Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

Kościuszki 96.

64-700 , Czarnków , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Napisz pierwszą opinię

Jesteś już po wizycie u Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej? Daj znać, co myślisz. Inni pacjenci będą wdzięczni za pomoc w wyborze najlepszego specjalisty.

Dodaj swoją opinię
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Natalia Maria Mierzejewska Inny

  Lekarz z prawdziwego zdarzenia u którego podstawą nie jest czas tylko pacjent.
  Przekazuje jak prawidłowo przeprowadzić rehabilitację po operacji kręgosłupa. Dziękujmy Karol z żoną


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Marek Kazimierz Łagan badania diagnostyczne

  Pan doktor jest bardzo sympatyczny . Świetny specjalista . Prowadził moje dwie ciąże . Byłam bardzo zadowolona z opieki . Bardzo polecam .


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Krystowski kontuzja kończyny dolnej prawej

  Pan Doktor Robert Krystowski, to lekarz z powołania, cieszący się autorytetem, doświadczony specjalista, pełen empatii i profesjonalizmu. To sława Woj. Zachodniopomorskiego. Odznaczony Krzyżem Zasługi. Konkretny, zdecydowany, o wysokiej kulturze osobistej. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Miałam szczęście, że przed wieloma laty trafiłam do Pana Doktora, a także mój wówczas kilkumiesięczny oraz córka -koszykarka. Z czasem krąg pacjentów powiększał się. Z porad Pana Doktora korzystało wiele osób z mojej rodziny oraz znajomi.O Panu Doktorze bardzo pozytywnie wyrażały się media. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc medyczną, okazany szacunek i życzliwość.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Krystowski

  Lepiej zdarzyc sie nie moglo, ze ze swoim problemem ortopedycznym trafilam do doktora Krystowskiego. Jest to nie tylko wybitny specjalista w swojej dziedzinie, ale ponadto posiada cos czego brakuje czesto innym lekarzom - przeogromne serce i zyczliwosc oraz oddanie pacjentowi. Doktor od samego poczatku zainteresowal sie moim schorzeniem, postawil bezbledna diagnoze, a przeprowadzona przez Niego operacja stawu biodrowego przebiegla bez jakichkolwiek komplikacji i powiklan. Przed zabiegiem Doktor obiecal , ze postawi mnie na nogi i danego slowa dotrzymal. To dzieki Niemu moge dzisiaj zapomniec o swoim problemie. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzieczna i z calego serca polecam tego lekarza. Oby bylo wiecej takich specjalistow!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Krystowski artroskopowa operacja łąkotki

  Dr Krystowski to świetny ortopeda, najlepszy u jakiego byłam.Jestem po operacji łąkotki i szybko odzyskałam dawną sprawność.Polecam doktora ze względu na wysokie kwalifikacje,rzetelność i serdeczny stosunek do pacjenta.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Krystowski

  Witam serdecznie,
  jestem po zabiegu artroskopii. Mogę polecić dr Krystowskiego, ma wspaniałe podejście do pacjentów, zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Polecam tego lekarza ortopedę wszystkim w 100%. Pozdrawiam Mrcin


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Krystowski blokady przeciwbólowe

  Trafiłam do dr Roberta Krystowskiego na wizytę zgięta w pół, z ogromnym bólem pleców. Po minucie w gabinecie pojawił się uśmiech, po 5 min dr przedstawił co możemy zrobić teraz, jakie mamy możliwości później. Skończyło się blokadą, przy której dzięki pogodnemu usposobieniu tez się śmiałam. Wyszłam wyprostowana, nie odczuwając bólu z zadaniami do wykonania: badania, ćwiczenia, spodobami jak unikac przeciążeń w codziennych obowiązkach. Na kolejnej wizycie z wynikami - diagnoza i zalecenia - trafne w punkt bo od kilku m-cy mam spokój. Polecam !!!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Krystowski

  Witam serdecznie,
  jestem po zabiegu artroskopii. Mogę polecić dr Krystowskiego, ma wspaniałe podejście do pacjentów, zawsze uśmiechnięty i życzliwy. Polecam tego lekarza ortopedę wszystkim w 100%. Pozdrawiam Anna M.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Krystowski

  Bardzo dobry lekarz, świetny diagnosta - po jednej wizycie wytypował przyczynę mrowień i zaburzeń równowagi, której to przyczyny bezskutecznie szukałam przez rok. Dalsze badania to potwierdziły. Leczenie wyeliminowało dolegliwości w 100%. Polecam. Korzystamy z pomocy dr Krystowskiego całą rodziną, gdy coś się dzieje, zawsze diagnoza i leczenie w punkt, i wspaniałe, uśmiechnięte podejście do pacjenta.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Robert Krystowski

  Nie dość , że fachowiec i zna się na robocie, to jeszcze uśmiechnięty i życzliwy, co bardzo pomaga, szczególnie przy zastrzykach w kolano. Dzięki Niemu wciąż chodzę na własnych, a nie sztucznych nogach. Dziękuję Panie Doktorze. Jarek S.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz