Cierpię na nadciśnienie tętnicze od dłuższego czasu ciśnie IE Wacha się w przedziale 160/120 ,180/100 co jakiś czas pojawia się arytmia po zażyciu Nitrendypiny puls wyskoczył do 148/min i tu moje pytanie czy należy powiadomić lekarza o aryrmiach ?
mgr Małgorzata Zaborowska
mgr Małgorzata Zaborowska
Psychoterapeuta, Psycholog
Gdańsk
Dzień dobry Tak należy powiedzieć lekarzowi , opisać występujące objawy. Pozdrawiam

Specjaliści w zakresie usługi: konsultacja online

Justyna Spyrka

Justyna Spyrka

Psycholog, Psychoterapeuta, Terapeuta

Warszawa

umów wizytę
Piotr Włodarczyk

Piotr Włodarczyk

Psychoterapeuta, Psycholog

Opole

umów wizytę
Marta Fordas

Marta Fordas

Dietetyk

Wrocław

umów wizytę
Robert Kuchta

Robert Kuchta

Psychoterapeuta, Psycholog

Łódź

umów wizytę

Podobne pytania

Masz pytania?

Nasi lekarze i specjaliści odpowiedzieli na 129 pytań dotyczących choroby: konsultacja online

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.