Chciałabym udać się na zabiegi dotyczące medycyny estetycznej. Jestem umówiona na liposukcje ultradź
1
odpowiedzi
Chciałabym udać się na zabiegi dotyczące medycyny estetycznej.
Jestem umówiona na liposukcje ultradźwiękową, potem zaczynam serię zabiegów elektrostymulacji i na przemian ćwiczeń Swan / rower poziomy.
Chciałabym rozpocząć również zabiegi z lipoliza i kriolipoliza... Tylko mam pytanie, czy te wszystkie zabiegi można łączyć w dość krótkim czasie (powiedzmy co miesiąc), czy potrzeba jakieś dłuższej przerwy?
Nie chce przesadzić :) oczywiście dodatkowo jestem aktywna fizycznie, chodzę na siłownię. Jednak obszar ud i brzucha jest najgorsza zmorą bo to miejsca w których niestety ciężko mi zgubić zbędne cm.
Jestem umówiona na liposukcje ultradźwiękową, potem zaczynam serię zabiegów elektrostymulacji i na przemian ćwiczeń Swan / rower poziomy.
Chciałabym rozpocząć również zabiegi z lipoliza i kriolipoliza... Tylko mam pytanie, czy te wszystkie zabiegi można łączyć w dość krótkim czasie (powiedzmy co miesiąc), czy potrzeba jakieś dłuższej przerwy?
Nie chce przesadzić :) oczywiście dodatkowo jestem aktywna fizycznie, chodzę na siłownię. Jednak obszar ud i brzucha jest najgorsza zmorą bo to miejsca w których niestety ciężko mi zgubić zbędne cm.
Dzień dobry. W obecnej sytuacji większość poradni prowadzi konsultacje online,
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam
w naszej Klinice również uruchomiliśmy taką usługę.Przed wizytą istnieje możliwość przesłania zdjęć poprzez e-mail
aby lekarz mógł zapoznać się z nimi przed rozmową. Wszystkie informacje można uzyskać pod naszym numerem kontaktowym
oraz adresem e-mail.Serdecznie pozdrawiam
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Od wielu lat leczę się na nadciśnienie, do tego doszła cukrzyca insulinoniezalezna. Co rano biorę Tentersif SR, Bisocard, Tritace. Od jakiegoś czasu dwa ostatnie leki, po uzgodnieniu z lekarzem, biorę po połowie tabletki. Po mimo tego nadal mam niskie ciśnienie np. 97/65 tentno 66 po południu…
- Na całym ciele oprócz miejsc intymnych od kilku dni nad ranem lub wieczorem pojawiają mi się czerwone bąble i plamy również swędzą mam tabletki lecz mało pomagają co to może być? Lekarz mówił że to reakcja alergiczna diety nie zmieniałem i środków czystości
- Mam 168cm wzrostu i ważę 65 kg. Mam 25 lat. Nie jem mięsa, mam pracę siedzącą, po pracy też siedzę w domu, nie ćwiczę. Byłam u pani dietetyk, żeby mi skomponowała odpowiednią dla mnie dietę niestety już po paru dniach zaczęłam czuć się słaba i od rana do wieczora jestem głodna. Posiłki są bardzo…
- Od około 15 lat w nerce mam złóg, który kilka lat temu był 5 razy rozbijany i jedynie się rozpołowił. Przez kilka lat nie dawał o sobie znaku ale kilka dni temu przeszłam zapalenie nerek i na badaniu UroTK opisano mi zwiększone ukrwienie w okolicy złogu. Chciałabym się zapytać czy ten stan zapalny…
- Druga dobę po wkreceniu korony na implant - osteointegracja trwala 8 miesiecy bez dolegliwosci, implantacja natychmiastowa- czuje bol albo dziasla albo zeba obok. Drugi wkrecony implant nie daje takich dolegliwosci.
- Czy da się u osoby dorosłej (28l) chociaż wizualnie zlikwidować lub zmniejszyć asymetrię spowodowana skolioza? Jest to wysunięte biodro oraz odstające łopatki. Czy u dorosłych ćwiczenia maja na celu tylko niepoglebianie wady i uniknięcie dolegliwości bólowych? Czy da się chociaż optycznie wyrównać…
- Mam poważny problem od dziecinstwa mam skrzywionego penisa w dół jest coraz gorzej ponieważ od 3 lat krzywizna przybrała na sile nie moge współżyć utrudnia mi to współżycie jest mi z tym źle zaczynam mieć coraz większe kłopoty z erekcja ale najgorsze jest to że mam kłopoty z oddawaniem moczu…
- Moja córka zmaga się z łuszczyca od ponad roku wizyty u dermatologa wogule nie pomagają ma na głowie plecy ręce nogi buzia. Maści robione i olejek na głowę rezultatu zero maść cutifate . Skorupa na całej głowie za uszami . Jak jej mogę pomóc . A może to nie jest łuszczyca.
- Czy możliwe jest ze rzut psychozy spowoduje trwale uszkodzenie mózgu?
- Mam 26 lat i strasznie zniszczone zęby. Po traumie z dzieciństwa boję się dentystów, teraz to już bardziej chodzi o wstyd... Jak się przełamać? Boję się, że lekarz będzie się śmiał ze stanu moich zębów.
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.