Pytania pacjentów (5)
-
Od kilku miesięcy odczuwam silny ból w rejonie lewego barku, na który upadłam zimą. Zamieszczam opis
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Z powyższych informacji wynika, że wymaga Pani co najmniej trojfalowego działania, mianowicie terapii manualnej, fizykoterapii oraz ćwiczeń (kinesyterapii). Natomiast, lekarz ortopeda,… Więcej
-
Od ponad dwóch miesięcy skręcając głową słyszę trzaski lub klikanie w potylicy tak trochę powyżej, m
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Samo klikanie nie powinno być niepokojące, do momentu gdy nie współistnieje z bólem jednocześnie. W mojej ocenie, można spróbować wykonać trakcję na specjalnym wyciągu. Ewentualnie… Więcej
-
Dzień dobry.Jestem osobą która ma nowotwór jajnika Jestem 4 miesiące po operacji i miesiąc po chemi
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Niestety w okolicznościach, które Pani opisuje, nie należy wykonywać zabiegu fali uderzeniowej.
Można szukać innego sposobu -pomocne mogą okazać się ćwiczenia (kinezyterapia)… Więcej
-
Witam prawdopodobnie mam naciągnięte lub w innym stopniu uszkodzone więzadło biodrowo lędźwiowe poni
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Proponuję zacząć od zimna. Wskazane przez Pana obrzęk i siniak zaczną znikać w ciągu następnych dni stosowania np. okładów z lodu. Może Pan przykładać specjalne żelowe okłady, które… Więcej
-
Od kilku tygodniu odczuwam drętwienie lewej ręki (kciuk, palec wskazujący i serdeczny i okolice nad
ODPOWIEDŹ LEKARZA:
Dzień dobry. Z opisu wynika, że skuteczna powinna być trakcja kręgosłupa szyjnego w połączeniu z terapia manualna oraz fizykoterapią. Co do czasu, kiedy pojawi się efekt, jest to indywidualna sprawa,… Więcej
Popularne pytania
-
Katar i ból głowy od miesiąca - co robić?
Takie objawy mogą świadczyć o zapaleniu zatok. Na początek wskazana wizyta…