Pytania pacjentów (5)
-
Szanowni Państwo zwracam się z takim pytaniem, w ostatnim badaniu usg wyszedł mi garb na lewej ner
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, ze względu na powtarzający się białkomocz i leukocyturię i ew. nieprawidłowości w badaniach obrazowych powinna byc Pani pod kontrolą nefrologa, na podstawie przedstawionych danym bark… Więcej
-
Dzień dobry , dostałam wynik [V42] P-ciała p/Hbs <2 , czy to zły wynik?
Dzień dobry , dostałam wynik [V42] P-ciała p/Hbs <2 , czy to zły wynik?
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, oznacza to, że nie jest Pani skutecznie zaszczepiona p/ko wzw typu B.
Z poważaniem, Ewa Ważna
-
Dzień dobry, Czy mógłbym prosić o interpretację badań (cholesterol u dorosłego mężczyzny)? W kilk
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, interpretacja wyniku cholesterolu zależy od wieku i tzw. ryzyka sercowo-naczyniowego, to znaczy, że w przypadku różnych chorób współistniejących docelowe, zalecane wartości są inne,… Więcej
-
Mam 48 lat, jedna nerkę gdyz byłam dawca drugiej. Zdiagnozowano u mnie nadciśnienie tętnicze. Zlecon
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, przed włączeniem leku trzeba warto wykonać usg doppler tętnicy nerkowej, stosowanie leku nie jest bezwzględnie przeciwwskazane, konieczna kontrola lekarska, z poważaniem Ewa Ważna…
-
Ada28lat. Witam, mam wyniki i boje się, że są złe. D-dimer FEU [ng/ml FEU] PISZE od 0.00 - 50.0
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry, eGFR>60 to prawidłowy wynik, pozdrawiam, Ewa Ważna
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…