Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Cieszynie

Bielska 4

43-400, Cieszyn, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Eugeniusz Kondziołka

  Internista, Neurolog,

  • wspanialy,pelen empatii lekarz, wybitny specjalista , nalepszy diagnostyk z zakresu neurologii a ponadto co rzadko sie zdarza- przyjaciel pacjenta . Polecam wszystkim. szukajacym dobrego neurologa i internisty.
   Halina Mrogala
   Cisownica 127


 • Maciej Flak

  Urolog,

  • A

   Bardzo nieprofesjonalny lekarz. Wykazuje się brakiem kultury osobistej, dużą arogancją i przede wszystkim sporym brakiem kompetencji do wykonywania zawodu. Nie polecam tego pana.

  • M

   Bardzo nie sympatyczny lekarz, zarozumiały, źle traktuje pacjętów. Gdy przyszedłem na określoną godz to trzeba było czekać godzinę dłużej. Nie polecam tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Maciej Szczębara

  Urolog, Androlog, dr n. med.

  • Lokalizacja: Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca Park Medical w CieszynieUsługa: zatrzymanie moczu

   Koledzy !
   Pan Doktor to Cudotwórca !!!!
   wróciłem do świata żywych , w męskim tego słowa znaczeniu i to na razie bez krwawego zabiegu !!!
   Pan Doktor znalazł odpowiednie medykamenty i znów jestem sprawny w dwojaki sposób...
   Polecam z serca męskiej części ..czytelników

  • M

   Z całym przekonaniem polecam Pana Doktora Macieja Szczębarę. Pan Doktor jest lekarzem z powołania. Jest wspaniałym specjalistą a zarazem dobrym i życzliwym człowiekiem,który ma zawsze czas dla pacjenta. Wizyty są na tyle długie,że Pan Doktor jest w stanie wszystko dokładnie omówić. Jest miły, sympatyczny,uśmiechnięty i rozmowny. Cierpliwie słucha i tłumaczy.Nie zbywa,nie ucina pytań,nie pospiesza, nie jest obojętny na problemy. Tłumaczy chorobę i jej konsekwencje.Stawia trafne diagnozy i jest kompetentny. Zawsze wysłucha i doradzi. Nigdy wcześniej nie spotkałam tak zaangażowanego lekarza. Pan Doktor Maciej Szczębara nie zostawi pacjenta bez pomocy.Polecam !!!

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Gabriela Gniadek

  Chirurg, Chirurg Dziecięcy,

  • K
   Lokalizacja: Szpital ŚląskiUsługa: profesorskie konsultacje chirurgiczne

   Bardzo dobry lekarz ,cieply z podejsciem do dzieci.Spokojna, czuła ,odpowiedni czlowiek na odpowiednim stanowisku.

  • G

   Bardzo dobry lekarz :)
   Zawsze gdy jestem zmuszony udać się do cieszyńskiej poradni chirurgii dziecięcej to modlę się by była tam dr. Gniadek, lub dr. Drzewicka.
   Polecam go wszystkim :)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


  • Lokalizacja: Szpital św. ŁukaszaUsługa: konsultacja/wdrożenie leczenia

   Gorąco polecam panią doktor Krystynę. Przeznacza pacjentowi tyle czasu, ile wymaga tego schorzenie. Przeprowadza szczegółowy wywiad. Nie ogranicza się do konsultacji, ale przeprowadza też badania dodatkowe (w moim wypadku histopatologiczne). Leczy holistycznie, to znaczy bierze pod uwagę ogólny stan zdrowia pacjenta, łączy fakty i dobiera najlepsze możliwe leczenie w danym przypadku. Zaprasza na wizytę kontrolną, która nie jest w żadnym razie wyciąganiem pieniędzy, tylko wynika z procesu leczenia. W trakcie wizyty jest miła, opanowana, rzeczowa i sprawna manualnie, co w przypadku dermatologa wykonującego zabiegi jest bardzo istotne. Rozmawia z pacjentem jak z równym sobie, nie traktuje go z góry. Widać po niej, że naprawdę chce pomóc. Pozostanę wiernym pacjentem.

  • G

   Z wielu lekarzy, którzy nie chcieli się podjąć leczenia moich brodawek mozaikowych na nodze, zmiana była 2cm i uciążliwa, jedyna Pani dermatolog, która się tego podjęła i po 6 miesiącach leczenia wreszcie mogę normalnie funkcjonować wreszcie stopa nie boli nie trzeba było nic wycinać ani przeszczepiać jak chcieli to robić inni lekarze! Verumal i neosine forte dało rade tylko trzeba było wiele cierpliwości, a nie cięcia.. jestem mega wdzięczna z uwagi na to, że wreszcie mogę normalnie wziąć prysznic bez obawy, że zarażę kogoś z domowników :) po brodawkach niema śladu ani dziur jak mówili o tym inni lekarze :) polecam w 100% !

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Tomasz Rutkowski

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: NZOZ Cieszyńskie Centrum MedyczneUsługa: Ciąża

   Nie polecam doktora. Straciłam dwie ciążę, pierwszej doktor nie uznał - biochemiczna - druga zatrzymanie akcji serca.
   Po drugiej stracie poprosiłam doktora o wypisanie badan które chcialam zrobic na własną rękę. Usłyszałam że po co, że jak stracę kolejna ciążę wtedy weźmiemy sie za badania. W tym momencie wiedziałam że to moja ostatnia wizyta, ponieważ prosiłam aby mi je tylko wypisal na kartce, nie zrobił tego i pospiesznie mnie pożegnał.
   Dowiedziałam sie na własną rękę jakie badania robi się w moim przypadku.
   Wyszły mi trzy mutacje homo. Co to oznacza, że moja aktualnie 11miesięczna córeczka dzisiaj bez tej diagnozy i leków nie byłaby prawdopodobnie na świecie, ponieważ każda ciąża (potwierdzone prze genetyka oraz dwóch innych ginekologow) skonczylaby sie kolejnym zakrzepem i zatrzymaniem ciąży.
   Wizyta polega bardziej na skupianiu sie na swojej osobie niż pacjentki.
   Jedyne za co jestem mu wdzięczna to że drugiej ciąży mi nie "wyskrobal" tylko podal środki aby organizm sam sie oczyscil.
   Gdyby nie moja intuicja nie chce myśleć jak skonczylaby sie moja kolejna ciąża. Dodam że kolejny lekarz wykonal mi szereg badań, a na opis powyższej sytuacji z bylym lekarzem był mocno zbulwersowany.

  • Witam byłam pacjentką Pana Tomasza i zawiodłam się na nim. Pare dni po terminie a dzień wcześniej byłam na kontroli. Dnia następnego zaczęłam krwawic i zostałam przyjęta na oddział a po 24 godz. poród nie postępujący 8cm rozwarcie, straszne bóle krzyżowe że dziecko że stresu zrobiło smukłe a potem natychmiastowe cesarskie cięcie. Co się okazało zakażenie wewnatrzmaciczne dziecko słabe, a wiadomo jakie jest zagrożenie w tym przypadku. A później dziecko przewieziony do innej kliniki z wieloma komplikacjami. Podczas końca ciąży nie mierzone ciśnienie które jest ważne pisał w karcie inaczej a było inne mierzone w domu, oczywiście wyższe. Wszystko fajnie na wizytach a w szpitalu Zero zainteresowania. Miłego wieczoru.

  Zobacz wszystkie opinie (132) o tym lekarzu


 • Andrzej Kłoda

  Psychiatra, Terapeuta, lek.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: osobisty

   Tak poznałem Dr i na pewno jeden z najlepszych Lekarzy Psychiatrów.To moja opinia pracujemy w jednej Placówce Zdrowia i cieszy się ogromną życzliwością pacjentów lek rodzinny Janusz Przeczek

  • G

   Ten lekarz-terapeuta to fenomen, profesjonalizm "najwyższych lotów" a przy tym ciepły, życzliwy, konkretny, zainteresowany pacjentem, zależy mu na pacjencie jako człowieku, pacjent nie jest dla niego tylko kolejnym przypadkiem, fantastycznie najwiązuje więź-relacje z pacjentem...łatwo się przed nim otworzyć. Gorąco polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Barbara Rutkowska

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: Szpital Sląski CieszynUsługa: Zagrożona ciaza-immunoglobulina

   Poczułam się sponiewierana bo stanowczo zdalam tego co zalecił lekarz kierując na oddział szpitalny
   Ginekolog skierował na Zzoz - ciąża zagrożona konfliktem krwi. P dr nie Chciala mnie przyjąć na oddział gdy po moim starnowczym uparciu się (2raz syt z zagr ciąża) byłam już rozemocjowana - kto by nie był w takiej syt. Usłyszałam że my wszystkie młode jesteśmy takie same roszczeniowe i wszytko na wczoraj. Podobno nakrzyczalam na nią. I zaznaczyła że muszę być 4 dni w szpitalu bo lek kosztuje 500zl i fundusz im musi zredundowac. Od znajomej lekarki też tam pracującej dowiedziałam się że była zła bo w szpitalu miałam dostać lek który mam dostać w poradni. A w poradni już 2 raz usłyszałam lek jest ciężko dostac jako poradnia;mogę wam wypisać receptę ale kosztuje a po 2 musicie szukać po całym Śląsku i Czeskiej stronie miasta bez gwarancji że dostaniecie a szpital ma mieć na stanie i ma podać pacjentce.

  • P

   Chodziłam do Pani doktor przez prawie rok. Na początku było w porządku. To była moja pierwsza lekarka więc nie miałam porównania. Leczyła mi nadżerkę, raczej skutecznie. Po wymrożeniu nadżerki przyszłam na wizytę kontrolną trwającą 10 minut. Zostałam skasowana 100 zł. Poczułam się okradziona w biały dzień. I już więcej nie wróciłam. Pani doktor nie wiele tłumaczy w czasie wizyty i jakoś po prostu nie wzbudza zaufania (min przez strasznie sztuczną uprzejmość).

  Zobacz wszystkie opinie (28) o tym lekarzu