Czy akupunktura pomoze na nietrzymanie moczu osobie w wieku 25 lat , która od urodzenia meczy się z

2 odpowiedzi
Czy akupunktura pomoze na nietrzymanie moczu osobie w wieku 25 lat , która od urodzenia meczy się z tym problemem ze względu uszkodzenia nerwu przy porodzie ?
Witam , jak najbardziej jest to jednostka chorobowa, która może być leczona po przez akupunkturę. Akupunktura jest to bezpieczną i bezbolesną formą leczenia , polegająca na zrównoważeniu funkcji pracy narządów wewnętrznych. Medycyna Wschodnia nie skupia się tylko na chorobie , ale również na przyczynie jej powstania. Metody naturalne , nie wpływają negatywnie na zdrowie Pacjenta dlatego zawsze warto spróbować, jednak mając na uwadze, że każdy ogranizm jest indywidualna jednostką i nie mam pewności na ile ta metoda pomoże w danym przypadku, ale na pewno nie zaszkodzi. Ważne jest aby wybać dobrego specjalistę i wierzyć w działanie stosowanej metody. Akupuntura jest cenną metodą leczenia, ale należy uzbroić się w cierpliwość gdyż leczenie nie może się zakończyć na kilku zabiegach lecz wymaga to długotrwałego stosowania zabiegów. Pozdrawiam

Witam. Niestety, nie odpowiem na to pytanie ponieważ wykracza ono poza moje kompetencje - jestem psychoterapeuta i specjalistą ds. dietetyki i żywienia, nie znam się na akupunkturze i medycynie chińskiej. Nie chodzi też o to, abym dzieliła się z Panią/Panem swoimi prywatnymi opiniami na ten temat, bo domyślam się, że nie tego Pani/Pan tutaj poszukuje. Jedyne co mogę doradzić to konsultację z lekarzem, który wykonuje zabiegi akupunktury. To ważne żeby zabiegi wykonywał lekarz, czyli osoba kompetentna, ponieważ przerwanie ciągłości skóry niesie za sobą ryzyko zakażenia groźnymi chorobami. Pozdrawiam i życzę powodzenia.