Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Opieki Zdrowotnej w Dąbrowie Tarnowskiej

Szpitalna 1

33-200 , Dąbrowa Tarnowska , małopolskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Joanna Podhajny Inny

  Lekarz z powołania. Pani Doktor szczegółowo wszystko wyjaśnia i poświęca tyle czasu na wizytę, ile potrzeba. Szuka przyczyny problemów i doradza możliwe rozwiązania. Zawsze chętna do pomocy, pacjenta traktuje z szacunkiem. Oby było więcej takich specjalistów :)

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Pal Inny

  Z czystym sumieniem polecam dr. Waldemara. Profesjonalizm, wiedza i umiejętność wytłumaczenia mi przebiegu choroby mojej mamy, spowodowały, że po dzisiejszej rozmowie z panem Doktorem jestem spokojna o zdrowie moje mamy. Jest w dobrych rękach. Polecam

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Pogonowski Inny

  Wizyta przebiegła w miłej i bezstresowej atmosferze. Pan Doktor wszystko szczegółowo wyjaśnił i odpowiedział na nurtujące mnie pytania. Cieszę się, że trafiłam na dobrego lekarza.

  Z
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Bołtuć Inny

  Jak można wystawic poprawna diagnozę skoro wizyta trwa 30 sekund. Pan Doktor leczył dysplazja 3 miesiące u małego dziecka. Jak się okazało dysplazja nie ma. Co wizyta RTG (u małego dziecka). No ale czego można oczekiwać po 30 sekundach.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Pogonowski Inny

  Jednym słowem wspaniały lekarz . mily, bardzo życzliwy , wszystko cierpliwie mi wyjasnial, służył pomocą i rada w każdej chwili. Wspaniały specjalista . Dziękuję serdecznie za opiekę na oddziale Panie doktorze.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Witold Bołtuć Inny

  Polecam pana doktora boltucia super lekarz dzięki niemu mam uratowana stopę pełne zaangażowanie i super podejście do pacjenta jestem bardzo wdzięczny panu doktorowi i polecam z czystym sumieniem. Dziękuję panu doktorowi jak i całej asyście przy operacij.

  H
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Buczek Inny

  Niedawno miałam przyjemność trafić na Pana Doktora po raz pierwszy na oddziale,absolutnie nie kwestionuje doświadczenia i umiejętności Doktora lecz sposób w jaki podchodzi do pacjenta.Spotkałam się z kompletnym brakiem empatii,arogancją,delikatność przy wykonywaniu badań też pozostawia wiele do życzenia...Mam nadzieję że więcej na Pana nie trafię.Uważam że bycie dobrym lekarzem nie polega tylko na umiejętnościach ale również szacunku do pacjentów...Życzę Doktorowi więcej uśmiechu i pogodniejszego podejścia,pozdrawiam

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Morelewski badanie oczu

  Pan Doktor przyjął mnie od ręki. Bardzo miły i dokładnie wykonuje swoją pracę. Przyjechałem do niego aż z Gorlic, gdyż na miejscu nikt nie chciał mnie przyjąć. Polecam!

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Waldemar Pal

  Świetny lekarz z rewelacyjnym podejściem do pacjenta, bardzo chętnie odpowiada na pytania, zawsze służy pomocą i bardzo przykłada się do swoich obowiązków. Polecam!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jacek Morelewski Gradówka

  Najlepszy okulista! Bardzo miły i sympatyczny. Świetne diagnozy, świetne podejście do małego dziecka:) Szczerze zainteresowany problemem. Kompleksowe badanie wzroku. Pan Doktor ma ogromną wiedzę. Wszystko bardzo dokładnie i spokojnie tłumaczy. Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Serdecznie polecam!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania