dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 34 umówione wizyty w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/ Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego. Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operac... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • http://dyskopatia.com/

  Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

  Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

  Chirurgia podstawy czaszki
  Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
  Chirurgia kręgosłupa
  Zespolenie nerwu twarzowego
  Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
  Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
  Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
  Leczenie wodogłowia
  Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów:

Dodaj własną opinię
 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentny, rozeznany w działaniach neurochirurgicznych nie tylko w oparciu o standardy polskie ale także amerykańskie. Zalecił stosowne leczenie (i na szczęście nieoperacyjne). Do tego bardzo wysoka kultura osobista. Dokładnie słucha, pyta, bada - takich lekarzy należy szukać ze świecą a dr Kunert na pewno należy do lekarzy z powołania a nie pracujących tylko dla wysokich pensji. Polecam zdecydowanie.

 • K
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo dobry specjalista, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania bardzo dobrze tłumacząc.
  Wysoka kultura osobista, godny polecenia.Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista, wszystko wytłumaczy, odpowiada na każde zadane mu pytanie.
  Poza tym jest bardzo miły. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan doktor przekazywał informacje konkretnie dużo pytał, postawił wstępną diagnozę i wydał zalecenia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz wyrozumiały, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania pacjenta. Posiada wysoką kulturę osobistą. Widać, że podejmuje akcję w leczeniu schorzeń zamiast "zepchnąć" problem na kolejnych lekarzy, pacjenta itp. Polecam.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Świetny neurochirurg, lepszego nie ma ,operował mojej Mamie kręgosłup jednocześnie w w dwóch odcinkach z powodu stenozy kanału kręgowego . Bardzo miły, sympatyczny i komunikatywny. Dla mnie wzór lekarza. Cieszę się że do niego trafiłam.

 • Pan docent Kunert to bardzo sympatyczny, uprzejmy i kompetentny człowiek a tym samym świetny specjalista. Delikatnie ponad miesiąc temu miałam operację usunięcia guza wraz z torbielą z rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym C2-C6 (raczej rzadki przypadek). Na szczęście wszystko się udało. Operacja przebiegła bez komplikacji. Bardzo się cieszę, że mogłam trafić na takiego człowiek i oby więcej takich ludzi na naszej drodze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję! Aaaa i z całego serca polecam tego neurochirurga!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam póki co na jednej wizycie u Pana Doktora z problemem przepuklin na wielu poziomach, na każdym z odcinkow kręgosłupa. Robi wrażenie bardzo kompetentnego i kulturalnego. Na wszystkie pytania odpowiada spokojnie i profesjonalnie bez zniecierpliwienia.Widać że się zna doskonale na tym co robi, co skutkuje tym że wychodzi się od niego spokojniejszym że trafiło się na lekarza odpowiedniego i godnego zaufania. Polecam.

 • Uratował mi życie bardzo wspaniały człowiek.najlepszy w swoim fachu polecam serdecznie z czego serca

 • O

  Najwyższej klasy fachowiec o bardzo szerokiej specjalizacji, a do tego bardzo kulturalny i konkretny człowiek. Pan Docent już po pierwszej wizycie sam do mnie zadzwonił z informacją o terminie mojej operacji i to szybkim, dzięki czemu byłam dużo spokojniejsza, wiedząc że mam dobry termin, w dobrym szpitalu i nie muszę już rozpaczliwie biegać po innych lekarzach i szpitalach, co jest koszmarem. Docent Kunert przeprowadził operację wzorowo całkowicie usuwając guz wraz z częścią opony twardej i dokonując jej tzw. plastyki, dzięki czemu jest bardzo duża szansa na to że guz nie odrośnie. Co najważniejsze, nie uszkodził żadnych ośrodków, chociaż przy tego typu operacjach istnieje ryzyko, w szczególności krwiaków, padaczek, niedowładów kończyn i zaburzeń mowy. Również samo cięcie wierzchniej skóry zostało tak zrobione, aby nie wychodziło za bardzo na czoło, dzięki czemu po odrośnięciu włosów, blizny najprawdopodobniej będą mało widoczne. Późnym wieczorem w dniu mojej operacji, Pan Docent specjalnie przyjechał do szpitala, żeby zobaczyć jak się czują operowani przez niego pacjenci. Jestem bardzo wdzięczna Panu Docentowi za fachowość i wspaniałe podejście do pacjenta.