dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

Neurochirurg

108 opinii +dodaj

Umów wizytę
70 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/ Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego. Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
108 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Byłam u dr. Kunerta po wykonanym rezonansie Doktor stwierdził ,że natychmiast musze zostać zoperowana ponieważ grozi mi paraliż i dał mi skierowanie do prywatnej kliniki w ktorej koszt operacji która jego zdaniem jest niezbędna ,abym mogła ochronić swoje zdrowie to 15000zł zapisano mnie na zabieg jeszcze w tym miesiącu. Bałam się operacji więc skonsultowałam się jeszcze z dwoma lekarzami którzy jednogłośnie stwierdzili, że nic mi nie grozi ponieważ w pobliżu przepukliny nie ma rdzenia i ,że wystarczy rehabilitacja. Wiec pozostawię to bez komentarza

 • M
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacja neurochirurga

  Niestety nie mogę polecić. Lekarz uprzejmy ale wizyta u niego była całkowicie niepotrzebna.
  Po zapoznaniu się z moim problemem doktor przyznał że on się tym nie zajmuje i żebym poszedł do innego lekarza (polecił jednego z nazwiska). I na tym w sumie wizyta się zakończyła. Gdybym otrzymał zwrot pieniędzy to nie miałbym nic do zarzucenia ale oczywiście takiej możliwości nie było. Zapłaciłem więc 250zł za usłyszenie nazwiska lekarza które sam mogłem znaleźć w internecie. Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy.

 • B
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Byłam w dniu wczorajszym i na pewno przyjdę z nowymi wynikami. Jednak do wizyty przygotuję się inaczej.. będę robić notatki kiedy odczuwam ból i w jakim stopniu i jak długo. Bo nigdy nie starałam się zapamiętać tego bo po prostu skupiałam się na jego eliminacji

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja neurochirurga

  Bardzo konkretny, rzeczowy lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, nie tylko dotyczący jego specjalizacji. Wizyta rozpoczęła się punktualnie.Dr Kunert obejrzał dokładnie płyty z rezonansem. Wykluczył postawioną w opisie rezonansu diagnozę jamistości rdzenia, dokładnie wytłumaczył dlaczego. Wytłumaczył również wszystko i dokładnie odnośnie torbieli na szyszynce.Zlecił dwa markery nowotworowe, aby mieć 100% pewności, że jest to zmiana łagodna. Doradził do jakich specjalistów powinnam się jeszcze udać ze swoimi dolegliwościami ( bóle i zawroty głowy) Dr Kunert jest cały czas skupiony na pacjencie, można zadać każde pytanie, na które rzeczowo i wyczerpująco odpowiada. Jego wiedza, a także kultura, życzliwość sprawiają, że można się poczuć jak "pacjent dnia" :-) Jest to lekarz godny polecenia.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wspaniały lekarz i człowiek udziela wyczerpujących informacji na temat choroby. Nie czuć zniecierpliwienia i pośpiechu ma czas dla pacjenta. Mój problem to jamnistość rdzenia kręgowego. Polecam.

 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: ból kręgosłupa, trudności z chodzeniem

  Powodem mojej wizyty u p. docenta był nieustanny ból kręgosłupa lędźwiowego, drętwienie i mrowienie lewej nogi oraz przeczulica lewej stopy, nad którą od czasu do czasu nie miałam pełnej kontroli.
  OD dawna nie byłam w stanie przejść bez zatrzymania 200 metrów.

  Dwa tygodnie temu miałam operację kręgozmyku z przepukliną L4-L5. Nie mam słów aby opisać dobro, które się stało za pośrednictwem złotych rąk docenta Kunerta. Od drugiego dnia po zabiegu chodzę, bez bólu, mrowienia czy konieczności ciągłych przystanków. Została mi jedynie lekka przeczulica lewej stopy.

  Pomimo wielu obowiązków i prowadzonych zabiegów, pan docent codziennie odwiedzał wszystkich swoich pacjentów zapytać o zdrowie i samopoczucie.

  Wielkie dzięki Panie docencie za Pana wiedzę, umiejętności i troskę. Dał mi Pan szansę na lepsze życie - życie bez bólu.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wizyta odbyła się bez opóźnień, najpierw wywiad i badanie potem dopiero wyniki badań z którymi dotarłam na wizytę. Pan doktor nie należy do osób które od razu proponują jakieś operacje zaznaczając, że są one ostatecznością i zawsze można je wykonać. Polecam lekarz dbający o zdrowie pacjentów.

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wiedziona bardzo dobrymi opiniami pojawiłam się u doc. Kunerta 25 stycznia z syringomielą i Chiari 1. Po pierwsze- bardzo wysoka kultura osobista. Po drugie - pełny profesjonalizm. Doktor od razu obejrzał płytki z MRI, dokładnie wyjaśnił i pokazał na zdjęciu na czym polega ta przypadłość, następnie przeprowadził badanie neurologiczne i wypytał o historię dolegliwości, a w końcu zaproponował leczenie. Jednocześnie wymienił możliwe komplikacje i zagrożenia wynikające z operacji (o czym inni lekarze nie byli skłonni mówić) oraz z jej braku. Doktor Kunert odpowiedział na wszystkie moje pytania, wizyta przebiegła bez pośpiechu i zakończyła się naturalnym wyczerpaniem tematu. Z wizyty wyszłam mocno podbudowana, chociaż czekała mnie operacja. Mimo, iż mieszkam 300 km od W-wy i w domu 3 dzieci, byłam przekonana, że jeśli operacja odbarczenia z oponoplastyką to tylko u doc. Kunerta, bodaj najbardziej doświadczonego w tym temacie neurochirurga w Polsce. 20 lutego przeszłam operację odbarczenia bez komplikacji u doc. Kunerta w szpitalu na Banacha a 13 marca zrobiłam MRI szyi , które uwidoczniło uwolnienie migdałków i, co najważniejsze, zmniejszenie jamy na całej długości o 3mm (w zaledwie 3 tyg. od operacji!) w stosunku do badania z 03 stycznia. Jestem wdzięczna, że mamy w Polsce najwyższej klasy specjalistów jak doc. Kunert, który również okazuje duże zrozumienie i empatię w stosunku do pacjenta i widać, że jest pasjonatem swojej dziedziny. Bez wahania polecam .

 • M
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo rzeczowy i kompetentny specjalista o wysokiej kulturze osobistej. Nie komentując diagnoz innych lekarzy, które słyszeliśmy podczas minionych 3 lat, zbadał córkę oraz szczegółowo przejrzał wyniki rezonansów, które przynieśliśmy. Pan Doktor dokładnie nam wszystko wytłumaczył i odpowiedział na nasze pytania.

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Centrum Medyczne Enel-MedUsługa: konsultacja

  specjalista w każdym tego słowa znaczeniu, Doktor bardzo dokładnie przedstawił sposób (możliwości) leczenia oraz ewentualne dalsze postępowanie (w tym również możliwość wystąpienia skutków ubocznych czy też ryzyko jakie niesie ewentualna operacja). naprawdę Doktor godny polecenia, na spokojnie wyjaśnił wszystko o co został zapytany, bez pośpiechu. Widać i czuć że podczas wizyty doktor jest skupiony na omawianym problemie (dot. tętniaka). Naprawdę polecam tego Doktora.
  Panie Doktorze bardzo serdecznie dziękuję za okazaną pomoc i fachową pomoc w najwyższym tego słowa znaczeniu.
  Zabieg się udał i wszystko jest w jak najlepszym porządku.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • http://dyskopatia.com/

  Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

  Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

  Chirurgia podstawy czaszki
  Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
  Chirurgia kręgosłupa
  Zespolenie nerwu twarzowego
  Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
  Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
  Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
  Leczenie wodogłowia
  Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej