Mam w zebie tlenek cynku już ponad 1.5 roku, zapomniałam o tym i ostatnio tak zauwazylam że nie wygl
1
odpowiedzi
Mam w zebie tlenek cynku już ponad 1.5 roku, zapomniałam o tym i ostatnio tak zauwazylam że nie wygląda to na plombę a właśnie lekarstwo. Zab nie boli, tlenek cynku ciągle trzyma się w zebie. Czy ząb już tylko do wyrwania jest?
Proszę zgłosić się do stomatologa - jeśli ząb jest ciągle żywy, prawdopodobnie wystarczy założyć wypełnienie ostateczne.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Stosowałem tetralysal i teraz mam przejść na izotek. Przez jaki czas po odstawieniu tetralysalu mogę zacząć go brać? Wystarczą 3 tygodnie?
- Mam opatrunek w zebie tlenek cynku już 1.5 roku zapomniałam o tym całkowicie, ząb nie boli, tlenek cynku ciągle jest w zebie. Czy ząb da się jakoś leczyć jeszcze?
- Biorę Citalopram już 19 dzień przepisany na symptomy depresji. Nie mogę w nocy w ogóle spać. Mój sen trwa 3-4h a dzisiaj ledwo 2 godziny!!! Jak długo to potrwa jeszcze?!
- Mam 22 lata i chciałbym zmierzyć długość swojego penisa a nie wiem jak dokładnie to zrobić. Jakiś lekarz mierzy długość penisa może? Czy można samemu zmierzyć? I mam pytanie czasem potczas stosunku mi opada i jest po seksie i jaka może to być przyczyna
- Czy można wykonać lipolizę iniekcyjna pod pachami, na fałdki tłuszczu umiejscowione tam i widoczne od przodu? Czy nie uszkodzi to węzłów chłonnych?
- Zostałam zarażona Klebsiellą pneumonie ESBL. Lekarze u których byłam nie chcą wdrożyć antybiotykoterapii pomimo objawów zapalenia pęcherza, ze względu na skutki uboczne antybiotyków na które jest wrażliwa ta bakteria. Proszę o polecenie lekarza/placówki specjalizującej się w leczeniu tak trudnych…
- Corce(lat7) wlasnie wypadła mleczna górna 1. Czy możliwe jest zeby coś zostało w dziale, bo coś widać, ale gdyby to był zalążek stałej 1 to wygląda jak zepsuta...
- Po zabiegu plastyki napletka po jakimś czasie na wewnętrznej stronie napletka pojawiła mi się jakby brodawka/pęcherz/narośl z płynem, nie boli, ale mija już trzeci miesiąc i nie schodzi kolor jest taki jak skóra. Jest dość sporych rozmiarów, około 4mm. Nie wygląda to raczej na wirus HPV zastanawiam…
- Po zabiegu Profhilo mam zgrubienie/ wypukłość przy fałdzie nosowym z jednej strony twarzy. Żadnych siniaków, zero bolesności czy zaczerwienienia- jedynie widoczna jakby opuchlizna/ uniesienie skóry. Przy masażu czuje solidną kluchę. Jestem 48h po zabiegu. Czy mogę coś z tym zrobić?
- Od ponad tygodnia boli mnie cała lewa cześć szczęki, poczatkowo myślałam, że jest to spowodowane zaciskaniem zębow w nocy, wiec wybrałam się do specjalisty po gumowa szynę i na rozluźnianie poprzez fizjoterapie. Po kilku dniach noszenia szyny było już lepiej, ale ciagle miałam uczucie bólu zęba…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.