Brałam xanax sr 2x0.5mg ..przez 1 miesiąc. ...próbuje odstawić...zmniejsxsm dawki po 0.25mg....co 5
1
odpowiedzi
Brałam xanax sr 2x0.5mg ..przez 1 miesiąc. ...próbuje odstawić...zmniejsxsm dawki po 0.25mg....co 5 dni...aktualnie biorę 0.25 mg na noc i i 0.125 mg na dzień...ciśnienie skacze..mdłości. ..bezsenność też bywa...jak sobie pomóc
Bardzo trudno jest samemu odstawiać leki z grupy benzodwuazepin (np. Xanax SR). Proponuję wizytę u psychiatry. Pozdrawiam.
Podobne pytania
- Od grudnia próbuje zajść w ciąże, robiłam badania i wszystko jest ok, miesiączki regularne, robiłam test owulacyjny i normalnie mam jajeczkowanie, mino to nadal nie jestem w ciąży. 3 lata temu miałam usuwany polip na endometrium, ale jest wszystko dobrze
- Mam 21 lat mam kamienie na woreczku żółciowym, niestety żadnego leki ani trzymanie diety już mi nie pomagają mam bardzo częste ataki bólu i nie potrafię normalnie funkcjonować. Co mam robić proszę o pomoc.
- Mam 24lata, 3 msc temu zdiagnozowano u mnie zaburzenia adaptacyjne i F60.3. Przepisano mi Setaloft 50, Nasen 10 oraz doraźnie Traxene ze względu na jaskrę. Przerwałam kurację. Wznowiłam ponad 3tyg temu. Jednak nie przynosi rezultatów. Nie mogę spać, mam koszmary, budzę się kilkanaście razy w…
- Czy dieta 1350kcal szkodzi zdrowiu?? Taka dietę rozpisała mi dietetyk kliniczny ale zastanawiam się czy to nie jest za mało. Dodam że mam 174cm wzrostu i startowałam z wagi 112.5, obecnie mam 102,5 kg. Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
- Proszę mi powiedzieć czy gdy miazga jest żywa to czy podczas leczenia kanałowego gdy dentysta ją usuwa to moze boleć ? Zab był plombowany i najprawdopodobniej plomba naciska na nerw ( dość głeboka próchnica ) gdy dentysta prowokował zęba zimną wata zaaragowal choc taki kŕótkotrwały przeszywający…
- Dziecko ma 16 miesięcy nie był jeszcze szczepiony na odre różyczkę czy teraz w dobie koronawirusa go zaszczepić? Czy lepiej poczekać? Jakie mogą być powikłania wrazie jak by miał wirusa ale bezobjawowo? Dziękuję za odpowiedź.
- Czy lek urologiczny - Dutasteryd - 0,5mg który będę brał wpływa na obniżenie odporności? Np. przed koronawirusem. Dziękuję.
- Mam 27 lat i jeszcze nie miałem stulejki usuniętej
- Mam 23 lata (mężczyzna) i stwierdzono u mnie tężyczkę (próba HV +++). Morfologia w normie, wapń całkowity 10.75, wapń zjonizowany 1.26, witamina D3 25(OH) 22,50. TSH 5.000, FT3 4.27, FT4 1.79. Od tygodnia towarzyszą mi drgawki, uczucie zmęczenia, problem ze złapaniem pełnego oddechu, uczucie…
- Mam żółwia wodno lądowego nie chce mi jeść jakiś taki niemrawy jest po zimie wcześniej tryska energia A teraz nic
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.