Pytania pacjentów (8)
-
Mam jestem kobietą i mam 31 lat i chciałabym spytać czy jeśli prze hodzilam ospe w wieku 30 lat to c
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzien Dobry to była zapewne ospa wietrzna. Przebycie ospy wietrznej daje trwałą odporność . Nie jest przyczyna niepłodności i daje pewność,że w ciązy nie zachoruje Pani ponownie Tomasz Ziółkowski
-
Jestem przed zabiegiem in vitro, brałam 21 dni tabletki axia forte i po zakończeniu miało być plamie
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Od 3- go dnia cyklu tj miesiaczki Tomasz Ziółkowski
-
Mam 40 lat i problematyczną cerę oraz nad-potliwość. Wcześniej leczyłam się Retinoidami tylko za kró
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
W czasie brania retinoidow nie wolno dopuścić do ciąży gdyż mogą wystapić ciężkie wady zarodka i płodu.Najlepiej stosować antykoncepcję doustną . Jestem zdania ,że nalezy stosować w Pani przypatku… Więcej
-
Bardzo proszę o interpretację wyniku badania spermiogram. Zastanawiam się czy z tymi wynikami trzeba
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Jest to normozoospermia czyli prawidlowy wynik Tomasz Ziółkowski
-
Mam pytanie mam brac heparyne w ciazy, czy planujac ciążę muszę zrezygnować z pracy na początku owej
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Do terapii heparyną drobnoczasteczkową w ciąży muszą być ścisle wskazania Najczęstsze t poronienia nawykowe powyżej trzech ,oddzielanie kosmówki i łozyska , niska waga urodzeniowa dziecka w poprzedniej… Więcej
-
Czy badanie droznosci jajowodow może być źle wykonane? I wynik wyszedł błędny, że jajowody sa niedro
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Może zdarzyć sie wynik fałszywy badania wtedy trzeba powtorzyć badnie a jeśli lekarz jest pewny wyniku ,a Pani nie nalezy wykonać laparoskopię Tomasz Ziółkowski
-
Proszę o opinie czy to jest nadczynność czy niedoczynność tarczycy. a może jeszcze coś innego? TSH -
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Proszę skoncentrować sie na badaniach dotyczących
podwyższonej glukozay na czczo i otylosci
Należy wykluczyć cukrzycę konieczny diabetolog Tomasz Ziółkowski
-
Czy jeżeli karmię piersią i jestem w kolejnej ciąży, powinnam odstawić pierwsze dziecko?
Czy jeżeli karmię piersią i jestem w kolejnej ciąży, powinnam odstawić pierwsze dziecko?
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Nie mozna karmic i byc wciazy i odwrotnie też
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…