Przemysław Kunert, neurochirurg Warszawa

prof. dr hab. n. med. Przemysław Kunert

Neurochirurg więcej

446 opinii

Zapisz

2 650 wyświetleń w ciągu 30 dni
Przewidywany czas odpowiedzi:

Adresy (6)

Włościańska 23, Żoliborz, Warszawa
Fizjo Instytut


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Przyjmuję: dorosłych
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


22 273..... Pokaż numer

Konsultacja neurochirurgiczna (opis) • 350 zł

Zwykła wizyta


Nowogrodzka 51/1, Śródmieście, Warszawa
FIMEDICA


Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Gotówka, Karta płatnicza
22 273..... Pokaż numerPacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Konsultacja online (opis) • 350 zł


3. Proszę o przelew *** zł na konto Fizjo Instytut ************************** . W przypadku wykonania przelewu w dniu porady, proszę o przesłanie potwierdzenia zlecenia przelewu na adres: ********************.

Polityka zwrotów: 1. Odwołanie Konsultacji online, nieuczestniczenie w poradzie online przez Pacjenta lub późne przybycie na Konsultację online przez Pacjenta: Pacjent może odwołać Konsultację online do 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia. W celu odwołania Konsultacji online, Pacjent może użyć linka wysłanego przez Profesjonalistę lub może odwołać Konsultację online za pomocą Serwisu. Opłaty za Konsultację online zapłacone przez Pacjenta z góry zostaną w takim przypadku zwrócone przez Profesjonalistę, przy czym zwrot powinien nastąpić w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Profesjonalista upoważniony jest do zatrzymania nie więcej niż 5% wysokości opłaty stanowiącej koszty dokonania zwrotu. W przypadku, gdy (i) Pacjent odwoła Konsultację online na mniej niż 12 godzin przed umówioną godziną jej rozpoczęcia, (ii) Pacjent nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) Pacjent spóźnia się do Konsultację online co najmniej 10 minut, Konsultacja zostanie odwołana. Profesjonalista zachowuje prawo do pobrania wszelkich należnych za Konsultację online opłat, co oznacza, że Pacjent jest zobowiązany do ich uiszczenia na rzecz Profesjonalisty. Pacjent nie otrzyma zwrotu zapłaconej z góry opłaty za Konsultację online.
2. Odwołanie Konsultacji online, nieuczestniczenie w Konsultacji online przez Profesjonalistę lub późne przybycie na Konsultację online przez Profesjonalistę: w przypadku, gdy (i) Profesjonalista odwoła Konsultację online, (ii) nie uczestniczy w Konsultacji online lub (iii) spóźnia się co najmniej 60 minut w Konsultacji online, opłaty uiszczone przez Pacjenta z góry zostaną zwrócone przez Profesjonalistę, w terminie 14 dni od dnia odwołania Konsultacji online. Opłata zostanie zwrócona przez Profesjonalistę taką samą metodą, jaką użył Pacjent do uiszczenia opłaty za Konsultację online chyba, że Pacjent i Profesjonalista ustalą inaczej. Pacjent nie ma jednak prawa do otrzymania zwrotu opłaty, jeżeli (i) odwołanie Konsultacji online, (ii) nieuczestniczenie w Konsultacji online lub (iii) spóźnienie Profesjonalisty było uzgodnione z Pacjentem
3. Zasady dodatkowe. W przypadku wystąpienia innych sytuacji niż opisanych w pkt 1 i 2, Pacjent musi skontaktować się bezpośrednio z Profesjonalistą. W przypadku nadużycia postanowień (np. w celu otrzymania nieuprawnionego zwrotu opłaty), zwrot opłaty nie będzie dokonany.

Opłata za konsultację trafia bezpośrednio do specjalisty, który jest również odpowiedzialny za ustalenie swojej polityki odwołań i zwrotów.

W przypadku problemów z płatnościami skontaktuj się ze specjalistą.

Pamiętaj, że ZnanyLekarz nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za umówienie wizyty i nie przetwarza płatności w imieniu specjalisty.

Zapoznaj się z polityką odwołań i zwrotów.

* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Aby odbyć PORADĘ ONLINE:
1. Bardzo proszę o przesłanie wyników badan MR, CT, RTG na mail ********************
UWAGA: chodzi o przesłanie obrazów, a nie tylko opisów. Najlepiej zrobić to za pośrednictwem strony wetransfer.com . W tym celu najlepiej jest stworzyć nowy katalog na komputerze, skopiować do niego CAŁĄ zawartość płyt, a następnie spakować to w 1 plik i przesłać. Konsultację przeprowadzam po potwierdzeniu, że obrazy z badań odczytują się, dlatego dobrze wysłać je z wyprzedzeniem.

2. Proszę o podanie Pani/Pana adresu na SKYPE – skontaktuję się w wyznaczonym czasie. Mój adres Skype to live:.cid.*****ddee***d97e , nazwa: Kunert-neurochirurg.

Wyrażając zgodę na PORADĘ ONLINE, wyrażasz również zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych potrzebnych do realizacji tego świadczenia przez: Przemysław Kunert, Specjalistyczna Praktyka Lekarska. W przypadku porad online administratorem danych osobowych jest Przemysław Kunert, mail: ********************. Twoje dane osobowe będą wykorzystane w celu udzielenia porady, ewentualnego dalszego leczenia oraz prowadzenia dokumentacji medycznej.

Zgodnie z art. 18 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady(UE) ****/*** z 27.04.**** r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwanego „RODO”) nie wyrażam zgody na przetwarzanie moich danych osobowych w zakresie nagrywania porad online (wizerunku i głosu) oraz ich udostępniania i rozpowszechniania.* Niektóre informacje zostały ukryte z powodu ochrony danych. Zobaczysz je po umówieniu konsultacji.


Przygotuj się 10 minut przed konsultacją. Upewnij się, że Twój telefon lub komputer jest naładowany. W przypadku wideokonsultacji sprawdź połączenie internetowe oraz ustawienia mikrofonu i kamery. Możesz również przygotować swoją dokumentację medyczną (np. wyniki badań).

Al. Solidarności 128, Wola, Warszawa
Centrum Medyczne Enel-Med

W tym gabinecie nie można umawiać wizyt przez internet

Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)


Brak informacji o usługach i ich cenach

Moje doświadczenie

O mnie

Aby odbyć PORADĘ ONLINE: 1. Bardzo proszę o przesłanie wyników badan MR, CT, RTG UWAGA: chodzi o przesłanie obrazów a nie tylko opisów. Najlepiej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Dyskopatia
 • Tętniaki
 • Porażenie nerwu twarzowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie, 1995r.

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Usługi i ceny

Ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Popularne usługi


Włościańska 23, Warszawa

350 zł

Fizjo Instytut


Opaczewska 43 lok.125, Warszawa

350 zł

ORTO Jacek Jan Sobol Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne

PŁATNOŚĆ GOTÓWKĄNowogrodzka 51/1, Warszawa

350 zł

FIMEDICA


Łazienkowska 3, Warszawa

385 zł

ENEL-SPORT Centrum Ortopedii i Rehabilitacji - Łazienkowska350 zł

Konsultacja online

Aby odbyć poradę online:
1. Bardzo proszę przesłanie wyników badan MR, CT, RTG na mail
UWAGA: chodzi o przesłanie obrazów a nie tylko opisów.
Najlepiej zrobić to za pośrednictwem strony wetransfer.com
W tym celu najlepiej jest stworzyć nowy katalog na komputerze, skopiować do niego CAŁĄ zawartość płyt, a następnie spakować to w 1 plik i przesłać.
Poradę przeprowadzam po potwierdzeniu, że obrazy z badań odczytują się, dlatego dobrze wysłać je z wyprzedzeniem.
2. Proszę o podanie Pani/Pana adresu na Skype – skontaktuję się w wyznaczonym czasie. Mój adres Skype to live:.cid.39077ddee017d97e , nazwa: Kunert-neurochirurg.
3. Proszę o przelew 350 zł na konto Fizjo Instytut 25195000012006083347670002 i przesłanie mailem dowodu przelewu.

Pozostałe usługi


Nowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICANowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICANowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICANowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICANowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICANowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICANowogrodzka 51/1, Warszawa

Dowiedz się więcej

FIMEDICAOpaczewska 43 lok.125, Warszawa

Dowiedz się więcej

ORTO Jacek Jan Sobol Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne

Opinie

5

Ogólna ocena
446 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
Wszystkie opinie się liczą. Specjaliści nie mogą zapłacić za zmianę lub usunięcie opinii. Dowiedz się więcej.
M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ORTO Jacek Jan Sobol Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne konsultacja neurochirurgiczna

Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Bardzo dobry kontakt z pacjentem. Pan dr jest bardzo komutatywny. Polecam usługi.


S
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Konsultacja online konsultacja online

Pan Profesor szczegółowo analizuje całą dokumentacje (w moim przypadku kilka wyników badań MRI) oraz prowadzi szeroki wywiad z pacjentem. Udziela cierpliwie odpowiedzi na wszystkie pytania (ja akurat miewam sporo pytań) dotyczące schorzenia oraz wskazuje możliwości dalszego działania. Patrzy szerzej na całokształt sytuacji niż inni specjaliści. To już moja trzecia konsultacja i mogę zdecydowanie polecić każdemu Pana Profesora. Moje schorzenie to przepuklina w odcinku szyjnym kręgosłupa.


P
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: ORTO Jacek Jan Sobol Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne konsultacja neurochirurgiczna

Amazing doctor, very nice and professional. I Really recommend!
Niesamowity lekarz, bardzo miły i profesjonalny. Naprawdę polecam!


M
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjo Instytut konsultacja neurochirurgiczna

Witam! Serdecznie polecam Pana Profesora. Konsultowałam już dwukrotnie z Profesorem przypadek swojej mamy i jestem bardzo zadowolona z wizyt. Profesor podchodzi do tematu rzeczowo, ale też z dużą empatią. Wizyta jest czystą przyjemnością, a pacjent i jego rodzina czują się zaopiekowani, a nie postawieni sami sobie z problemem. Polecam z całego serca!


S
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ORTO Jacek Jan Sobol Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne konsultacja neurochirurgiczna

Bardzo rzeczowe podejście do pacjenta, empatię oraz trafną diagnozę. Dziękuję serdecznie i polecam z całego serca


W
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjo Instytut konsultacja neurochirurgiczna

miła atmosfera,szczegółowe wyjaśnienie mojego problemu,pełen profesjonalizm,wyszedłem z poczuciem,że trafiłem do wybitnego specjalisty


D
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjo Instytut konsultacja neurochirurgiczna

Polecam profesora, pełen profesjonalizm , punktualność , zaangażowanie, Pan profesor wszystko mi wytłumaczył i ustalił plan leczenia


R
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: FIMEDICA konsultacja neurochirurgiczna

Bardzo polecam bardzo fachowy, doświadczony, w mojej opinii szczególny i zaangażowany lekarz neurochirurg.


A
Użytkownik zweryfikowany
Lokalizacja: ORTO Jacek Jan Sobol Centrum Rehabilitacyjno-Medyczne konsultacja neurochirurgiczna

Bardzo rzeczowo objaśniony problem, uzyskałam odpowiedź na wszelkie nurtujące pytania oraz możliwe powikłania, a weszłam z listą pytań, które odczytywałam by nic nie pominąć. Odwiódł mnie Profesor od pewnych decyzji, które chciał wykonać inny lekarz, dokładnie przedstawiając, jakie ryzyko niesie za sobą dane leczenie, które i tak by nie poskutkowało i w razie potrzeby zaprosił do szpitala uniwersyteckiego celem dalszego leczenia. Bardzo empatyczny i kontaktowy, zdecydowanie polecam.


J
Użytkownik zweryfikowany
Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lokalizacja: Fizjo Instytut konsultacja neurochirurgiczna

Byliśmy a tatą na konsultacji. Pan profesor rzeczowo i w sposób zrozumiały wytłumaczył nam sytuację zdrowotną taty. Udzielił porad i wypisał odpowiednie skierowania potrzebne do dalszego leczenia. Bardzo sympatyczny człowiek.


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Moje doświadczenie

O mnie

Aby odbyć PORADĘ ONLINE: 1. Bardzo proszę o przesłanie wyników badan MR, CT, RTG UWAGA: chodzi o przesłanie obrazów a nie tylko opisów. Najlepiej...

Zobacz pełen opis

Leczone choroby

 • Dyskopatia
 • Tętniaki
 • Porażenie nerwu twarzowego
Pokaż wszystkie leczone choroby

Edukacja

 • Akademia Medyczna w Warszawie, 1995r.

Certyfikaty ZnanyLekarz.pl


Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Certyfikaty


Zdjęcia


Filmy


Znajomość języków

Angielski

Nagrody i wyróżnienia

 • Nagroda imienia Choróbskich za rozprawę doktorską pt.”Wyniki leczenia operacyjnego nadnamiotowych naczyniaków tętniczo-żylnych mózgu.” 2004
 • Nagroda za najlepszą pracą doktorską przyznana przez Polskie Towarzystwo Neurochirurgów, 2006
 • Nagroda organizacyjna indywidualna II stopnia Rektora Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego 2017

Publikacje i artykuły

Publikacje (7)

Powiązane wyszukiwania