Szukam pomocy od dluzszego czasu, mój zwiazek wlasciwie juz nie istnieje...a ja mam poczucie stracon

5 odpowiedzi
Szukam pomocy od dluzszego czasu, mój zwiazek wlasciwie juz nie istnieje...a ja mam poczucie straconego czasu...mam córkę która nie zasługuje na takie życie... Pomocy!
Dzień dobry Pani, jeśli ocenia Pani jakość swojej relacji jako słabą, to na pewno należy się owej relacji przyglądnąć z pomocą specjalisty. Zapraszam na sesję terapeutyczną przez Sype lub do Rzeszowa.

Pozdrawiam
Psycholog
Adrian Szafrański
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna (kolejna wizyta) - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry. Proszę zadbać o siebie i udać się na konsultacje do psychoterapeuty, który Pani/u pomoże. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk
Wyrażenie przez Panią potrzeby pomocy stanowi pierwszy krok na drodze do rozwiązania problemu. Chęć zadbania o córkę stanowi dodatkowy czynnik motywacyjny w procesie terapeutycznym. Proszę szukać pomocy umówiwszy się na konsultację u psychoterapeuty.
Pozdrawiam, Dawid Więckowski

Dzień dobry, jeżeli Pan/-i związek przeżywa kryzys to proszę udać się jak najszybciej na psychoterapię par. Nie napisała Pan/-i nic o stosunku partnera/-ki do problemu, ale na pewno warto na spokojnie porozmawiać i przekonać drugą stronę do zajęcia się problemem. Jeżeli jednak nie widzicie Państwo możliwości dalszej pracy nad związkiem i pojawia się trudne uczucie „straconego czasu”, to być może rozwiązaniem będzie udanie się do psychologa na wizytę indywidualną, który wesprze w poszukiwaniu możliwych rozwiązań.
Rozumiem, że mają Państwo córkę, która, można powiedzieć, cierpi razem z Państwem. W takim kontekście tym bardziej proszę pilnie umówić się na wizytę do psychologa/ psychoterapeuty, ponieważ relacje rodziców silnie wpływają na funkcjonowanie dzieci. Życzę powodzenia i pozdrawiam
Szanowna Pani,

Kłopoty w związku - niedogadywanie się, brak kompromisów, jednostronne relacje, konflikty - są problemem, z którym warto zgłosić się do specjalisty. Warto wziąć pod uwagę (oprócz terapii/konsultacji indywidualnej) konsultację/terapię partnerską - oprócz specjalisty, w sesji uczestniczą obie osoby z pary.

W momencie, w którym pojawia się poczucie "straconego czasu", psychoterapia będzie miała na celu rozstrzygnięcie możliwych rozwiązań z aktualnej sytuacji życiowej. Należy jednak pamiętać, że podczas sesji partnerskich, specjalista ma możliwość uzyskania obu perspektyw oraz umożliwienia podjęcia dialogu w kwestiach spornych. Podczas terapii indywidualnej praca skupiona jest raczej w obszarze perspektywy klienta/klientki. Oba scenariusze pracy przynoszą różne korzyści.

Biorąc pod uwagę fakt, iż Państwa córka uczestniczy w życiu rodzinnym, warto zastanowić się nad podjęciem pracy ze specjalistą w celu wyeliminowania możliwych konsekwencji w funkcjonowaniu Państwa córki w przyszłości.

Pozdrawiam,
Tomasz Bogucki
Sugeruję wizytę: Konsultacja psychologiczna - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.