lek.

Przemysław Łukawski

Ginekolog

36 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 46 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

W 2002 roku ukończyłem Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medyczną w Łodzi. W 2011 uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii. Kształciłem się w Wojskowym Instytucie… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
36 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz jak najbardziej na 5+.Podczas badania tłumaczy co teraz robi, i dlaczego oraz od razu wyjaśnia jeśli go coś nie pokoi . Do każdego problemu podchodzi indywidualnie. W gabinecie uśmiechnięty, kulturalny. Potrafi rozładować niepotrzebne napięcie. Polecam

 • A
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNY

  Z Panem doktorem spotkałam się pierwszy raz kilka lat temu po pierwszej nieudanej ciąży. Obecnie jestem mamą dwójki dzieci. Wspólnie, razem z Panem doktorem, dążyliśmy aby moje marzenie o rodzinie spełniło się, mimo bagażu ciężkich doświadczeń jakie po drodze mnie spotkały. Polecam wszystkim. A ja nadal będę korzystać z usług, już jako szczęśliwą mama.

 • N
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNYUsługa: badanie ginekologiczne

  Pierwsza wizyta przebiegła w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze, otrzymałam wszystkie potrzebne informację . I z miłą chęcią polecam i nadal będę korzystać z kolejnych wizyt u Pana Dr. ????

 • A
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNY

  Lekarz świetny, od razu wykonał wszystkie potrzebne badania do dalszej diagnozy. Bardzo miły, opiekuńczy, wykonujący swój zawód z pasją. Bardzo polecam.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNYUsługa: badanie ginekologiczne

  Wizytę zamówiłam onlay. Szybko sprawnie.Lekarz jak lekarz....Po wizycie mogę z czystym sumieniem polecić tego ginekologa.Profesjonalista,zdecydowanie z powołania.Jeżeli masz problem idź do niego.Pozdrawiam.

 • K
  Lokalizacja: CENTRUM MEDYCYNY PRACY w KWIDZYNIE

  Doktor Lukawski prowadził mi dwie ciążę obydwie zagrożone dzięki niemu jestem szczęśliwa mamą dwóch córek naprawdę polecam pełen profesjonalizm ogromna wiedza i doświadczenie a przede wszystkim ludzkie podejście do kobiet z problemami

 • E
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pana Doktora.Punktualność,to co również cenie. Po kilku wstępnych pytaniach lekarz wiedział już po co przyszłam.Bardzo szybka diagnoza i dobrze dobrane leki,Pan Doktor powiedział ,że po pierwszej dawcę leków będzie ulga i tak też się stało.Dokładnie tłumaczył co robi i informował na bieżąco o ustaleniach. Uprzedzał moje pytania i udzielał zrozumiałych i pełnych odpowiedzi. Tego właśnie oczekiwałam po wizycie. Była to moja pierwsza wizyta u Pana Doktora ale na pewno nie ostatnia.Serdecznie polecam.

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNYUsługa: badanie ginekologiczne

  Wizyta przebiegła bardzo dobrze lekarz bardzo miły konkretny mówił zrozumiałym językiem jestem bardzo zadowolona i polecam każdej osobie

 • B
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNY

  Pan doktor ze skupieniem wysłuchał mnie i fachowo podszedł do problemu. Wizyta przebiegała w miłej i serdecznej atmosferze. Otrzymałam wiele cennych wskazówek. Pozdrawiam serdecznie:)

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: PRYWATNY GABINET GINEKOLOGICZNYUsługa: badanie ginekologiczne

  Wspaniały lekarz,z sercem do pacjentów, jakość wizyty na najwyższym poziomie. Wizyta odbyła się punktualnie o wyznaczonej godzinie, co również jest bardzo dużym plusem. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Pytania pacjentów (113)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W 2002 roku ukończyłem Wydział Lekarski Wojskowej Akademii Medyczną w Łodzi. W 2011 uzyskałem tytuł specjalisty z zakresu położnictwa i ginekologii. Kształciłem się w Wojskowym Instytucie Medycznym w Warszawie i w Regionalnym Szpitalu Specjalistycznym w Grudziądzu. W 2014 uzyskałem tytuł specjalisty z balneologii i medycyny fizykalnej. Naukę pobierałem w 22 Wojskowym Szpitalu Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnym w Ciechocinku. Obie specjalizacje dają mi możliwość szerszego i komplementarnego spojrzenia na choroby kobiece np. w zakresie rosnącej popularności laseroterapii w ginekologii.
  Uzyskałem certyfikat wykonywania badań usg położniczego Polskiego Towarzystwa Ginekologicznego. Realizuję certyfikat z USG piersi.
  Przez osiem lat byłem asystentem w Oddziale Ginekologiczno- położniczym Regionalnego Szpitala Specjalistycznego w Grudziądzu. Około trzech lat byłem ordynatorem Oddziału Ginekologiczno- położniczego Szpitala Zdrowie w Kwidzynie Grupy EMC Wrocław. Obecnie pracuję w szpitalu w Brodnicy.
  Jestem lekarzem zabiegowym, codziennie decydującym o sposobie leczenia swoich pacjentek. Interesują mnie głównie choroby kobiece wymagające leczenia operacyjnego.
  Specjalizuję się w histeroskopii lecząc polipy jamy macicy i w diagnostyce nieprawidłowych badań cytologicznych szyjki macicy wykonując badania kolposkopowe. Lubię położnictwo, porody, patologię ciąży przykładając szczególną staranność do badań USG w I i II trymestrze ciąży.
  Swoich pacjentów leczę zgodnie z ówczesnym prawem i standardami medycznymi sięgając po różne metody lecznicze. Nie boję się zasięgać opinii innych lekarzy jeśli wymaga tego dobro pacjenta.

Specjalizacje

 • Położnictwo i ginekologia
 • Balneologia i medycyna fizykalna

Ukończone szkoły

 • Wojskowa Akademia Medyczna w Łodzi