lek.

Przemysław Łukawski

verifiedCreated with Sketch.

Ginekolog

44 opinie +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza Zapytaj lekarza
66 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2002 roku ukończyłem Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medyczną w Łodzi. W 2011 uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii. Kształciłem się w Wojskowym Instytucie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
44 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNYUsługa: badanie ginekologiczne

  Polecam bardzo sympatyczny lekarz miła atmosfera odpowiada zrozumiale na wszystkie zadane pytania .Jestem zadowolona z wizyty pomimo to że byłam pierwszy raz u Pana Przemysława Łukawskiego

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  W 100% polecam wizytę u tego lekarza. Pan doktor tłumaczył wszystko szczegółowo, na wizytę przeznaczone zostało tyle czasu ile było trzeba. Była to moja pierwsza wizyta u dr Łukawskiego, jednak wiem, że zostanie on moim lekarzem na dłużej.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam doktora Łukawskiego. Bardzo spokojne, profesjonalne podejscie. Pierwszy lekarz ginekolog ktory chcial znac historie chorob, przebiegu ciazy i innych aspektow zanim wydal opinie.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNYUsługa: badanie ginekologiczne

  Lekarz z powołania, ogromna wiedza i zaangażowanie. Szczerze polecam każdej osobie. Doktor Łukawski jest troskliwym, cierpliwym i sympatycznym lekarzem. Wizyta przebiegła w luźnej atmosferze, na wszystkie pytania otrzymałam szczegółową odpowiedź. Podczas badań wszystko tłumaczy. W końcu znalazłam lekarza, który wie co robi i robi to z pasją. To była pierwsza wizyta i na pewno nie ostatnia :)

 • P
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNY

  Po pierwszej wizycie mogę stwierdzić, że Pan Przemysław jest bardzo miłym i dokładnym lekarzem. Cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania.Serdecznie Polecam!

 • Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNY

  Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pan doktor szczegółowo odpowiada na wszystkie pytania. Szczerze mogę polecić go innym osobą i na pewno jeszcze nie raz skorzystam z jego usług.

 • S
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNYUsługa: badanie ginekologiczne

  Lekarz na szóstkę! Pierwsza wizyta było przesympatycznie. Lekarz od razu wzbudził zaufanie, A rozmowa przebiegła luźno, wszystko było jasno wytłumaczone. Po tułaczkach u wielu ginekologów stwierdzam że to był pierwszy Lekarz,który przy PCO nie odprawił mnie z toną recept na metforminę i tabletki antykoncepcyjne. Cały problem genialnie omówiony. Polecam z całego serca!

 • O
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNY

  Cierpliwie i wyczerpujaco odpowiada na wszystkie pytania, cała wizyta bez żadnego pośpiechu i w miłej atmosferze. Polecam !

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jak najbardziej na 5+.Podczas badania tłumaczy co teraz robi, i dlaczego oraz od razu wyjaśnia jeśli go coś nie pokoi . Do każdego problemu podchodzi indywidualnie. W gabinecie uśmiechnięty, kulturalny. Potrafi rozładować niepotrzebne napięcie. Polecam

 • A
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNY

  Z Panem doktorem spotkałam się pierwszy raz kilka lat temu po pierwszej nieudanej ciąży. Obecnie jestem mamą dwójki dzieci. Wspólnie, razem z Panem doktorem, dążyliśmy aby moje marzenie o rodzinie spełniło się, mimo bagażu ciężkich doświadczeń jakie po drodze mnie spotkały. Polecam wszystkim. A ja nadal będę korzystać z usług, już jako szczęśliwą mama.

Pytania pacjentów (115)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2002 roku ukończyłem Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medyczną w Łodzi. W 2011 uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii. Kształciłem się w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie i w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu. W 2014 uzyskałem tytuł specjalisty z balneologii i medycyny fizykalnej. Naukę pobierałem w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Ciechocinku. Obie specjalizacje dają mi możliwość szerszego i komplementarnego spojrzenia na choroby kobiece np. w zakresie rosnącej popularności laseroterapii w ginekologii.
  Uzyskałem certyfikat wykonywania badań usg położniczego Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Realizuję certyfikat z USG piersi.
  Przez osiem lat byłem asystentem w Oddziale Ginekologiczno- położniczym Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu. Około trzech lat byłem ordynatorem Oddziału Ginekologiczno- położniczego Szpitala Zdrowie w Kwidzynie Grupy EMC Wrocław. Obecnie pracuję w szpitalu w Brodnicy.
  Jestem lekarzem zabiegowym, codziennie decydującym o sposobie leczenia swoich pacjentek. Interesują mnie głównie choroby kobiece wymagające leczenia operacyjnego.
  Specjalizuję się w histeroskopii lecząc polipy jamy macicy i w diagnostyce nieprawidłowych badań cytologicznych szyjki macicy wykonując badania kolposkopowe. Lubię położnictwo, porody, patologię ciąży przykładając szczególną staranność do badań USG w I i II trymestrze ciąży.
  Swoich pacjentów leczę zgodnie z ówczesnym prawem i standardami medycznymi sięgając po różne metody lecznicze. Nie boję się zasięgać opinii innych lekarzy jeśli wymaga tego dobro pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Balneologia i medycyna fizykalna

Edukacja

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi