dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

Neurochirurg

Calendar-iconCreated with Sketch. Umów wizytę 54 umówione wizyty w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję…
więcej

Umów wizytę

info-iconCreated with Sketch. Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Doświadczenie i kwalifikacje

about-me-iconCreated with Sketch. O mnie

 • http://dyskopatia.com/

  Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

  Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

  Chirurgia podstawy czaszki
  Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
  Chirurgia kręgosłupa
  Zespolenie nerwu twarzowego
  Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
  Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
  Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
  Leczenie wodogłowia
  Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Ocena pacjentów

Dodaj własną opinię
5

Ogólna ocena
82 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Lokalizacja: FIMEDICA

  Doktor Kunert to profesjonalista,o ogromnej wiedzy i doświadczeniu.Również w wymiarze ludzkim, to bardzo sympatyczny ,miły i ciepły człowiek.Widać,że prace swoją wykonuje z wyjątkowym zaangażowaniem i poczuciem odpowiedzialności.
  Agnieszka.W

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jest kompetentny,znawca w swojej dziedzinie,bardzo obrazowo tłumaczy problem z którym się zmagam,miły i bardzo rzetelny.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Profesjonalista, skierował mnie do lekarza, u którego powinnam się leczyć już kilka lat temu. Zrobiłam to.Mam diagnozę, biorę leki,odzyskałam radość życia.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Szczerze polecam Pana Doktora! Kultura, serdeczności, rozsądek i profesjonalizm. Podmiotowe podejście do pacjenta, to dziś rzadkość wśród lekarzy, a tak właśnie byłam potraktowana.
  Maja

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Zwróciłem się o pomoc z powodu dolegliwości bólowych kręgosłupa od 3 lat. Dr długo i niedokładnie oglądał badania obrazowe (mr) po czym powiedział, że się na tym nie zna i powinienem iść do kogoś innego (podał nazwisko oraz prywatną placówkę) oraz zrobić usg i TK u innego specjalisty. Wizyta mimo to kosztowała 250 zł. Od konsultanta wojewódzkiego, który jest neurochirurgiem oraz specjalizuje się również w chorobach kręgosłupa i dyskopatiach, spodziewałem się zdecydowanie więcej. Nie wrócę i jestem bardzo zawiedziony.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Gorąco rekomendujemy p. dr Daszkiewicza jako wspaniałego lekarza i znakomitego specjalistę. Wizyta kontrolna mająca na celu wyjasnienei kilku kwestii związanych z postępowaniem, wszystkie wyjasnione łatwo i przejrzyście, z poczuciem humoru.

 • Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Pan Doktor jest mistrzem w swojej dziedzinie. Udzielił mi fachowej porady jak dalej postępować z moim schorzeniem. Poza tym jest bardzo miły i kontaktowy.

 • W
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacja dotycząca choroby kręgosłupa

  to moja pierwsza wizyta u Pana doc Kunerta , choroba kręgosłupa została odpowiednio zdiagnozowana i Pan doktor udzielił mi bardzo rzeczowo wyjaśnień i porad co do dalszego postępowania w przypadku mojej dolegliwości .

 • Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Witam. Dr Kunert to świetny człowiek, genialny medyk. Już podczas pierwszej konsultacji u Pana Doktora,nastąpiło precyzyjne rozpoznanie, postawienie wstępnej diagnozy na podstawie wnikliwej analizy badań oraz objawów,z czym zupełnie nie radzili sobie inni medycy. Pan Doktor obejrzał( co mnie mile zaskoczyło i uradowało), dokładnie obszar poprzednich operacji). Zlecił dodatkowe badania obrazowe, z którymi już wkrótce ponownie się udaję do tego rewelacyjnego specjalisty.Gorąco Polecam Pana Doktora Kunerta.

 • A
  Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: pęknięty tętniak

  Pan dr operował mojego Partnera, któremu niespodziewanie pękł tętniak w głowie latem 2013. Dzięki szybkiej diagnozie i operacji, a także fantastycznym umiejętnościom lekarza, wszystko się udało - a Partner jest w pełni zdrowy!