Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
Szpitalna 22, 34-200 Sucha Beskidzka
Zespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (40)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Jerzy Leśniak Inny

  Po cc wystąpiła u mnie gorączka, lekarz przebadał mnie dokladnie, ale atmosfera panująca podczas wizyty była karygodna! Lekarz wyrażał swoje zdanie na temat aborcji. Komentował wybór kobiet odnośnie do cc, mówił, że same sobie robimy krzywdę, że to nasza wina (niestety ja nie miałam możliwości porodu naturalnego ze względu na wagę i wielkość dziecka oraz jego dysproporcje głowy względem bark, dzięki cc moie dziecko nie miało połamanego obojczyka). Decyzja o cc padła w dniu porodu, załamała mnie, a ten lekarz ma czelność komentować decyzje o cc... poczym przeszedł do badania piersi komentując: "trochę sek*u nam nie zaszkodzi..." takie teksty nie są na miejscu.. stwierdził, że został mu jeszcze rok do emerytury i kiedy przychodzi na dyzur modli się żeby była już godzina 7.00 i koniec dyżuru...

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Kasperczyk Inny

  Zero empatii i jakiegokolwiek podejścia do pacjentki, która właśnie poroniła pierwszą ciążę. Trafiłam na oddział ginekologiczny w Suchej. Pan doktor był bardzo zdziwiony, że byłam spięta i zdenerwowana, a na pytanie o leki przeciwbólowe usłyszałam że ma mnie boleć. Miałam pełne prawo zażądać środków przeciwbólowych. Żadnego objaśnienia co dalej, co się będzie działo. Każde spotkanie z nim wywoływało tylko większy stres. Ja się nie spodziewałam absolutnie żeby ktoś koło mnie skakał czy głaskał po główce. Oczekiwałam jedynie odrobiny zrozumienia, poczucia bezpieczeństwa, że nie będę z tym sama, ktoś mi pomoże. A nie żeby ktoś się ze mnie wyśmiewał,że się denerwuję. Całe szczęście, że drugiego dnia był inny zespół. Nie polecam zdecydowanie. Po kontakcie z takim lekarzem to traumy jedynie można się dorobić.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Profil zweryfikowany
  Tadeusz Bernacki Inny

  Moje spotkanie z lekarzem to największy koszmar. Cos okropnego żeby lekarz w tak fatalny sposób rozmawiał z pacjentem, protekcjonalny ton żeby nie powiedzieć że chamski w każdym calu, rany boskie zero zrozumienia, zero empatii, jakieś dziwne pretensje jakby wszytko było wina pacjenta. Okropne doświadczenie zetknąć sie przy tak ciężkim dla mnie problemie (nowotwor) z takim ohydnym podejściem lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  G
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Kasperczyk Inny

  Świetna opieka zarówno podczas ciąży jak i przy porodzie, pełne zaangażowanie. Polecam.

  R
  Profil zweryfikowany
  Sławomir Kasperczyk Inny

  Wizyta na NFZ wiec lekarz zachowywał się jakby był tam za karę, kręcił oczami, wyśmiewał mnie i był opryskliwy a po określeniu problemu oznajmił że się takimi rzeczami nie zajmuje. Bardzo stresująca wizyta, drzwi nie były zamknięta na klucz, a personel wchodził i wychodził tak naprawdę każdy mógł wejść. Odradzam każdemu !!!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ewa Wrona-Kubica Inny

  Z czystym sumieniem polecam Panią Doktor! Jestem bardzo zadowolona efektami po zdjęciu aparatu. Pani Doktor zawsze szczegółowo opowiadała co będzie wykonywać i jakie będą efekty. Bardzo dobrze i miło wspominam wizyty. Wizyty zawsze w czasie, nie było problemu, aby przełożyć czy dostosować pod godziny swojej pracy.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ewa Wrona-Kubica Inny

  Jestem bardzo zadowolona . Zęby są przepiękne. Pani Ewa bardzo miła . Ceny są bardzo dobre jak na nasze czasy . Dziękuję bardzo

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Piotr Frolik Inny

  Moim zdaniem to bardzo dobry lekarz - jestem przekonana, że najlepszy w okolicach Suchej Beskidzkiej i Wadowic. Poświęcił mi dużo czasu (na pewno więcej niż musiał, a były to wizyty na NFZ), dobrze zdiagnozował. Jestem bardzo wdzięczna.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Ewa Wrona-Kubica Inny

  Mam same pozytywne doświadczenia związane z pracą pani Doktor. Miałam 38 lat, gdy - przy okazji wizyty z dziećmi - zdecydowałam się na wyprostowanie zębów. Na 40-te urodziny cieszyłam się uporządkowanym zgryzem, uśmiechem bez przysłaniania ust ręką i zakończeniem problemów ze stanami zapalnymi. Na każdym etapie leczenia byłam dokładnie informowana przez panią Doktor i jej asystentów o tym, co mnie czeka i jak mam postępować, byli też ze mną w stałym kontakcie telefonicznym. Wizyty były podporządkowane pod mój czas pracy i chodziłam na nie z przyjemnością. Ze względu na mój wiek miałam obawy, czy po zdjęciu aparatu zęby się nie odkształcą. Niepotrzebnie! Po zakończeniu leczenia od razu dostałam ruchomy aparat retencyjny, który zakładam w tej chwili tylko na noc i dzięki temu efekt pracy pani Doktor jest zachowany. Polecam zarówno młodym jak i starszym:)

  M
  Profil zweryfikowany
  Anna Juraszek - Bargieł Inny

  Profesjonalne podejście do pacjenta. Czuje się mocne zaangażowanie i chęć pomocy. Na pewno mogę śmiało polecać.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania