Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej

Kościuszki 96.

64-700, Czarnków, wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Natalia Maria Mierzejewska

  Fizjoterapeuta,

  • M

   Doktor jest bardzo miła, wszystko dokładnie sprawdza (np. czy są jakieś krzywizny w kręgosłupie), wyjaśnia, co w danym momencie trzeba zrobić i dlaczego, jasno tłumaczy jaką profilaktykę trzeba stosować.


 • Robert Krystowski

  Ortopeda, Chirurg, Lekarz Sportowy, dr n. med.

  • Lokalizacja: 109 Szpital Wojskowy z PrzychodniąUsługa: kontuzja kończyny dolnej prawej

   Pan Doktor Robert Krystowski, to lekarz z powołania, cieszący się autorytetem, doświadczony specjalista, pełen empatii i profesjonalizmu. To sława Woj. Zachodniopomorskiego. Odznaczony Krzyżem Zasługi. Konkretny, zdecydowany, o wysokiej kulturze osobistej. Polecam z pełną odpowiedzialnością. Miałam szczęście, że przed wieloma laty trafiłam do Pana Doktora, a także mój wówczas kilkumiesięczny oraz córka -koszykarka. Z czasem krąg pacjentów powiększał się. Z porad Pana Doktora korzystało wiele osób z mojej rodziny oraz znajomi.O Panu Doktorze bardzo pozytywnie wyrażały się media. Jestem bardzo wdzięczna Panu Doktorowi za pomoc medyczną, okazany szacunek i życzliwość.

  • M
   Lokalizacja: 109 Szpital Wojskowy z Przychodnią

   Lepiej zdarzyc sie nie moglo, ze ze swoim problemem ortopedycznym trafilam do doktora Krystowskiego. Jest to nie tylko wybitny specjalista w swojej dziedzinie, ale ponadto posiada cos czego brakuje czesto innym lekarzom - przeogromne serce i zyczliwosc oraz oddanie pacjentowi. Doktor od samego poczatku zainteresowal sie moim schorzeniem, postawil bezbledna diagnoze, a przeprowadzona przez Niego operacja stawu biodrowego przebiegla bez jakichkolwiek komplikacji i powiklan. Przed zabiegiem Doktor obiecal , ze postawi mnie na nogi i danego slowa dotrzymal. To dzieki Niemu moge dzisiaj zapomniec o swoim problemie. Jestem Panu Doktorowi bardzo wdzieczna i z calego serca polecam tego lekarza. Oby bylo wiecej takich specjalistow!

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Marek Kazimierz Łagan

  Ginekolog,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania diagnostyczne

   Pan doktor jest bardzo sympatyczny . Świetny specjalista . Prowadził moje dwie ciąże . Byłam bardzo zadowolona z opieki . Bardzo polecam .