Czy można karmić piersią przy Distreptaze i Butapirazolu?
4
odpowiedzi
Dzień dobry! Ginekolog zalecił mi stosować po porodzie czopki Butapirazol na noc, a Distreptaze w dzień. Leki te mam stosować przez 5 dni, czy w takim wypadku mogę karmić piersią?
Witam,
Karmienie przy stosowaniu tych leków jest przeciwwskazane, Lepiej wtedy odciągać pokarm.
z poważaniem
T. Łabiak
Karmienie przy stosowaniu tych leków jest przeciwwskazane, Lepiej wtedy odciągać pokarm.
z poważaniem
T. Łabiak
Tak, może Pani :)
Droga Pani, muszę to przemyśleć; jak wrórę USA zaraz Pani odpowiem
Jest to pytanie do ginekologa-położnika lub lekarza neonatologa, nie do seksuologa.
Leki przechodzą do pokarmu, uważam, że w czasie pobierania leku należy odciągać pokarm i nie podawać go noworodkowi. Proszę zapytać jednak lekarza, który zlecił leczenie lub specjalistę ginekologa lub pediatrę-neonatologa. Pozdrawiam. JW, seksuologia org pl, Poznań.
Leki przechodzą do pokarmu, uważam, że w czasie pobierania leku należy odciągać pokarm i nie podawać go noworodkowi. Proszę zapytać jednak lekarza, który zlecił leczenie lub specjalistę ginekologa lub pediatrę-neonatologa. Pozdrawiam. JW, seksuologia org pl, Poznań.
Podobne pytania
- Moja mama, lat 80, jest 3 miesiące po ciężkim zawale. Rozpoznanie - niewydolność krążenie przewlekła NYHA III/II. Zawał serca ściany przedniej i bocznej przebyty z uniesieniem odcinka S-T leczony PTCA GPZ z implantacją 2 stentów DES.PTCA PTW z implantancją stentu DES. Kardiomiopatia pozawaowa…
- Mam 25 lat. Od początku miesiączkowania mam problem z regularnością cykli. Przez rok byłam leczona hormonalnie (tabletki Naraya Plus), bo zgłosiłam się do lekarza z bolesnymi, obfitymi miesiączkami, trwającymi nawet do 14 dni. Po tym czasie przeprowadziłam się, a nowy lekarz przepisał mi tabletki…
- Wynik z angiografii: pętlowe zagięcie prawa ICA w odcinku zewnątrz czaszkowym„. Jestem 27-letnią kobietą o wzroście 164 cm i wadze 55 kg. Od 2 lat meczę się z uporczywymi bólami głowy. Do tego doszły duszności przy wysiłku i zawroty głowy przy wstawaniu.
- Witam,Czy przyjmuje Pani pacjentów w Piotrkowie Trybualskim?Czy w spektrum pani pracy jest również leczenie osób dorosłych z depresją?Jezeli nie,czy mogłaby Pani polecić dobrego lekarza z Okolic Opoczna ostatecznie Lodz Dziękuję Jadwiga Oliwa
- Witam. Mam zamiar niebawem założyć aparat ortodontyczny i chciałabym się dowiedzieć jak to jest z wizytami w trakcie leczenia, gdyż mieszkam za granicą, a chciałabym go w Polsce założyć i tu przyjeżdzać na wizyty kontrolne. Czy jest to możliwe? Pozdrawiam.
- Witam doktorze. Mamy z mężem przerastający nas ostatnio problem z córką (7 lat), która zawsze była powściągliwa, ale ostatnio na wszystko mówi 'nie' i zaczęła bardzo wstydzić się w szkole. Czy psycholog jest w stanie pomóc naszej córce?
- Witam,kiedy jest możliwa wizyta u Pani ? Cierpię na bóle stóp o charakterze neuropatycznym (również mimowolne ruchy palców u stóp). P.S.
- Dzień Dobry. Jestem spełnioną, młodą kobietą. Skończyłam studia i mam świetną pracę. Poświęcam się jej w 100% i bardzo ją lubię. Spędzam dużo czasu za kierownicą, w pracy. Kilka miesięcy temu miał miejsce pewien incydent. Byłam kilka dni na diecie. Wracając do domu, po dość stresującym dniu poczułam,…
- Mąż jest po wypadku ma wieloodłamowe złamanie kości skokowej i 3/4 kości strzałkowej miał 2 operacje usztywnienia kostki minął już ponad rok, a nogo ciągle boli i puchnie, co mogę zrobi lub, gdzie mamy się zagościć.
- Jaka może być przyczyna i jakie badania wykonać bo man cykle co 39 dni od 4 miesięcy byłam u lekarza to tylko przepisał tabletki antykoncepcyjne, a cytologie mam dobrą i tarczycę też.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.