2tygodnie temu po 3 miesiacach stosowania musialam odstawic krople Betesda, przepisane ze wzgledu na
1
odpowiedzi
2tygodnie temu po 3 miesiacach stosowania musialam odstawic krople Betesda, przepisane ze wzgledu na objawy lekowe i" nerwice serca", niestety wywolaly u mnie skutki uboczne ,a najbardziej dotyczace rozrzedzenia krwi(mega siniaki, krew z nosa, pekaly hemoroidy, krwawily dziąsła)., mialam nie takie ekg, i spadla mi hemoglobina z 14 na 11.4.Teraz lekarz zapisal mi Coaxil mowiac ze ma malo skutkow ubocznych, szczerze boje sie i mam pytanie czy to bezpieczny lek i czy moje serduch znow nie zacznie szalec(skoki cisnienia i pulsu.
Coaxil uważa się za lek, który ma niewiele interakcji i skutków ubocznych, nie powinien wywoływać zaburzeń krzepnięcia. - Jednak istnieje ryzyko, że opisane objawy nie muszą być związane z przyjmowaniem Betesda. Być może potrzebne byłyby badania dodatkowe, lub/i konsultacja hematologa? Pozdrawiam.
Podobne pytania
- Ile czasu można przyjmować Pregabalina i czy uszkadza wątrobe ??
- Od pół roku męczą mnie zaburzenia równowagi. Objawy mają charakter ciągły, występują za każdym razem podczas chodzenia, czasami również podczas siedzenia i leżenia W tej chwili mam problem żeby zrobić kilkuset metrowy spacer dookoła bloku. W trakcie chodzenia pojawia się uczucie niestabilności…
- złamany kawałek zęba 1 górna był kiedyś robiony jaki koszt jest leczenia
- Dwa dni temu na górnej powiece pojawił mi się tak jakby żółtawy, bolący strup. Z początku trochę swędział, teraz jest lekko opuchnięty, ale nie mam pewności czy mnie coś ugryzło, czy zrobiłam sobie jakąś inną krzywdę. Czy może to być coś złośliwego? Czy muszę iść do lekarza?
- w ulotce leku Betaloc ZOK 47.5 istnieje zapis ze ten lek oraz inne z grupy beta blokerow moga doprowadzic do choroby PEYRONIEGO co uwazam spotkalo moja osobe.Czy zmiana leku pomoze moim problemom
- Pytanie do urologa od paru dni mam mały problem z penisem a chodzi dokładnie o to że boli w sumie lekko szczypie jak jak skórkę ściągne na dół np przed stosunkiem proszę o poradę
- Od 3 lat zmagam się z zupełnie niewyjaśnionym nadmiarem selenu przy pierwszym zupełnie kontrolnym badaniu miałem go 180um/l po roku czasu 160um teraz stan ten sie utrzymuje mimo że nie spożywam żadnych suplementów ani nie spożywam go w pożywieniu . Co może być takim powodem ? Mój lekarz rodzinny…
- Mam w zebie tlenek cynku już ponad 1.5 roku, zapomniałam o tym i ostatnio tak zauwazylam że nie wygląda to na plombę a właśnie lekarstwo. Zab nie boli, tlenek cynku ciągle trzyma się w zebie. Czy ząb już tylko do wyrwania jest?
- Stosowałem tetralysal i teraz mam przejść na izotek. Przez jaki czas po odstawieniu tetralysalu mogę zacząć go brać? Wystarczą 3 tygodnie?
- Mam opatrunek w zebie tlenek cynku już 1.5 roku zapomniałam o tym całkowicie, ząb nie boli, tlenek cynku ciągle jest w zebie. Czy ząb da się jakoś leczyć jeszcze?
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.