Czuje lekki ból w okolocy lewej nerki ( taki jakby po uderzeniu) zadnych innych objawów - tylko uczu

2 odpowiedzi
Czuje lekki ból w okolocy lewej nerki ( taki jakby po uderzeniu) zadnych innych objawów - tylko uczucie w okolicy tego miejsca - miałem podobny objaw okolo 3 miesiące temu trwal okolo 10 dni i samoistnie ustąpił
mam problemy z kręgosłupem czy to może być pochodna tego rodzaju ? zwłaszcza że wczoraj spędziłem dzien 8 godzin z przerwami w aucie, ból pojawił się pod konic dnia - po nocy ciagle wystepuje. powoduje lekkie skręcenie ciała do pozycji w której jest mniej uciążliwy.
czy to moga byc objawy problemu z nerkami? ( ta lewa nerka u mnie jest dwudzielna ) czy to raczej promieniujacy bol od mięsni stabilizujacych kręgosłup ?

dziękuje za pomoc
Dzień dobry, sugeruję konsultację urologiczna z badaniem USG a przed konsultacja proszę wykonać badanie ogólne moczu, mocznik i kreatyninę, pozdrawiam

Badanie moczu i USG