) lub telefoniczną.Samopoczucie i wygląd na pewno się poprawi.Pozdrawiam serdecznie

Powinno się chudnąć między 0,5 a 1 kilogramem miesięcznie. Nie wazne są diety tylko zdrowe odżywianie. Koszt godzinnej wizyty-150 zł.
Witam serdecznie,

żeby ustalić dobrą dietę, trzeba przede wszystkim:
1) zrealizować wywiad żywieniowy,
2) ocenić somatotyp,
3) krew prawdę Ci powie, czyli zrobić wyniki badań.

to, że Pani przytyła świadczy tylko o tym, że coś jest nie tak i żadne cudowne pigułki tu nie pomogą.
badania, które są podstawą do oceny stanu:
morfologia z rozmazem,
tsh, ft3, ft4,
CRP,
glukoza i insulina na czczo,
lipidogram,
zelazo,
mocz z osadem,
kortyzol.

Pozdrawiam:)
Witam,
Ogólnie zakłada się, że masa ciała powinna się średnio zmniejszać o 0,5-1 kg tygodniowo, co średnio daje 2-4 kg miesięcznie. Wszystko zależy oczywiście jeszcze od indywidualnych uwarunkowań, a redukcja kilogramów przy dodatkowej aktywności fizycznej może być jeszcze większa. Diety przeze mnie układane są dostosowane do preferencji żywieniowych pacjenta i nie są pracochłonne. Cena konsultacji i diety uzależniona jest od aktualnej oferty poradni dietetycznej, w której pracuję.
Pozdrawiam i zapraszam na wizytę wstępną!
Witam,
według zaleceń najlepiej chudnąć ok 4-5 kg miesięcznie, aby efekt był długotrwały.
Aby ułożyć dla Pani odpowiedni jadłospis, najlepiej spotkać się i porozmawiać.
I wizyta trwa ok. 1,5 godziny - koszt w Poradni dietetycznej WIECEJ ZDROWIA! to 80zł.
Po wizycie w ciągu 2 dni wyślę Pani indywidualnie rozpisaną dietę.

Po więcej informacji zapraszam na stronę internetową: wiecejzdrowia-dietetyk.pl
Proszę skonsultować się z dietetykiem w miejscu zamieszkania. Koniecznie powinna zrobić Pani badanie krwi. Na pewno przy umówieniu się na wiytę dietetyk wyjaśni jakie badania są konieczne, ile trwa wizyta i ile kosztuje.Pozdrawiam serdecznie.
Dieta układana jest na podstawie wywiadu żywieniowego. Uwzględnia preferencje żywieniowego oraz zdrowotne. Jeżeli chce Pani mieć dietę, która nie wymaga zbyt długiego przesiadywania w kuchni to właśnie taka dieta jest układana. Redukcja tkanki tłuszczowej to około 0,5 -1 kg na tydzień. Takie chudnięcie jest najbardziej zdrowe, charakteryzuje się również małym ryzykiem efektu jo-jo, gdyż pacjent uczy się zdrowych zasad odżywiania.

Pozdrawiam
Paulina Roziewska
Witam. Spory wzrost wagi musi mieć jakąś przyczynę. Nie wiem też w jakim jest Pani wieku...? i trudno ustosunkować się do sytuacji jeśli nie widzę wyników badań. Przy ustaleniu diety redukcyjnej zakłada się że średnio chudniemy około 1 kg tygodniowo, co nie ma negatywnego wpływu na samopoczucie i zdrowie. Musi mieć Pani świadomość, że skoro przytyła Pani 20kg w 3 lata to nie schudnie Pani w dwa miesiące. Dużo leży po mojej stronie, żeby ułożyć dietę jak najbardziej dopasowaną do Pani osoby ("dieta szyta na miarę") ale wiele zależy od Pani. Systematyczność, dyscyplina i aktywność fizyczna przynajmniej w formie spacerów jest niezbędna. Cza przygotowania posiłków to zwykle do 30 min w przypadku obiadu a pozostałe posiłki znacznie krócej. W indywidualnych sytuacjach obiad może być szykowany na dwa dni. Wizytę możemy zorganizować telefonicznie/mailowo i on-line a jeśli chodzi o pierwszą wizytę w gabinecie to jest to 60 min. Wizyta obejmuje wywiad żywieniowy czyli jak Pani jadła do tej pory i co Pani jadła; jak wygląda Pani dzień, kiedy są posiłki, jak Pani śpi itd. Ponadto pomiar masy ciała i parametrów czyli zawartość tłuszczu, mięśni i wody w organizmie oraz wywiad zdrowotny. Wszystkie odpowiedzi te pytania mogą być udzielone drogą mailową lub telefoniczną, wtedy analiza składu ciała jest szacunkowo robiona przeze mnie. Cena pierwszej wizyty to 100zł a cena diety jest indywidualna. W razie pytań proszę o kontakt telefoniczny, znajdzie go Pani na mojej stronie internetowej.
Pozdrawiam
Witam, jeśli chodzi o tempo chudnięcia to ok 0,5-1 kg na tydzień, jest to spadek który pozwoli uniknąć efektu jojo. Dieta jest bardzo szybka w przygotowaniu, nie jest czasochłonna a przy tym smaczna.Pierwsza wizyta trwa ok 40 minut.Cena pierwszej wizyty to ok 130 zł, każda kolejna 100-130. Pozdrawiam
Dzień dobry,
Osobiście odradzam szybkie tempo chudnięcia ponieważ gwarantuje ono wyniszczenie organizmu oraz efekt jojo który jest wynikiem dążenia gospodarki hormonalnej do homeostaty. Optymalne tempo chudnięcia 2-4 kg miesięcznie. Swoją działalność prowadzę również on-line więc cały wywiad zdrowotny/ żywieniowy oraz kontakt prowadzę mailowo. Każdy jadłospis układam indywidualnie biorąc pod uwagę jednostki chorobowe, tryb życia, możliwości finansowe, preferencje kulinarne więc jeżeli nie ma Pani dużo czasu na jego realizację oczywiście byłoby to wzięte pod uwagę :)
pozdrawiam,
mgr Monika Swatek
Poradnia Dietetyki Klinicznej
Zdrową redukcję tkanki tłuszczowej szacuje się na min. 500 g - max. 1 kg tygodniowo. A to oznacza, że utrata 4 kg samej tkanki tłuszczowej miesięcznie, pozwala nam zachować zdrowie i uniknąć efektu odbicia (jojo). Oczywiście im wyższa masa ciała, tym w pierwszych etapach dochodzi jeszcze do zmniejszenia poziomu wody, a to pozwala osiągnąć lepsze efekty.

Dobrze zbilansowana dieta jest dostosowana do Pani stylu życia i umiejętności. Jedni mają na nią więcej czasu, inni mniej. Dobry Dietetyk powinien uwzględnić wszystkie te informacje w planowaniu jadłospisu.
Dzien dobry, miesięcznie może Pani schudnac do 4 kg. Takie tempo cchudnięcia jest zdrowe i pozwala na utrzymanie spadku masy ciała. Jadlospisy ukladam uwzględniając Pani mozliwosci czasowe. Wcale nie musi zajmować to Pani bardzo dużo czasu, aczkolwiek wymaga pewnego zaangazowania np. zrobienia zakupów. Pierwsza wizyta trwa ok. godziny czasu, jej koszt to 80 zł. Pozdrawiam
Szanowna Pani,
po pierwsze należy ustalić powód przyrostu masy ciała. Czy zmieniła się Pani dieta? Czy z tarczycą jest wszystko w porządku? Zdrowe odchudzanie zakłada utratę około 3-4 kg miesięcznie. Jeżeli chce Pani, aby dieta była jak najbardziej dopasowana do Pani preferencji żywieniowych, ilości czasu oraz możliwości finansowych, należy zgłosić się do dobrego dietetyka, który wypełni z Panią szczegółowy wywiad żywieniowy oraz medyczny. Ceny wizyty i dietoterapii są różne w zależności od miasta. Czas trwania pierwszej wizyty nie powinien być krótszy niż 60 min.

Serdecznie pozdrawiam.