dr hab. n. med.

Przemysław Kunert

Neurochirurg

54 opinie +dodaj

Umów wizytę 27 umówionych wizyt w ciągu 30 dni

http://dyskopatia.com/ Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego. Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operac... więcej

Umów wizytę

Kliknij w dogodny termin i umów wizytę. Dostaniesz potwierdzenie na e-mail.

Informacje o lekarzu

O mnie

http://dyskopatia.com/

Konsultant Wojewódzki w dziedzinie neurochirurgii dla woj. mazowieckiego.

Jestem neurochirurgiem z ponad 20-letnim stażem. Zajmuję się leczeniem operacyjnym w bardzo szerokim zakresie procedur neurochirurgicznych, w tym przede wszystkim leczeniem patologii wewnątrzczaszkowych oraz leczeniem schorzeń kręgosłupa małoinwazyjnymi technikami operacyjnymi.

Chirurgia podstawy czaszki
Operacje guzów mózgu, kanału kręgowego i rdzenia
Chirurgia kręgosłupa
Zespolenie nerwu twarzowego
Leczenie tętniaków wewnątrzczaszkowych
Leczenie naczyniaków wewnątrzczaszkowych oraz kanału kręgowego
Leczenie operacyjne jamistości rdzenia i zespołu Chiari
Leczenie wodogłowia
Operacje nerwów obwodowych

Specjalizacje

 • Neurochirurgia

Znajomość języków

 • angielski

Choroby

więcej

Opinie pacjentów

 • bardzo dobry

  Doktor Kunert to profesjonalista w 100%, człowiek który nie tylko potrafi w odpowiedni sposób rozmawiać z pacjentem, jak również nie traktować go z góry, jak to często bywa wśród lekarzy z dużym doświadczeniem. I mimo tego, że jest neurochirurgiem wcale nie spieszy mu się żeby kłaść pacjenta na stół jeśli nie ma po temu konkretnych powodów. Przez 3 lata próbował leczyć moją dyskopatię zachowawczo zanim mój stan się pogorszył i konieczna była operacja. Ta przebiegła szybko i sprawnie. Teraz jestem 5 tygodni po wstawieniu sztucznego dysku w odcinku szyjnym i czuję bardzo dobrze, jestem w pełni sprawny i za tydzień wracam do pracy :-) Wielki szacunek za wiedzę i kunszt.

 • bardzo dobry

  Ten lekarz i zaden inny profesionalista!!!!! uratowal mnie przed cierpieniem!! polecam! w 100 procentach lepszego lekarza nie ma!

 • bardzo dobry

  Jestem 7 miesięcy po operacji guza mózgu którą wykonał docent Kunert.Nie tylko że ma ;złote ręce; ale posiada w sobie dużo ciepła i indywidualnego podejścia do pacjenta.Wspaniały człowiek.Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić tak wspaniałego specjalistę i bardzo się cieszę że trafiłem w jego ręce.

 • bardzo dobry

  Dr.Kunert to wspaniały człowiek i profesjonalista w dziedzinie neurochirurgii. Korzystając z okazji chcę ponownie podziękować Panu doktorowi za przywrócenie mi możliwości normalnego życia. Trafiłem do Pana doktora po trwającym półtora miesiąca ataku rwy kulszowej, która powodowała fatalne bóle wchodzące w prawą nogę, totalne zblokowanie mięśni prawej części pleców oraz przekrzywienie ciała o o 35 stopni w lewo i jakieś 40 stopni w przód, osoby cierpiące na przepuklinę kręgosłupa wiedzą o czym piszę. W chwili badania pomagały mi tylko zastrzyki z Tramalu oraz Diclaku i to tylko na parę godzin. Pan doktor na podstawie rezonansu postawił diagnozę przepukliny L5S1, wyznaczył termin zabiegu operacyjnego aby następnie w 40 minut uporać się z moją przypadłością. Po 6 godzinach od zabiegu chodziłem na własnych nogach, po bólu nie zostało ani śladu, pisząc opinię jestem 11 dni od operacji i czuję się lepiej i lepiej, dzień po dniu :) Osoby, które się obawiają ingerencji, proszę przestańcie cierpieć, ten zabieg to nowe życie, nie zwlekajcie, szkoda życia! Na zakończenie powiem to raz jeszcze Pan dr. Kunert to profesjonalista w każdym calu, a Odział Neurochirurgii w szpitalu WUM na ul. Banacha w Warszawie to przykład perfekcyjnie zarządzanej jednostki oraz perfekcyjnie działającego, profesjonalnego personelu!!! Michał L

 • bardzo dobry

  Niezwykle ludzki lekarz- jestem po pierwszej wizycie po wielu u innych lekarzy i w kocu wyszlam z lzami szczescia, a nie bezsilnosci w oczach. Lekarz z powolania, chce zajmowac sie pacjentem, nie traktuje przedmiotowo. Woalalbym nawet nie oceniac na forum, bo pojawia sie zaraz kolejki nie do przebrniecia ;-)

 • bardzo dobry

  Pan doc. Przemysław Kunert to bardzo miły i uprzejmy człowiek oraz rzeczowy i kompetentny neurochirurg. Dla mnie fachowiec najwyższej klasy. Była to moja 5 konsultacja u neurochirurga a u Pana doc. pierwsza i niezwykła. Wizyta rozpoczęła się od wywiadu. Następnie Pan dr zapoznał się z badaniami MRI kręgosłupa lędźwiowego i szyjnego oraz wnikliwie i profesjonalnie zbadał ruchomość mojego kręgosłupa. Najważniejsza dla mnie informacja to taka, że na ten moment nie trzeba jeszcze wykonywać żadnej operacji. Dodatkowo Pan doc. skierował mnie na badanie na które nikt do tej pory nie wpadł. Obecnie oczekuję na to badanie. Wierzę mocno, że doc. znajdzie rozwiązanie mojego cierpienia, które trwa już 3 lata i nikt nie umiał mi pomóc. Bardzo polecam Pana doc. Przemysława Kunerta wszystkim potrzebującym. Barbara M.

 • bardzo dobry

  Bardzo cieszę się, że trafiłam do doktora Kunerta. Doktor posiada przeogromną wiedzę, a przede wszystkim jest ciepłym, sympatycznym człowiekiem, który wytłumaczył mi wszystkie wątpliwości i z wielką cierpliwością odpowiadal na moje pytania, nieraz wyciągnięte z googla. Z wynikami badań, które muszę wykonać pójdę do nikogo innego tylko do dr. Kunerta, który już przedstawił mi opcje postepowania w kazdym wypadku. I uwierzcie mi, ze jakkolwiek wyjdą, juz jestem bardzo spokojna, ponieważ, wiem, że znalazłam najlepszego lekarza:)

 • bardzo dobry

  Wspaniały człowiek , sympatyczny,cierpliwy,wytłumaczył nam wszystko o co prosiłam.Bardzo polecam .Za tydzień mamy z synem kolejną wizytę :)

 • dobry

  Wydaje się być fachowcem, ale nie angażuje się za bardzo w konkretnego pacjenta (być może mój przypadek nie był "w targecie" pana doktora). Za mało komunikatywny, trzeba o wszystko pytać, sam z siebie mówi raczej niewiele.

 • bardzo dobry

  Bardzo konkretny i rzeczowy Lekarz a przy tym wizyta w miłej i sympatycznej atmosferze, zdecydowanie mogę polecić