dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

Neurochirurg

Umów wizytę 31 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/ Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego. Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operac... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • http://dyskopatia.com/

  Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

  Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

  Chirurgia podstawy czaszki
  Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
  Chirurgia kręgosłupa
  Zespolenie nerwu twarzowego
  Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
  Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
  Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
  Leczenie wodogłowia
  Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Lekarz wyrozumiały, cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na pytania pacjenta. Posiada wysoką kulturę osobistą. Widać, że podejmuje akcję w leczeniu schorzeń zamiast "zepchnąć" problem na kolejnych lekarzy, pacjenta itp. Polecam.

 • bardzo dobry

  Świetny neurochirurg, lepszego nie ma ,operował mojej Mamie kręgosłup jednocześnie w w dwóch odcinkach z powodu stenozy kanału kręgowego . Bardzo miły, sympatyczny i komunikatywny. Dla mnie wzór lekarza. Cieszę się że do niego trafiłam.

 • bardzo dobry

  Pan docent Kunert to bardzo sympatyczny, uprzejmy i kompetentny człowiek a tym samym świetny specjalista. Delikatnie ponad miesiąc temu miałam operację usunięcia guza wraz z torbielą z rdzenia kręgowego w odcinku szyjnym C2-C6 (raczej rzadki przypadek). Na szczęście wszystko się udało. Operacja przebiegła bez komplikacji. Bardzo się cieszę, że mogłam trafić na takiego człowiek i oby więcej takich ludzi na naszej drodze. Jeszcze raz serdecznie dziękuję! Aaaa i z całego serca polecam tego neurochirurga!

 • bardzo dobry

  Byłam póki co na jednej wizycie u Pana Doktora z problemem przepuklin na wielu poziomach, na każdym z odcinkow kręgosłupa. Robi wrażenie bardzo kompetentnego i kulturalnego. Na wszystkie pytania odpowiada spokojnie i profesjonalnie bez zniecierpliwienia.Widać że się zna doskonale na tym co robi, co skutkuje tym że wychodzi się od niego spokojniejszym że trafiło się na lekarza odpowiedniego i godnego zaufania. Polecam.

 • bardzo dobry

  Uratował mi życie bardzo wspaniały człowiek.najlepszy w swoim fachu polecam serdecznie z czego serca????

 • bardzo dobry

  Najwyższej klasy fachowiec o bardzo szerokiej specjalizacji, a do tego bardzo kulturalny i konkretny człowiek. Pan Docent już po pierwszej wizycie sam do mnie zadzwonił z informacją o terminie mojej operacji i to szybkim, dzięki czemu byłam dużo spokojniejsza, wiedząc że mam dobry termin, w dobrym szpitalu i nie muszę już rozpaczliwie biegać po innych lekarzach i szpitalach, co jest koszmarem. Docent Kunert przeprowadził operację wzorowo całkowicie usuwając guz wraz z częścią opony twardej i dokonując jej tzw. plastyki, dzięki czemu jest bardzo duża szansa na to że guz nie odrośnie. Co najważniejsze, nie uszkodził żadnych ośrodków, chociaż przy tego typu operacjach istnieje ryzyko, w szczególności krwiaków, padaczek, niedowładów kończyn i zaburzeń mowy. Również samo cięcie wierzchniej skóry zostało tak zrobione, aby nie wychodziło za bardzo na czoło, dzięki czemu po odrośnięciu włosów, blizny najprawdopodobniej będą mało widoczne. Późnym wieczorem w dniu mojej operacji, Pan Docent specjalnie przyjechał do szpitala, żeby zobaczyć jak się czują operowani przez niego pacjenci. Jestem bardzo wdzięczna Panu Docentowi za fachowość i wspaniałe podejście do pacjenta.

 • bardzo dobry

  Jestem bardzo zadowolona, Pan Doktor fachowo wyjaśnił mi na czym moj problem polega. Teraz wiem co mam zrobić;))

 • bardzo dobry

  Spoko, nic nie pomógł, bo nie mógł. Bardzo kompetentny, miły i rzetelny lekarz. Wszystko wytłumaczy na spokojnie. Polecam!

 • bardzo dobry

  Bardzo miły człowiek, rzeczowo wyjaśnił w czym problem i jakie są możliwość
  leczenia. Takiej wizyty oczekiwałam. Jak najbardziej polecam!

 • bardzo dobry

  U mojego taty pod koniec roku stwierdzono zespół Arnolda-Chiariego i jamistość rdzenia. Pan Doktor na początku roku przeprowadził 2 operacje. Po pierwszej operacji pojawiło się wodogłowie i konieczna była korekta. W zeszłym tygodniu tata był na kontrolnej wizycie u p. Doktora. Płyn w rdzeniu przepływa swobodnie, leczenie zostało zakończone! :) Dla całej rodziny leczenie taty było dużym przeżyciem pełnym strachu i obaw. Na początku zrozumienie co to jest za choroba było dużym wyzwaniem. Pan Doktor starał się w jak najbardziej przejrzysty sposób wszystko wytłumaczyć. Ogrom przekazywanej informacji dla osób, które nie mają wiedzy medycznej nie zawsze była zrozumiała. Powodowało to w nas dużo niepokoju i lęku. Bardzo jestem wdzięczna p. doktorowi za przywrócenie zdrowia tacie. Pan Doktor jest wspaniałym człowiekiem, bardzo oddanym swojej pracy. Potrafi komunikować się z rodziną pacjenta, co też jest b. istotne. Ma w sobie dużo empatii, cierpliwości... nie traktuje ludzi z góry. Panie Doktorze b. dziękuję za wszystko!!!

Najbliższe terminy:

kolejne dni