dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

Neurochirurg

58 opinii +dodaj

Umów wizytę 36 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/ Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego. Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operac... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

 • http://dyskopatia.com/

  Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

  Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

  Chirurgia podstawy czaszki
  Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
  Chirurgia kręgosłupa
  Zespolenie nerwu twarzowego
  Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
  Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
  Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
  Leczenie wodogłowia
  Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona, Pan Doktor fachowo wyjaśnił mi na czym moj problem polega. Teraz wiem co mam zrobić;))

 • bardzo dobry

  Spoko, nic nie pomógł, bo nie mógł. Bardzo kompetentny, miły i rzetelny lekarz. Wszystko wytłumaczy na spokojnie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły człowiek, rzeczowo wyjaśnił w czym problem i jakie są możliwość leczenia. Takiej wizyty oczekiwałam. Jak najbardziej polecam!

 • bardzo dobry

  U mojego taty pod koniec roku stwierdzono zespół Arnolda-Chiariego i jamistość rdzenia. Pan Doktor na początku roku przeprowadził 2 operacje. Po pierwszej operacji pojawiło się wodogłowie i konieczna była korekta. W zeszłym tygodniu tata był na kontrolnej wizycie u p. Doktora. Płyn w rdzeniu przepływa swobodnie, leczenie zostało zakończone! :) Dla całej rodziny leczenie taty było dużym przeżyciem pełnym strachu i obaw. Na początku zrozumienie co to jest za choroba było dużym wyzwaniem. Pan Doktor starał się w jak najbardziej przejrzysty sposób wszystko wytłumaczyć. Ogrom przekazywanej informacji dla osób, które nie mają wiedzy medycznej nie zawsze była zrozumiała. Powodowało to w nas dużo niepokoju i lęku. Bardzo jestem wdzięczna p. doktorowi za przywrócenie zdrowia tacie. Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem, bardzo oddanym swojej pracy. Potrafi komunikować się z rodziną pacjenta, co też jest b. istotne. Ma w sobie dużo empatii, cierpliwości... nie traktuje ludzi z góry. Panie Doktorze b. dziękuję za wszystko!!!

 • bardzo dobry

  Pan doc. Przemysław Kunert to bardzo miły i uprzejmy człowiek oraz rzeczowy i kompetentny neurochirurg. Dla mnie fachowiec najwyższej klasy. Była to moja 5 konsultacja u neurochirurga a u Pana doc. pierwsza i niezwykła. Wizyta rozpoczęła się od wywiadu. Następnie Pan dr zapoznał się z badaniami MRI kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego oraz wnikliwie i profesjonalnie zbadał ruchomość mojego kręgosłupa. Najważniejsza dla mnie informacja to taka, że na ten moment nie trzeba jeszcze wykonywać żadnej operacji. Dodatkowo Pan doc. skierował mnie na badanie na które nikt do tej pory nie wpadł. Obecnie oczekuję na to badanie. Wierzę mocno, że doc. znajdzie rozwiązanie mojego cierpienia, które trwa już 3 lata i nikt nie umiał mi pomóc. Bardzo polecam Pana doc. Przemysława Kunerta wszystkim potrzebującym. Barbara M.

 • bardzo dobry

  Doktor Kunert to profesjonalista w 100%, człowiek który nie tylko potrafi w odpowiedni sposób rozmawiać z pacjentem, jak również nie traktować go z góry, jak to często bywa wśród lekarzy z dużym doświadczeniem. I mimo tego, że jest neurochirurgiem wcale nie spieszy mu się żeby kłaść pacjenta na stół jeśli nie ma po temu konkretnych powodów. Przez 3 lata próbował leczyć moją dyskopatię zachowawczo zanim mój stan się pogorszył i konieczna była operacja. Ta przebiegła szybko i sprawnie. Teraz jestem 5 tygodni po wstawieniu sztucznego dysku w odcinku szyjnym i czuję bardzo dobrze, jestem w pełni sprawny i za tydzień wracam do pracy :-) Wielki szacunek za wiedzę i kunszt.

 • bardzo dobry

  Bardzo cieszę się, że trafiłam do doktora Kunerta. Doktor posiada przeogromną wiedzę, a przede wszystkim jest ciepłym, sympatycznym człowiekiem, który wytłumaczył mi wszystkie wątpliwości i z wielką cierpliwością odpowiadal na moje pytania, nieraz wyciągnięte z googla. Z wynikami badań, które muszę wykonać pójdę do nikogo innego tylko do dr. Kunerta, który już przedstawił mi opcje postepowania w kazdym wypadku. I uwierzcie mi, ze jakkolwiek wyjdą, juz jestem bardzo spokojna, ponieważ, wiem, że znalazłam najlepszego lekarza:)

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek , sympatyczny,cierpliwy,wytłumaczył nam wszystko o co prosiłam.Bardzo polecam .Za tydzień mamy z synem kolejną wizytę :)

 • dobry

  Wydaje się być fachowcem, ale nie angażuje się za bardzo w konkretnego pacjenta (być może mój przypadek nie był "w targecie" pana doktora). Za mało komunikatywny, trzeba o wszystko pytać, sam z siebie mówi raczej niewiele.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i rzeczowy Lekarz a przy tym wizyta w miłej i sympatycznej atmosferze, zdecydowanie mogę polecić

Najbliższe terminy:

kolejne dni