Zespół Naukowo-Leczniczy Iwolang Dermatologiczne Centrum Uzdrowiskowe

(4 opinie)

Informacje o placówce

Gabinety

Zespół Naukowo-Leczniczy Iwolang Dermatologiczne Centrum Uzdrowiskowe

Kuczyńskiego 1A

38-440, Iwonicz-Zdrój, podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Karolina Sobutka

  Dermatolog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Alergia

   Bardzo miła Pani doktor.Profesjonalne podejście do pacjenta.Od dłuższego czasu miałam alergiczne problemy skórne.Nic nie pomagało.Dopiero Pani dr postawiła trafną diagnozę,wybrała sposób leczenia,doradziła również jakie kosmetyki stosować.Jestem bardzo zadowolona z leczenia.Serdecznie polecam Panią doktor.


 • Anna Rajchel

  Dermatolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: leczenie trądziku

   Świetny lekarz, jako jedyny, który wyleczył mój trądzik! w ciągu 10 lat moich starań o wyleczenie skóry trądzikowej, nikomu się to nie udało. Polecam każdemu, szczegółowo wszystko tłumaczy.

  • A
   Lokalizacja: Zespół Naukowo-Leczniczy Iwolang Dermatologiczne Centrum UzdrowiskoweUsługa: trądzik

   Pani doktor, choć jest bardzo miłą osobą, od razu przy problemie trądziku proponuje kurację izotretynoiną. Uważam, że powinna na początku wykluczyć inne możliwości jego powstawania (np. zbadać poziom hormonów lub wykluczyć gronkowca). Dodam, że mój problem nie był na tyle poważny aby brać lek, który tak bardzo niszczy organizm. Niestety w tamtym czasie nie miałam takiej wiedzy. Po kuracji, która trwała rok problem powrócił po niespełna trzech miesiącach. Okazało się, że to nie trądzik a bakteria która była łatwa do wyleczenia. Jednak to, aby to sprawdzić leżało po stronie Pani doktor, czego nie zrobiła. Dodam, że koszty wizyt były bardzo wysokie.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu