Dieta dla osoby z łuszczycą

5 odpowiedzi
Witam
Mam zdiagnozowaną łuszczycę i szukam dietetyka z Krakowa, który pomoże mi w ustaleniu diety. Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
Zapraszam Serdecznie na konsultacje. Pozdrawiam

Witam. Mam doświadczenie w tego typu przypadkach - doszliśmy do remisji łuszczycy. Zapraszam na priv - biuro@e-joanna.pl
Dzień dobry,
przyjmuję w Katowicach, ale jeśli dla Pani/a nie stanowi to problemu, to zapraszam na wizytę.
Witam,
Skutecznie współpracujemy z Pacjentami drogą online, gdzie stały kontakt mailowy lub telefoniczny zapewnia opieję dietetyczną, zatem zapraszam do kontaktu: wiktoria@sports-med.pl Łuszczyca to choroba autoimmunologiczna, gdzie przykre objawy łuszczycy, w postaci pojawiających się na skórze suchych łusek i towarzyszącym im stanom zapalnym skóry można łagodzić dietą.

Pozdrawiam,
Wiktoria Kreft
dietetyk kliniczny
Sports-Med
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Bardzo dobrze, że zdecydowała się Pani pójść z tym do dietetyka. Choroby autoimmunizacyjne można zahamować bądź wyciszyć odpowiednią dietą. Niestety nie znam dobrego dietetyka w Krakowie, więc nie potrafię Pani pomóc. Zapraszam do Gdańska :)