Chciała bym się dowiedzieć czy moje pomiary są prawidłowe? mam 27 lat 162cm wzrostu ważę 61,9kg Moje

2 odpowiedzi
Chciała bym się dowiedzieć czy moje pomiary są prawidłowe? mam 27 lat 162cm wzrostu ważę 61,9kg
Moje BMI 19
Tkanta tłuszczową 18.1%
Trzewna tkanka tłuszczowa to 1
Postawowa przemiana materii to 1251 kcl dziennie
Zawartość wody w organizmie to 54. 1
Minerały w kościach 2.3 kg
Białko 23.3
Masa tkanki mięśniowej 40. 2kg
Dzień dobry,
niestety jest błąd w danych, które Pani podała ponieważ przy wzroście 162 cm i wadze 61,9 kg BMI wynosi 23,6. Czy jest Pani pewna, że pomiary zostały wykonane prawidłowo? Przy takiej wadze poziom tkanki tłuszczowej wskazuje, że jest Pani wyczynowym sportowcem z bardzo rozbudowaną masą mięśniową i niskim poziomem tłuszczu. Jeśli tak nie jest proszę powtórzyć pomiar na atestowanym urządzeniu.
Pozdrawiam

Witam, nie wiem na jakim sprzęcie wykonywała Pani pomiary ale one są błędne, warto powtórzyć pomiary na dobrej jakości wadze z analizatorem składu ciała, wówczas będzie można ocenić Pani dane bardziej dokładnie
pozdrawiam