Czy po odstawieniu narkotyków , wszelkiego rodzaju zażywanych mogą nastąpić zaburzenia seksualne , m
Czy po odstawieniu narkotyków , wszelkiego rodzaju zażywanych mogą nastąpić zaburzenia seksualne , mój partner przy pełnym wzwodzie twierdzi że nie ma wytrysku bo to po narkotykach
2 odpowiedzi
Tak, może się tak dziać. Ale sprawa wymaga bezpośredniej konsultacji i dalszej diagnostyki. Zapraszam na wizytę do psychologa (ze specjalnością uzależnień chemicznych i seksuologii) oraz internisty (po skierowanie na podstawowe badania krwi i moczu - także pod kątem obrazu krwi) lub psychologa-seksuologa, który "przypadek" dodatkowo oceni . Pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedź dzięki konsultacji online
Potrzebujesz porady specjalisty? Zarezerwuj konsultację online: otrzymasz odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Witam, zaburzenia seksualne zarówno przy "braniu" jak i odstawieniu występują bardzo często. Należy jednak pamiętać, że każdy organizm reaguje inaczej. W celu postawienia precyzyjnej diagnozy a następnie pokierowania we właściwe miejsca, zachęcam do konsultacji z terapeutą ds. uzależnień. Pozdrawiam
Podobne pytania
- Witam mój 34letni syn pali marihuanę już od lat ,.problem się nasilił bo pali silniejszą odmianę ran
Moja córka ma 30 lat . Od ponad 10 pali kilka razy dziennie marihuanę . Traci pracę po raz kolejny .
Dowiedziałam się,że mój narzeczony bierze amfetaminę . Po odkryciu tego przeze mnie przyznał się do
Mój syn ma 33 lata, pali marihuanę i wcale się z tym nie kryje. Robi to weekendy, często po pracy.
Mój syn po odstąpieniu bunorfinu zaczął dziwnie się zachowywać rozmawia sam ze sobą lub zamyka sia w
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.


