3 tygodnie temu mialam robienie modelowanie brody, kwasem hialuronowym i botoksem. Kilka dni po zabi

2 odpowiedzi
3 tygodnie temu mialam robienie modelowanie brody, kwasem hialuronowym i botoksem. Kilka dni po zabiegi gdy opuchlizna i siniaki zeszly a ja powinnam cieszyc sie efektem wyczulam delikatne zgrubienia miedzy broda a srodkiem szyji (gdybym byla mezczyzna powiedzialabym ze ten srodek szyi to jablko Adama). Wyczuwam taka jakby zgrubioną żyłę. Nie ciagnie sie ta linia od samej kranca brody ale jakies 2 cm nizej... najbardziej wyczuwalne jest to gdy uniose glowe do gory badz delikatnie napne miesnie. Bylam u innego lekarza, przepisala mi antybiotyk bo czulam delikatny bol przy dotykaniu najwiekszego zgrudnienia (grudki) jednak pani lekarka nie przejela sie zbytnio i zasugerowala troche obrazona ze lekarz sam powinien naprawiac swoje bledy... lekarz ktory wykonywal zabieg, na oko stwierdzil ze to moga byc rozne przyczyny, ze moze, cytuje „cos sie przytkalo” badz sobie sama cos wymyslilam bo to zawsze bylo moze. Za zabieg zaplacilam 1800 zl a lekarz lekkoduch nie poczuwa sie do odpowiedzialnosci. Jakie badania moze mi zlecic by sprawdzic czy nie doszlo do zatkania naczynia, skrzepow itp. Prosze o pomoc bo mam wrazenie ze ze strachu zaraz oszaleje.

Pozdrawiam,
Naiwna Ja
Zapraszam na USG jak i obrazowanie za pomocą vein display instrument. Najprawdopodobniej jest to migracja kwasu hialuronowego. Pozdrawiam Jakub Jakubowski, lekarz medycyny estetycznej, Ortopeda, Traumatolog.

Proszę udać się na wizytę do lekarza zajmującego się medycną estetyczna. Być może konieczne będzie rozpuszczenie kwasu hialuronowego w miejscu, w którym go nie powinno być. Podejrzewam, że nie doszło do zamknięcia naczynia. Pozdrawiam.