Chciałabym się dowiedzieć-czy po pierwszej wizycie układa już pani plan żywieniowy?

67 odpowiedzi
Chciałabym się dowiedzieć-czy po pierwszej wizycie układa już pani plan żywieniowy?
Dzień dobry,
Po pierwszej wizycie, podczas której przeprowadzam wywiad żywieniowy i zdrowotny wraz z pomiarem składu ciała, ustalając z pacjentem cel kuracji, przygotowuję indywidualny dwutygodniowy jadłospis dostosowany do potrzeb, czasu i preferencji smakowych danej osoby.
Pozdrawiam
Aleksandra Kubacka
Sugeruję wizytę: Wywiad żywieniowy, pomiar składu ciała - 80 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?
Wszystko zależy od tego jakie są ustalone cele, plan działania, problemy medyczne. Jadłospis układam, jeśli tak ustalimy na wizycie. Możliwe są również inne metody współpracy.

pozdrawiam serdecznie,
Marta Piekut

Jako lekarz nie układam planów żywieniowych, tylko daję wskazowki jak się odżywiać w zależności od schorzeń, problemów czy celów wyznaczonych przez pacjentów.

Po pierwszej wizycie (na której dokonuje się pomiaru masy i składu ciała, przeprowadza się wywiad stanu zdrowia i stylu życia), Pacjent otrzymuje indywidualny program żywieniowy opracowany za tydzień od wizyty w wersji elektronicznej i papierowej.

po pierwszej wizycie - po 3-5 dniach, potrzebnych na przeanalizowanie wszystkich zebranych danych.
Sugeruję wizytę: Konsultacja pierwszorazowa + program żywieniowy na 30 dni - 250 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Pierw robię wywiad czyli pomiary parametrów ciała, analiza wyników badań, czy jest pacjent zdrowy czy chory jak chory to jakie leki przyjmuje.Ewentualnie gdy wyjdzie coś w wynikach jak np. niedoczynność/nadczynność tarczycy kieruję do endokrynologa w celu wyregulowania hormonów, jeśli jest stan przedcukrzycowy lub podejrzenie cukrzycy to proszę o zrobienie krzywej cukrowej. Jeśli wszystko jest jasne tak oczywiście po pierwszej wizycie układam odpowiednio dopasowaną zbilansowaną dietę i jaki cel chcemy osiągnąć. Pozdrawiam

Tak. Na podstawie informacji zebranych podczas pierwszej wizyty układam dietę.

Dzień dobry. Po pierwszej wizycie na podstawie wywiadu żywieniowego i zdrowotnego układam plan żywieniowy - jadłospis ułożony jest wg wytycznych ustalonych na spotkaniu.
Pozdrawiam, Magdalena Maławska

Nie, nie jest to możliwe. Przeprowadzam wywiad zdrowotny, żywieniowy, dotyczący stylu życia. Czasem proszę o dodatkowe badania. Wszystko po to, by współpraca była dopasowana do danej osoby. Jadłospis układam najczęściej w ciągu tygodnia po wizycie, jeśli nie trzeba uzupełnić badań laboratoryjnych.
Pozdrawiam,
Barbara Dąbrowska-Górska

Witam, tak po pełnym wywiadzie i pomiarach układam plan żywieniowy, natomiast jeżeli sytuacja wymaga wykonania specjalnych badań- czekam na wyniki.

Zapraszam
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk

Dzień dobry, tak, jeśli po wizycie zdecyduje się Pani na współpracę w postaci miesięcznego pakietu żywieniowego lub 2 tygodniowego jadłospisu wzorcowego, to potrzebuję 2-3 dni roboczych i wysyłam jadłospis na wskazany adres mejlowy :)
pozdrawiam serdecznie

Tak, oczywiście

Tak. Zdarza się jednak, że potrzebne są wyniki badań, wówczas proszę o wysłanie ich na maila. Na wizycie zbieram wywiad, omawiamy zalecenia, wspólnie ustalamy rozkład posiłków w ciągu dnia i na tej podstawie układam jadłospis, który przesyłam na maila.

Tak, na pierwszej konsultacji wykonuje analizę składu ciała, omawiam wyniki badan, ustalamy cel, sprawdzamy obecne nawyki żywieniowe,.. a gdy juz mam wszystkie potrzebne informacje, układam jadłospis z uwzględnieniem preferencji żywieniowych, zapotrzebowania i trybem zycia..

Dzień Dobry,
jeśli nie ma potrzeby wykonania dodatkowych badań, to tak. Na pierwszą wizytę warto przynieść aktualne wyniki badań oraz wypełniony dzienniczek żywieniowy. Pozdrawiam Magdalena Speichert

tak oczywiście jadłospis układany jest do 5 dni od pierwszej wizyty.

Tak, oczywiście

Dzień dobry, tak po pierwszej wizycie otrzymuje Pani plan żywieniowy - w formie szczegółowej (klasyczny jadłospis) lub ilościowej (dzienna racja pokarmowa z podziałem na posiłki). Plany żywieniowe, które układam są indywidualne, a więc dopasowane nie tylko do Pani problemu wagowego i stanu zdrowia, ale również do układu dnia i preferencji smakowych.
Pozdrawiam serdecznie, Agnieszka Białek

Dzień dobry,
tak, plan żywieniowy układany jest przeze mnie w przeciągu 5 dni roboczych od konsultacji.

Pozdrawiam

Dzień dobry, jadłospis przygotowuję w ciągu kilku dni roboczych od momentu odbycia się pierwszej wizyty. Pozdrawiam.

wizyta trwa 1,5 godziny i w przeciągu kilku dni układam dietę i przesyłam na wskazany adres mailowy lub drukuję do odbioru.

Witam serdecznie, jeśli zdecyduje się Pani/Pan na kompleksową wizytę to otrzyma Pani po kilku dniach od niej indywidualnie dobrany jadłospis. Zapraszam do rejestracji!

tak, na pierwszej wizycie zbieram tzw wywiad żywieniowy na podstawie którego układam plan żywieniowy (jadłospis)

Witam serdecznie,
tak po dokładnej konsultacji z analizą składu ciała i wywiadem żywieniowym, po 3-4 dniach roboczych Pacjent otrzymuje plan żywieniowy. Zapraszam serdecznie

Tak. 1 wizyta to dokładny wywiad, abym mogła Panią lepiej poznać i po spotkaniu przygotować dla Pani materiał. Na 2 spotkaniu Oacjent otrzymuje jadłospis. Pozdrawiam

Witam, na pierwszej wizycie zbieram dokładny wywiad żywieniowy i zdrowotny. Wykonuję analizę składu masy ciała. Na podstawie wszystkich tych danych opracowuję Program Żywienia.
Sugeruję wizytę: Zwykła wizyta
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Dzień dobry, tak po pierwszej wizycie jest opracowywany plan żywieniowy. Najczęściej jest gotowy w ciągu 3-4 dni. Pozdarwiam i zapraszam Anna Piaścik

Dzień dobry, zwykle tak się dzieje, po zebraniu wywiadu i przeanalizowani wyników badań lekarskich, rozpoczynam układanie jadłospisu.
Pozdrawiam serdecznie.,
Paula Łysakowska

Dzień dobry,
od pierwszej wizyty (1h) czas oczekiwania na indywidualny jadłospis to 7 dni.
pozdrawiam

Tak, po pierwszej wizycie mogę już zazwyczaj ułożyć plan żywieniowy. W wyjątkowych sytuacjach potrzebuję jeszcze dodatkowych wyników badań.

Dzień dobry. Tak :-)

Witam,
na pierwszej wizycie otrzymuje Pani ogólne wytyczne, wykaz produktów i schemat diety,; na drugiej wizycie jest już konkretny jadłospis.
Pozdrawiam,
Anna Gacek

Tak, pierwsza wizyta to wywiad żywieniowy. Po niej układam jadłospis dopasowany indywidualnie i umawiamy się na jego odbiór w gabinecie.

Dzień dobry, pierwsza wizyta zakłada pełne zebranie wywiadu, wykonanie pomiarów, określenie celu wizyty, zapotrzebowania na energię i składniki odżywcze. Wszystkie te informacje są potrzebne, by ułożyć indywidualny plan żywieniowy. Ma to miejsce po pierwszej wizycia, a na jego realizację potrzeba około 7 dni roboczych. W razie dalszych pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Pozdrawiam serdecznie.

Jeżeli pacjent korzysta z któregoś z pakietów, to opracowuję indywidualny jadłospis. Natomiast zawsze na 1. wizycie dokładnie rozpisuję schemat żywienia: godziny posiłków, ich wielkość, rodzaj, co można na nie jeść. Na 1. wizycie otrzymuje się również dokładne zalecenia do stosowania diety i wykaz produktów dozwolonych i zabronionych. To jest na prawdę kompleksowa wizyta, po której każdy wie, co dalej robić. Pozdrawiam

Tak, po kilku dniach od wizyty otrzyma Pani dietę.

Jest to możliwe po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowego oraz określeniu celu.

Dzień dobry,
na pierwszej wizycie przeprowadzam wywiad medyczno-żywieniowy i na jego podstawie układam plan żywieniowy (zalecenia, jadłospis). W większości przypadków na drugiej wizycie (po tygodniu) jest odbiór jadłospisu :) Wyjątkiem są sytuacje, gdy musimy poczekać na wykonanie badań lub diagnozę/zalecenia lekarza

Pozdrawiam serdecznie!

Witam, tak oczywiście na pierwszej wizycie dokonuje pomiarów oraz przeprowadzam wywiad żywieniowy i zdrowotny.

Dzień dobry, tak najczęściej już po pierwszej wizycie, na której dokonuje analizy badań laboratoryjnych, analizy dzienniczka żywieniowo-zdrowotnego oraz dokładnego wywiadu z pacjentem jestem w stanie ułożyć plan żywieniowy. W rzadkich przypadkach potrzebna jest dalsza diagnostyka zlecana indywidualnie.
Pozdrawiam,
Joanna Skwarek

Witam . Tak na pierwszej wizycie otrzymuje Pani liste artykułów dozwolonych , zabronionych,plan dietetyczny na pierwszy tydzień i ogolne wskazowki dietetyczne.Można skorzystać róznież z bezpłatnej konsultacji na której są robione pomiary antropometryczne oraz otrzymuje Pani ogolne wskazówki. Pozdrawiam Ewa Eljasińska

Tak :) na pierwszej wizycie przeprowadzam wywiad żywieniowy, analizę składu ciała, pomiary i po spotkaniu przygotowuje dietę :)

Dzień dobry! Tak, układam jadłospis po pierwszej wizycie, która trwa ok. 60 min. Na podstawie informacji dotyczących stanu zdrowia, składu ciała, planu dnia i preferencji żywieniowych dobieram jadłospis.

Witam ,zależy od wywiadu, jeśli jest wystarczająca ilość badań to można, ale jeśli jest potrzeba wykonania większej ilość badań. Pozdrawiam

Pierwsza konsultacja ma na celu omówienie wypełnionej przez Panią dokumentacji (którą przesyłam przed planowanym terminem) oraz ustalenie precyzyjnego celu porady. Po pierwszej konsultacji przystępuję do komponowania planu żywieniowego. Pozdrawiam.

Witam serdecznie, podczas pierwszej wizyty przeprowadzam wywiad i na jego podstawie układam plan żywieniowy, który jest do odbioru po tygodniu. W cenie pakietu jest wizyta kontrolna po miesiącu. Całość takiej usługi kosztuje 200zł. Pozdrawiam Marzena Kramarz Poradnia Dietetyczna i Cykliczna również online

Witam serdecznie,
Tak, na pierwszej wizycie przeprowadzam wywiad żywieniowy (dokumenty często wysyłam mailem wcześniej, żeby więcej czasu na wizycie zostało na doprecyzowanie i dopytanie), analizę składu ciała, proszę też o przyniesienie aktualnych badań. W ciągu 7 dni od wizyty przesyłam indywidualny jadłospis.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka

Dzień dobry,

Tak, jeśli klient oprócz konsultacji żywieniowej jest zainteresowany również przygotowaniem indywidualnego programu dietetycznego to układam go najczęściej w ciągu kilku dni po wizycie.

Z wyrazami szacunku,
Mateusz Durbas
Dietetyk

Dzień dobry,
Tak, po pierwszej wizycie i wywiadzie żywieniowym oraz zdrowotnym ustalany jest plan żywieniowy.

Dzień dobry,
Dokładny plan żywieniowy układam po kilku dniach od pierwszej wizyty. Jeśli chodzi o pierwsze spotkanie, trwa ono godzinkę i przeprowadzam dokładny wywiad żywieniowo zdrowotny, zlecam ewentualnie badania laboratoryjne, sporządzamy dokładną analizę składu ciała. W ramach pierwszego spotkania będą także zbierane informacje na temat Pani upodobań żywieniowych, a także możliwości przestrzegania określonych zaleceń. Na podstawie zebranych informacji jest dla Pani następnie ustalany bardzo obszerny i szczegółowy program dietetyczny obejmujący: wnikliwy raport na temat dotychczasowego sposobu odżywiania i stanu zdrowia, precyzyjnie dobrane jadłospisy na każdy dzień terapii, listę zakupów produktów, indywidualnie dobrane zadania terapeutyczne.
Pozdrawiam serdecznie
Natalia Łach

Tak, oczywiście. Po pierwszej wizycie, rozpoznaniu problemu i ustaleniu szczegółów układam plan żywieniowy indywidualnie dopasowany ;) Pozdrawiam

Po pierwszej konsultacji, szczegółowym wywiadzie piszę m.in. zalecenia oraz indywidualny plan żywieniowy dostosowany do potrzeb danej osoby.

Na pierwszej wizycie przekazuję podstawowe informacje, a także plan działania. Jeśli zdecyduje się Pani na jadłospis, to oczywiście taki jest indywidualnie przygotowywany.

Dzień dobry :) tak jak zbiorę cały wywiad lekarsko-żywieniowy i ustalimy szczegóły jadłospisu,umawiamy się na odbiór jadłospisu w kolejnym tygodniu.

pozdrawiam serdecznie

Paula Jamróz

Witam:) Najpierw robimy wywiad żywieniowy. Sprawdzamy czy nie ma towarzyszących nieleczonych chorób metabolicznych. Jeśli nie to po pierwszej wizycie możemy przystąpić do rozpisania planu żywieniowego.
Pozdrawiam:)

Tak, o ile na pierwszej wizycie zdecyduje się pani na tę formę współpracy. Pierwsza wizyta jest bardzo długa, ponieważ zbieram wiele informacji,które pozwolą mi opracować plan.

Dzień dobry,
Wszystko zależy od modelu naszej współpracy. Zwykle po 1 wizycie układam jadlospis w oparciu o wywiad zdrowotno-zywieniowy. Czas oczekiwania na dietę to 3-7dni. Pozdrawiam, Marta Heller-Surowiec

Tak, na pierwszej wizycie przeprowadzam wywiad zywieniowy, rozpoznaje potrzeby i opowiadam jak dieta moze zaradzić problemom. Jesli osoba jest chetna to przygotowuję dietę.
Pozdrawiam Marta

Dzień dobry, na pierwszej wizycie przeprowadzamy wywiad i analizę składu ciała, pierwsza wizyta to koszt 100 zł i w ciągu tygodnia, otrzymuje Pani ode mnie indywidualnie ułożony jadłospis na 14 dni, jego cena zależy od Pani potrzeb. Omawiamy to na pierwszym spotkaniu. Przez telefon wszystko mogę wyjaśnić, poproszę Panią o nr telefonu. Pozdrawiam serdecznie Zuzanna Wieła Mój Dietetyk

Dzień dobry. Tak układam. Zalecenia przekazywane są drogą elektroniczną lub osobiście mniej więcej po tygodniu lub wcześniej.
Pozdrawiam. Kinga Kryska-Domańska

Dzień dobry:D
A skąd Pani wie, ze potrzebuje planu żywieniowego?
Moi klienci zwykle trzęsą się na myśl o planie żywieniowym:D Boją się, że będą głodni, albo że sobie nie poradzą z nawałem codziennych obowiązków i z przygotowywaniem posiłków. Pierwsze spotkanie służy temu, żeby wspólnie określić kierunek działań i rozwiązać pierwszy problem na drodze do celu. Zdarza się, że ekspert i osoba zaintersowana współpracą mówią o dwóch różnych rzeczach - choć wydaje się, że o tym samym. Trzeba to sprawdzić. Rozpoznać, jakie są prawdziwe możliwości, aby działać skutecznie...

A działania to nie to samo, co program dietetyczny. Tym właśnie różni się moja propozycja od innych propozycji. Pracuję z Panią - nie z dietą:D

Serdecznie zapraszam:D A w razie wątpliwości zachęcam do 20 minutowej rozmowy telefonicznej. Będę mogła się przedstawić i osobiście opowiedzieć, jak to wszystko działa. Sama Pani zdecyduje, czy chce tego więcej:D Zapraszam też na stronę internetową: zasmakujwzyciu.pl
Sugeruję wizytę: Jestem nowym klientem. zależy mi na konsultacji face-to-face. gabinet w józefowie k. otwocka - 180 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Witam,
Po pierwszej wizycie układam jadłospis uwzględniając preferencje żywieniowe i schorzenia. Jadłospis jest do odbioru po około tygodniu od wizyty.
Pozdrawiam
mgr Agnieszka Blumczyńska
Dietetyk kliniczny

Pierwsza wizyta obejmuje analizę składu ciała i dokładny wywiad żywieniowy wraz z analizą wyników badań laboratoryjnych i omówieniem dotychczasowych błędów żywieniowych. Pacjent zaznacza, jakich produktów nie lubi lub nie może jeść. Na tej podstawie układam spersonalizowaną dietę, dlatego pacjent czeka na nią do 3 dni.

Dzień dobry :) Bardzo dziękuję za wiadomość. Jak najbardziej! Po pierwszej wizycie układam już indywidualny plan żywieniowy. :) Jest to możliwe dzięki przesłanym informacjom (wyniki badań, opis swoich dolegliwości i historii choroby, 3 dniowy dzienniczek żywieniowy) od pacjenta przed wizytą i podczas wizyty omawiamy bardzo szczegółowo wszystkie aspekty zdrowotne i żywieniowe. Dzięki temu mam szeroki obraz na sytuację pacjenta i mogę zająć się pracą nad planem żywieniowym. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu za pomocą maila kontakt@justfoodtherapy.pl :) Jakby pojawiły się jeszcze jakieś pytania proszę śmiało pisać! Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry, jeżeli jest Pani zainteresowana konsultacją w gabinecie to tak - 7 dni po pierwszej wizycie przesyłam jadłospis do pacjenta, natomiast aktualnie prowadzę również konsultacje online, które polegają na tym, że drogą mailową przesyłam do wypełnienia formularz wywiadu żywieniowego, który odsyła Pani do mnie po wypełnieniu i w ciągu 5-7 dni roboczych przesyłam do akceptacji spersonalizowany jadłospis z listą zakupów na każdy dzień i zaleceniami dodatkowymi. Wybierając konsultacje online, w związku z tym, że nie ma wtedy konsultacji tak jak w formie stacjonarnej, ma Pani zapewniony stały kontakt poprzez aplikację mobilną. Odpowiadam na wszystkie Pani pytania i problemy w ciągu max. 1-2h. Jeżeli jest Pani zainteresowana lub chciałaby Pani uzyskać więcej informacji na temat współpracy zapraszam do kontaktu mailowego kontakt@hb-dieta.pl

Pozdrawiam serdecznie
Joanna Adamczyk

Dzień dobry. Tak oczywiście. Po pierwszej wizycie Pacjent otrzymuje plan dostosowany do jego potrzeb. Pierwsza wizyta jest po to abym mogla dokladnie poznać oczekiwania, styl życia i nawyki. Dokonuje analizy skladu ciała. To wszystko pozwala na precyzyjne i skuteczne w efektach działanie. Zapraszam na konsultację. Oozdrawiam. Edyta Połeć

Dzień dobry,
tak, po pierwszej wizycie, w ciągu kilku najbliższych dni przygotowuję plan żywieniowy.
Pozdrawiam

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.