Zespół Opieki Zdrowotnej w Jelczu Laskowicach w likwidacji

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Jelczu Laskowicach w likwidacji

Bożka 13

55-231 , Jelcz-Laskowice , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jolanta Bodzioch

  Lekarz Rodzinny, Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: PromedUsługa: nawracające infekcje gardła

   Do dr Bodzioch uczęszczałam w ramach POZ. Powodem była nawracająca infekcja gardła, która pojawiała się średnio co 1 - 1,5 miesiąca i trwała średnio ok 2 tygodni.
   Każda wizyta kończyła się antybiotykiem lub zaleceniem płukania szałwią, która rzekomo miała mnie uleczyć. Dr Bodzioch nigdy nie skierowała mnie na wymaz z gardła, który wykrył by rodzaj bakterii oraz łatwiej było by to wyleczyć.

   Po zmianie przychodni i przepisaniu się do Wrocławia przy pierwszej wizycie w przychodni zostałam skierowana na szczegółowe badania, które dały obraz całej sytuacji.

   Jeżeli ktoś wierzy w leczenie ziołami to jak najbardziej dr Bodzioch będzie odpowiednim lekarzem.

  • J

   Do Dr Bodzioch chodzimy z synkiem krótko ale po kilku razach widać, że jest to bardzo dobry lekarz, już dawno nie spotkaliśmy tak dobrą lekarkę, która zawsze wysłucha, doradzi i co najważniejsze nie wymądrza się, stara się przeanalizować objawy, dopytać i postawić przemyślaną diagnozę. Poświęca czasu tyle ile pacjent wymaga, dzięki temu można zastanowić się i zadać nurtujące pytania. Jest miła do dzieci co też jest ważne, chodząc do niej cieszy nas że nasza pociecha się nie stresuje. Gorąco polecamy!

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu