dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

verifiedCreated with Sketch.

Neurochirurg

110 opinii +dodaj

Umów wizytę oceń lekarza
58 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/ Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego. Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym… więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
110 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Bardzo kompetentny i rzeczowy lekarz. Cierpliwie odpowiadał na wszystkie nurtujące mnie pytania. Wizyta przebiegała w miłej i przyjaznej atmosferze. Szczerze polecam

 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Dr hab. Przemysław Kunert jest Lekarzem, który traktuje pacjenta jak człowieka i potrafi perfekcyjnie wykorzystać ograniczony czas, aby wysłuchać chorego, zbadać go, zanalizować (także porównawczo) i skomentować wyniki badań (w moim przypadku rezonansu), postawić diagnozę, wyjaśnić możliwości i ograniczenia terapii oraz doradzić, co robić dalej (także w sprawach formalnych). A przy tym nie wywyższa się i cierpliwie odpowiada na najdziwniejsze nawet pytania oraz potrafi wyjść poza schemat w sytuacjach nietypowych (takich jak pomylenie tygodni i przedwczesne przybycie pacjenta na umówioną na później wizytę). Jest lekarzem niezwykle kompetentnym i bardzo konkretnym. Budzi najwyższe zaufanie i naprawdę leczy, nie podejmując jednak niepotrzebnej lub zbyt ryzykownej terapii. Polecam wszystkim, zwłaszcza tym, którzy stoją przed trudną decyzją o poddaniu się operacji kręgosłupa.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: kręgosłup lędźwiowo krzyżowy

  Byłam dzisiaj na pierwszej wizycie,profesjonalne podejście do problemu,który nie okazał się taki straszny, nie potrzebna jest operacja Bardzo rzeczowy,miły,ciepły Lekarz, dziękuję Joanna

 • Opinia z dnia 11.06.2018 została usunięta ze względu na zgłoszone nadużycie.

  Dowiedz się więcej

 • M
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: konsultacja neurochirurga

  Niestety nie mogę polecić. Lekarz uprzejmy ale wizyta u niego była całkowicie niepotrzebna.
  Po zapoznaniu się z moim problemem doktor przyznał że on się tym nie zajmuje i żebym poszedł do innego lekarza (polecił jednego z nazwiska). I na tym w sumie wizyta się zakończyła. Gdybym otrzymał zwrot pieniędzy to nie miałbym nic do zarzucenia ale oczywiście takiej możliwości nie było. Zapłaciłem więc 250zł za usłyszenie nazwiska lekarza które sam mogłem znaleźć w internecie. Nie polecam, szkoda czasu i pieniędzy.

 • B
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Byłam w dniu wczorajszym i na pewno przyjdę z nowymi wynikami. Jednak do wizyty przygotuję się inaczej.. będę robić notatki kiedy odczuwam ból i w jakim stopniu i jak długo. Bo nigdy nie starałam się zapamiętać tego bo po prostu skupiałam się na jego eliminacji

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacja neurochirurga

  Bardzo konkretny, rzeczowy lekarz. Przeprowadza dokładny wywiad z pacjentem, nie tylko dotyczący jego specjalizacji. Wizyta rozpoczęła się punktualnie.Dr Kunert obejrzał dokładnie płyty z rezonansem. Wykluczył postawioną w opisie rezonansu diagnozę jamistości rdzenia, dokładnie wytłumaczył dlaczego. Wytłumaczył również wszystko i dokładnie odnośnie torbieli na szyszynce.Zlecił dwa markery nowotworowe, aby mieć 100% pewności, że jest to zmiana łagodna. Doradził do jakich specjalistów powinnam się jeszcze udać ze swoimi dolegliwościami ( bóle i zawroty głowy) Dr Kunert jest cały czas skupiony na pacjencie, można zadać każde pytanie, na które rzeczowo i wyczerpująco odpowiada. Jego wiedza, a także kultura, życzliwość sprawiają, że można się poczuć jak "pacjent dnia" :-) Jest to lekarz godny polecenia.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - ŁazienkowskaUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wspaniały lekarz i człowiek udziela wyczerpujących informacji na temat choroby. Nie czuć zniecierpliwienia i pośpiechu ma czas dla pacjenta. Mój problem to jamnistość rdzenia kręgowego. Polecam.

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: NZOZ Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjna i Lecznicza "ORTO" Jacek Jan SobolUsługa: ból kręgosłupa, trudności z chodzeniem

  Powodem mojej wizyty u p. docenta był nieustanny ból kręgosłupa lędźwiowego, drętwienie i mrowienie lewej nogi oraz przeczulica lewej stopy, nad którą od czasu do czasu nie miałam pełnej kontroli.
  OD dawna nie byłam w stanie przejść bez zatrzymania 200 metrów.

  Dwa tygodnie temu miałam operację kręgozmyku z przepukliną L4-L5. Nie mam słów aby opisać dobro, które się stało za pośrednictwem złotych rąk docenta Kunerta. Od drugiego dnia po zabiegu chodzę, bez bólu, mrowienia czy konieczności ciągłych przystanków. Została mi jedynie lekka przeczulica lewej stopy.

  Pomimo wielu obowiązków i prowadzonych zabiegów, pan docent codziennie odwiedzał wszystkich swoich pacjentów zapytać o zdrowie i samopoczucie.

  Wielkie dzięki Panie docencie za Pana wiedzę, umiejętności i troskę. Dał mi Pan szansę na lepsze życie - życie bez bólu.

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: FIMEDICAUsługa: konsultacje neurochirurgiczne

  Wizyta odbyła się bez opóźnień, najpierw wywiad i badanie potem dopiero wyniki badań z którymi dotarłam na wizytę. Pan doktor nie należy do osób które od razu proponują jakieś operacje zaznaczając, że są one ostatecznością i zawsze można je wykonać. Polecam lekarz dbający o zdrowie pacjentów.

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • http://dyskopatia.com/

  Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

  Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

  Chirurgia podstawy czaszki
  Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
  Chirurgia kręgosłupa
  Zespolenie nerwu twarzowego
  Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
  Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
  Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
  Leczenie wodogłowia
  Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej