Czy można karmić piersią przy Distreptaze i Butapirazolu?

4 odpowiedzi
Dzień dobry! Ginekolog zalecił mi stosować po porodzie czopki Butapirazol na noc, a Distreptaze w dzień. Leki te mam stosować przez 5 dni, czy w takim wypadku mogę karmić piersią?
Witam,
Karmienie przy stosowaniu tych leków jest przeciwwskazane, Lepiej wtedy odciągać pokarm.
z poważaniem
T. Łabiak

Tak, może Pani :)
Droga Pani, muszę to przemyśleć; jak wrórę USA zaraz Pani odpowiem
Jest to pytanie do ginekologa-położnika lub lekarza neonatologa, nie do seksuologa.
Leki przechodzą do pokarmu, uważam, że w czasie pobierania leku należy odciągać pokarm i nie podawać go noworodkowi. Proszę zapytać jednak lekarza, który zlecił leczenie lub specjalistę ginekologa lub pediatrę-neonatologa. Pozdrawiam. JW, seksuologia org pl, Poznań.