Pytania pacjentów (3)
-
Dzień dobry. W środę mialam usunięcie ósemki dolnej z lewej strony. Czytałam wcześniej, że wiąże się
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam. Po chirurgicznym usunięciu 8 dolnych może być nawet bardzo duży obrzęk policzka do 14 dni . Szczękościsk również tyle może się utrzymywać. Ale jeśli jest taka możliwość powinien obejrzeć… Więcej
-
3 tygodnie temu miałam usuwaną dolną lewa ósemke (to była moja ostatnia ósemka do usunięcia). Zabieg
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam. Z gojeniempo chirurgicznym usunięciu zębów bywa różnie . Czasami dolegliwości utrzymują się kilka tyg A czadem nawet miesięcy . Przyczyn moze być wiele . Najlepiej udaj się po 14 dniach… Więcej
-
Witam, przy wyżynającej się ósemce mam opuchlizne i odczuwam ból. Co to oznacza i na jaką wizytę pow
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Witam. Najprawdopodobniej jest to objaw przebijajacego się zęba 8 . Możliwe że doszło.do miejscowego stanu zapalnego . Proponuję wizytę konsultacyjną u chirurga szczękowego lub u lekarza stomatologa… Więcej
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…