Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Pińczowie

Armii Krajowej 22

28-400 , Pińczów , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Rudolf Putowski Inny

  Takiego braku szacunku nie widziałam dawno. Nie informuje o stanie dziecka ani moim. Nie uzyskałam ani jednej odpowiedzi na pytania a jedynie cytuje „nie zadawaj głupich pytań” bądź „nie słyszałaś co robiłam” na pytanie czy serce dziecka bije w normie. Podejrzewam ze brak dolnej części garderoby odebrał mi też język. Nie polecam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Janusz Jerzy Muszyński operacja

  Wspaniały lekarz. Intuicja, wiedza, perfekcja. Przyjechałam z drugiego końca Polski,specjalnie do tego chirurga.
  Dzięki Doktorze.


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Remjasz

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty u Pani Doktor, dlatego że pomimo moich uciążliwych doegliwości i braku pomocy u innych lekarzy, Pani Doktor trafnie postawiła diagnozę i włączyła właściwe leczenie. Dzięki teu w końcu odczułam ulgę. Problemy z zatokami ustały, węch powrócił, mogę wreszcie oddychać przez nos!
  Dodatkowo wysoka kultura osobista, empatia i duża wiedza Pani Doktor zapunktowały u mnie.
  Na pewno wróce do Pani Doktor jeśli kiedykolwiek będę miała problemy ze zdrowiem.
  Szczerze polecam tę lekarkę i serdecznie dziękuję za pomoc.


  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Doniec-Kawińska

  Bardzo polecam Panią Doktor :) sympatyczna i kompetentna osoba. Moja mama trafiła do Pani doktor po tygodniowym pobycie w szpitalu. Leczenie w szpitalu nie przyniosło polepszenia stanu zdrowia i jak to stwierdzili lekarze,cyt. "Kończymy leczenie,albo pani to przejdzie albo nie". Za to po wizycie u Pani Doktor, zapadła szybka i konkretna decyzja, że zakończyć leczenia nie można, i sama nas pokierowała do konkretnych lekarzy, którzy mają większą wiedzę z zakresu tego schorzenia. Dzięki Pani Doktor coś w ogóle zaczęło się dziać, bo szpital z chorobą mamy sobie nie poradził i w żaden sposób nie pokierował jej, gdzie powinna się udać. Także my Pani Doktor jesteśmy bardzo wdzięczni za okazaną pomoc i ogromne wsparcie.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Doniec-Kawińska

  Do tej pory wizyty u ,,specjalistów" nie trwały dłużej niż 10 minut. W tym przypadku zostałam dokładnie zbadana, wizyta przebiega w swobodnej i przyjaznej atmosferze. Cena wizyty jak najbardziej adekwatna do jakości, także mogę zupełnie polecić. Nie mam wprawdzie choroby oczu, ale ze swojej diagnozy, wizyt jestem zadowolona i lekarza nie zmienię.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mieczysław Pawelec

  Nie polecam lekarza, poszłam po tabletki antykoncepcyjne, a dostałam nospe! Bardzo niemiły, nakrzyczal wręcz na mnie, że tabletki mnie mogą zabić, że przepisałby je wtedy gdybym miała 3 dzieci i męża alkoholika, który po spożyciu alloholu mnie gwałci, przez co nie miałabym możliwości innego zabezpieczenia. Jakby wrażeń było mało to podczas wizyty dowiedziałam sie, że mam krzywy zgryz i powinnam wybrać się do ortodonty!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Elżbieta Remjasz

  Pani bardzo nieprofesjonalna. Nie szanuje pacjentów obojętne czy to dziecko czy osoba starsza. Nigdy więcej. Drogo a postawiona diagnoza lepiej nie komentować, Przepisane leki nic nie pomogły a konsultacje u innych laryngologów wywoływały tylko ich zdumienie i rozbawienie na metody leczenia pani Elżbiety.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jerzy Mamełka

  Fantastyczny, miły i profesjonalny w każdym calu lekarz. Zainteresowany problemem pacjenta, potrafi słuchać. Jestem po operacji przeprowadzonej przez Pana Doktora.


  X
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Monika Chmiel -Głogowiec

  Pani doktor Głogowiec jest lekarzem na medal.....:) Podejscie do pacjenta cudowne....I zna sie lepiej na swojej pracy niż niejeden profesor


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Ewa Doniec-Kawińska

  Kompetentna i skrupulatna doktor. Mimo dorosłego wieku pogarsza mi się krótkowzroczność (genetycznie), do tego rodzinne obciążenia innymi chorobami oczu. Myślałam, że jak do innych okulistów w Kielcach przyjdę tylko "po receptę", a wizyta trwała 50 minut. Zrobiono mi chyba wszelkie możliwe badania. Polecam. Przyjmuje również w Cefarmie na Jagiellońskiej.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz