Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu

(16 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu

Kościuszki 74.

62-100 , Wągrowiec , wielkopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sławomir Jasiński

  Internista,

  • P

   właściwe podejście do pacjenta, zawsze wysłucha do końca i stawia trafne diagnozy


 • Jolanta Nowakowska-Trzcinska

  Laryngolog,

  • G

   Najlepszy specjalista w zakresie laryngologii w Wągrowcu. Rewelacyjny kontakt z pacjentem, fachowość i rzetelność. Za niewielką sumę uzyskałam tak wiele potrzebnych i niezbędnych informacji. Pani dr przyjęła mnie mimo nie umówionej wizyty, a w dodatku wieczorem. Jestem jej bardzo wdzięczna. Polecam gorąco!

  • G

   Rewelacyjny lekarz, świetne podejście do dzieci. Bardzo dobrze i zrozumiale tłumaczy. Ogólnie rewelacja, polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Leszek Buraczyk

  Lekarz Medycyny Pracy, Internista, lek.

  • A

   Wspaniały lekarz, najlepszy w Wągrowcu. Doktor Buraczyk jest tani, fachowy, potrafi bezbłędnie zdiagnozować chorobę. Polecam wszystkim poddanie się opiece pana doktora.

  • P

   w szpitalu w wągrowcu, jako jedyny z lekarzy chciał mi pomóc (silne bóle miesiączkowe,nie pomagały tabletki,nawet mocne), inna pani- Jola Z.-S. nie za bardzo była zachwycona zawracaniem jej czasu takimi bzdurami.

   uważam,że jest b.dobrym lekarzem,i człowiekiem!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Lech Mularczyk

  Chirurg,

  • E

   bardzo dobry lekarz, specjalista urolog i chirurg, wspaniały człowiek. także dla tzw. \"trudnych\" pacjentów.


 • Beata Maria Plewa

  Chirurg,

  • S

   Serdecznie polecam wszystkim Panią doktor Beatę Plewę!Jest bardzo dobrym specjalistą w dziedzinie chirurgi.Ma bardzo dobre i miłe podejście do pacjenta!Przesympatyczna osoba potrafiąca dotrzeć do pacjenta.Cierpliwa,dokładna,życzliwa ,rozumiejąca trudną sytuację innych.Nie patrząc na status majątkowy chorego.Poszłam do pani doktor ze swoim problemem prywatnie nie wzięła ode mnie za wizytę pieniędzy wiedząc że mam dzieci niepełnosprawne.Nie jeden lekarz we Wągrowcu powinien brać przykład z pani doktor.Co rzatko się zdarza u innych lekarzy.Pani doktor pomogła mi jak mogła mimo iż koledzy pani Beaty odmówili mi pomocy z wągrowieckiej chirurgi ale cóż takie życie.Zawsze będę miała szacunek do pani doktor i będę ją miło wspominać.Nie znalazłam pomocy w wągrowieckim szpitalu ale za to znalazłam Szpital na ul.Lutyckiej w Poznaniu gdzie mi nie odmówiono pomocy.Z wyrazami uznania dla pani doktor Sylwia


 • Tomasz Euzebiusz Bociański

  Chirurg, Anestezjolog,

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Szył ranę zanim zadziałało znieczulenie. W dodatku samo szycie jest zrobione co najwyżej poprawnie. Ogólny kontakt dość nieprzyjemny. Lekarz w kontakcie szorstki i mało empatyczny.

  • S

   Nie polecam nikomu pana ordynatora.Mimo iż miałam badanie usg oraz skierowanie na operację jamy brzusznej od innego chirurga z oddziału nie zostałam mile potraktowana.Najpierw miałam powiedzone po badaniu i konsultacji że mnie zoperuje i że będę miała wszytą siatkę a idąc po raz drugi ze skierowaniem pan ordynator był w stosunku do mnie bardzo nie miły, powiedział że mnie nie zoperuje i że nie mam nachodzić oddziału.Gdzie tutaj sens i logika.Tak się nie traktuje chorego gdzie tutaj składana przysięgę lekarską którą składają wszyscy lekarze? -Obowiązki swe wypełniać!-Służyć zdrowiu i życiu ludzkiemu!-Zapobiegać chorobom a chorym nieść pomoc bez żadnych różnic!.....Nigdy więcej nie chcę mieć z tym lekarzem do czynienia!Jeśli będzie trzeba pojadę do innej miejscowości.Bo nie pozwolę aby mieć styczność z tym lekarzem.Pierwszy raz zostałam tak potraktowana.Z wieloma lekarzami miałam styczność ale żaden z nich mnie tak nie potraktował.Zawsze miła opieka,wyczerpująca informacja odnośnie przebiegu leczenia.Nikt mnie nie odesłał z kwitkiem.Zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie ze strony lekarza .Tutaj zostałam tak potraktowana a nie inaczej! .Dlatego moja opinia jest taka a nie inna.Dlatego nikomu nie polecam kontaktu z tym lekarzem!!!!!!


Powiązane wyszukiwania