Dieta dla kobiety karmiącej

8 odpowiedzi
Witam,
proszę o informację czy zajmuje się Pani dietą dla kobiet karmiących piersią? Jeśli tak to jaki byłby koszt ułożenia jadłospisu 14-dniowego wraz z przepisami.
Oczywiście. Koszt 120 zł plus 1-sza wizyta z wywiadem żywieniowym 100zł. Dalsze koszty to już tylko jadłospisy w cenie 120 zł - 14-dniowy

witam, owszem zajmuje się redukcją masy ciała kobiet karmiących piersią. Koszt takiego jadłospisu wraz z przepiśnikiem oraz analizą składu masy ciała, pomiarami antropometrycznymi oraz przeprowadzeniem wywiadu żywieniowego to koszt 190zł. Przy miesięcznym jadospisie i 1 wizycie- 280zl (jadłospis miesięczny oraz przepiśnik), 320 zł (2 wizyty w miesiącu, jadłospis miesięczny oraz przepiśnik)
Witam serdecznie. Oczywiście, zapraszam na wizytę. Koszt pierwszej kompleksowej wizyty z analizą składu ciała, wywiadem żywieniowym i programem żywieniowym na 3 tygodnie to koszt 250 zł.
Zapraszam serdecznie do rejestracji.
Witam serdecznie,
jak najbardziej układam diety dla kobiet karmiących piersią.
Koszt pierwszej wizyty to 80 złotych (w trakcie niej przeprowadzę z Panią wywiad zdrowotno-żywieniowy, zapytam o lubiane i nielubiane produkty), koszt 14 dniowej diety to 200 złotych (w cenie wizyty jest także wizyta kontrolna). Czy zaproponować Pani termin takiej wizyty?
Koszt opracowania Programu Żywienia to 250 PLN
Sugeruję wizytę: - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Witam. Jak najbardziej pomagam kobietom karmiącym, również wegankom. Możliwa jest także dieta redukcyjna przy karmieniu od 6 miesiąca życia niemowlęcia. Koszt jadłospisu o który Pani pytała wynosiłby 250 zł łącznie już z konsultacją i odpowiednimi pomiarami ciała. Pozdrawiam
Okres karmienia piersią przez kobietę jest szczególnym czasem. Należy zachować ostrożność i obserwować dziecko czy nie nastąpi reakcja alergiczna na jakoś nowy produkt. Zajmuję się układaniem diet dla kobiet karmiących. Cena takiej diety jest ustalana indywidualnie podczas wizyty.
Oczywiście! :-)
Wisyta + pomiar składu ciała + 14stodniowy jadłospis to cena 200zł
Menu dostosowana jest indywidualnie, z uwzględnieniem aktywności, preferencji żywieniowych, ew. schorzeń mamy i maluszka :-)
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.