Chciałabym zapytać o zabieg lipolizy iniekcyjnej . Miałam już robiony podbródek i tłuszcz pomiędzy

4 odpowiedzi
Chciałabym zapytać o zabieg lipolizy iniekcyjnej .
Miałam już robiony podbródek i tłuszcz pomiędzy pachami a stanikiem
Jestem osoba dość szczupłą .
Na podbródku widziałam duża poprawę , mimo ze była to nie cała ampułka
Okolo rok później na te fałdki nad stanikiem
Pani zaaplikowała po 1 ampułce .na każda stronę (Łącznie 2ampulki)
I efektu zbytnio nie zauważyłam .

Chciałabym powtórzyć ten zabieg , tamten był już dawno , ok 2 lat temu
I mam tutaj pytanie co do preparatów .
Czytałam troszkę o tym i chciałam zapytać który preparat najlepiej rozpuszcza tkankę tłuszczowa ? I jest najmniej inwazyjny ?
Chce udać się do dobrego specjalisty .

I jeszcze jedno pytanie , czytałam gdzieś ze lipoliza utrzymuje się ok 2-3 lat czysto prawda ?
Najskuteczniejszym w tej chwili preparatem to lipolizy jest Aqualyx. Czy zna Pani nazwę preparatu, którym wykonywane zabieg u Pani?
Lipoliza iniekcyjna działa najlepiej, gdy podczas leczenia dba się o aktywność fizyczną i odpowiednią dietę, żeby ułatwić metabolizm tkanki tłuszczowej, której chcemy się pozbyć. Jeżeli waga pacjentki zwiększa się w trakcie leczenia, nie będzie ono skuteczne. Zwykle potrzebne są 2-3 zabiegi w odstępach 3 tygodniowych, żeby rezultaty leczenia były widoczne.
Zapraszam na konsultację

Aqualyx jest obecnie jedynym preparatem do lipolizy zarejestrowanym do zabiegów iniekcyjnych, a więc najbezpieczniejszy. Efekty uzyskujemy zazwyczaj dopiero po serii zabiegów, często po 1 zabiegu nie widać zbytniego efektu. Oczywiscie chociaż minimalna aktywność fizyczna, dieta oraz spożywanie odpowiedniej ilości wody znacznie polepsza rezultaty, warto również połączyć zabieg z drenażem limfatycznym lub działającej na podobnych zasadach endermologią.

Pozdrawiam,
Paulina Gęsich
NUVU estetic, Kraków
Jedynym skutecznym sposobem na niechciana tkankę tłuszczowa jest liposukcja. To brzmi groźnie i mylnie kojarzone jest ze skomplikowanym zabiegiem. Obecnie przy użyciu znieczulenia miejscowego TAL i z zastosowaniem bardzo precyzyjnych amerykańskich narzędzi do aspiracji tłuszczu usuwam tłuszczyk bezbolesnie, tanio i na zawsze z podbrodkow, niechcianych fałdów, kolan, ud, brzucha itd. Efekt jest natychmiastowy a rekonwalescencja krótka.
Przewaga liposukcji nad lipoliza jest bezdyskusyjna, lipoliza polega na „zabiciu” komórek tłuszczowych i potem organizm tygodniami usuwa to morze trupów. Lipolize zatem trzeba po tygodniach powtarzać i dlatego jest to drogie i mało skuteczne. Tak na zakończenie np we Francji lipoliza jest zabroniona ze względów moralnych. Serdecznie pozdrawiam MS
Witam,

Wydaje mi się, że może należy rozważyć zabieg liposukcji jeśli nie widzi Pani efektów.
Koszt zabiegu lipolizy jest porównywalny do odsysania.
Zapraszam na osobistą wizytę.