dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 61 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/ Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego. Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operac... więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • http://dyskopatia.com/

  Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

  Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

  Chirurgia podstawy czaszki
  Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
  Chirurgia kręgosłupa
  Zespolenie nerwu twarzowego
  Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
  Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
  Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
  Leczenie wodogłowia
  Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
75 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pęknięty tętniak

  Pan dr operował mojego Partnera, któremu niespodziewanie pękł tętniak w głowie latem 2013. Dzięki szybkiej diagnozie i operacji, a także fantastycznym umiejętnościom lekarza, wszystko się udało - a Partner jest w pełni zdrowy!

 • A
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Prawdziwy fachowiec, mało takich rąk w Polsce! Podejmuje się trudnych operacji z bardzo dobrym skutkiem, w ciężkich przypadkach proszę kierować się do docenta (guzy mózgu). Podczas wizyty konkretny i rzeczowy, bardzo empatyczny. Docent nie potrzebował zbyt wiele czasu by trafnie ocenić sytuację. Po wizycie wystawił skierowanie na swój oddział.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wspaniały lekarz! Na pierwszej wizycie trafnie zdiagnozował chorobę mojej mamy. M- c później mama już była po operacji (stabilizacja kręgosłupa). Dodam że przed operacją mama miała już niedowład lewej nogi. Operował osobiście docent Kunert. Szczegółowo wyjaśniał na każdym etapie leczenia co, po co i dlaczego. Uprzedził jakie mogą być stany po operacji, czego się spodziewać, więc nic nie było dla nas zaskoczeniem. Bardzo empatyczny, ciepły człowiek, lekarz z powołania. Mama jest już pół roku po operacji i wszystko jest ok. Serdecznie polecam.

 • Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: Przemieszczające się bóle kręgosłupa

  Kompetentny o ogromnej wiedzy i doświadczeniu chirurg. Zbadał, skonsultował, dał zalecenia. Mogę liczyć na pomoc. Dziękuję!!!

 • Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: kręgozmyk II / III stopnia

  Gdybym mogła, to dałabym 6 gwiazdek, ponieważ doktor Kunert jest obecnie moim ulubionym lekarzem, choć specjalizacja średnio przyjemna.
  3 miesiące temu wykonał u mnie stabilizację kręgosłupa lędźwiowego, po rozpoznaniu dużego, ruchomego kręgozmyku z uciskiem na korzenie nerwowe; z bardzo dobrym efektem. Wczoraj odbyła się moja ostatnia wizyta kontrolna, więc jestem gotowa do wystawienia opinii.
  Zanim trafiłam do dr Kunerta 1 lutego, wydałam kupę kasy na bujanie się po prywatnych gabinetach neurochirurgicznych, gdzie „specjaliści” odsyłali mnie tylko od jednego do drugiego i ewidentnie przeszkadzałam im swoimi wizytami. W kolejce do poradni neurochirurgicznej na NFZ czekałabym jeszcze około pół roku. Dlatego, kiedy w końcu trafiłam do gabinetu doktora, byłam zachwycona. Wizyta trwała ok. 15 minut. Doktor obejrzał dotychczasowe badania, przeprowadził wywiad, powiedział, że potrzebna operacja, której się podejmie – w terminie do dwóch miesięcy, opowiedział na czym będzie ona polegać i wytłumaczył ryzyko, zlecił potrzebne badania. Druga wizyta była tylko formalnością, doktor obejrzał nowe wyniki badań, wypisał skierowanie na operację, którego i tak mi nie dał, bo stwierdził, że jak sam to załatwi, to będzie lepiej.
  Potem dostałam od niego telefon z datą operacji, która rzeczywiście odbyła się po niespełna dwóch miesiącach od pierwszej wizyty, na NFZ oczywiście, w szpitalu na Banacha (gdzie swoją drogą czułam się jak na koloniach – świetny personel). Poszła sprawnie i bez żadnych powikłań, od razu po wybudzeniu z narkozy poczułam poprawę. Doktor, mimo że pracuje w wielu miejscach, po operacji odwiedzał mnie kilka razy dziennie i osobiście upewniał się czy wszystko w porządku i czy niczego nie potrzebuję. Nawet w swój dzień wolny od pracy na Banacha, pamiętał, żeby poprosić lekarza dyżurnego o zlecenie mi badań, w celu potwierdzenia pomyślnego efektu stabilizacji. W dniu mojego wyjścia ze szpitala przyszedł się pożegnać i dla pewności dokładnie opowiedzieć, jak mam o siebie dbać po powrocie do domu, czego nie musiał robić, bo miałam to napisane na wypisie ze szpitala oraz inny doktor był moim doktorem prowadzącym, więc również odpowiedzialnym za wypis. Na oddziale pracownicy mówią na Pana Kunerta „docent”, a pacjenci „cudowne ręce” – co mnie nie dziwi, bo ci, których poznałam, a byli przez niego operowani, obchodzili się również bez komplikacji.
  Kolejne wizyty kontrolne odbywały się równie sprawnie i w przyjemnej atmosferze. Doktor dokładnie sprawdzał, czy oby na pewno wszystko poszło dobrze, poświęcał czas na tłumaczenie zaleceń oraz tego, jak bardzo ważnym jest stosowanie się do nich, obszernie, rzeczowo i jasno odpowiadał na wszystkie moje pytania, nawet te najgłupsze, czasem po kilka razy, cierpliwie wypisywał wszystkie skierowania, wnioski i opinie potrzebne innym specjalistom lub do urzędów. Przez cały okres leczenia, doktor wykazywał się dużą życzliwością, taktem i kulturą osobistą, delikatnością w delikatnych sprawach, a nawet przyzwoitym poziomem poczucia humoru, niezwykłym zaangażowaniem i zainteresowaniem pacjentem, dbał nawet o to, żeby ustawiać wizyty w taki sposób, żeby było ich jak najmniej, w celu ograniczenia kosztów leczenia. Definitywnie można stwierdzić, że jest bardzo kompetentny w swojej dziedzinie, nie tylko przez ogrom doświadczenia i dokonań naukowych, ale też przez pewność siebie, konkretne i merytoryczne udzielanie informacji, szybko i sprawnie podejmowane decyzje i działania. Dzięki temu poczułam się bezpiecznie w rękach tego lekarza od pierwszej wizyty i nie bałam się ani przez minutę aż do ostatniej. I słusznie, bo dziś, również dzięki dokładnemu stosowaniu się do zaleceń doktora, jestem jak nowa. Cały proces leczenia trwał 5 miesięcy, składał się z 4 wizyt i 9-dniowego pobytu w szpitalu, razem z wykonanymi badaniami i zakupioną ortezą kosztował mnie ok. 1500 zł, co moim zdaniem jest bardzo niewielkim kosztem za naprawiony kręgosłup i możliwość chodzenia.
  Z pełną odpowiedzialnością polecam doktora Kunerta!
  Pozdrawiam serdecznie, Sandra – pacjentka bez żył. ;)
  PS. Przepraszam za długość wypowiedzi, ale wiem z własnego doświadczenia, jak trudno o konkretne informacje.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Pan doktor miesiąc temu operował moją przepuklinę L5/S1. Ból był ogromny,promieniował do prawej nogi. Ulgę poczułam zaraz po wybudzeniu z narkozy.Dzisiaj rozpoczęłam rehabilitację, po bólu pozostały wspomnienia, a j jestem szczęśliwym człowiekiem. Dziękuję Panie doktorze. Jest Pan wielki!

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Kompetentny, obejrzał badanie z MR i potwierdził to co wcześniej mówili inni neurochirurdzy, wiele mi wytłumaczył. Muszę być operowana możliwie jak najszybciej. Czekam na telefon z terminem przyjęcia do szpitala. Polecam każdemu, kto musi iść do neurochirurga a ponadto miły, przyjazny. Dziękuję Panie Docencie.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Lekarz bardzo kompetentny, rozeznany w działaniach neurochirurgicznych nie tylko w oparciu o standardy polskie ale także amerykańskie. Zalecił stosowne leczenie (i na szczęście nieoperacyjne). Do tego bardzo wysoka kultura osobista. Dokładnie słucha, pyta, bada - takich lekarzy należy szukać ze świecą a dr Kunert na pewno należy do lekarzy z powołania a nie pracujących tylko dla wysokich pensji. Polecam zdecydowanie.

 • K
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo dobry specjalista, udziela wyczerpujących odpowiedzi na zadane pytania bardzo dobrze tłumacząc.
  Wysoka kultura osobista, godny polecenia.Polecam

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Bardzo dobry specjalista, wszystko wytłumaczy, odpowiada na każde zadane mu pytanie.
  Poza tym jest bardzo miły. Polecam.