Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zdrowie

Różyckiego 2 C

41-400, Mysłowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Anna Maria Wagstyl-Sobalak

  Internista,

  • K

   Pani doktor miła i profesjonalna. Potrafi zdiagnozować chorobę. Ma dobrą pamięć co do pacjentów.


 • Teresa Jadwiga Urgacz

  Neurolog,

  • K

   Nie polecam! Przyszłam, skierowana pilnie przez lekarza rodzinnego z silnym bólem głowy, który trwał czwarty dzień, Pani doktor stwierdziła, że to stres i jedyne co chciała zrobić to wypisać L4. Przy badaniu neurologicznym miałam wrażenie, że boi się mnie dotknąć. Mamrocze pod nosem, że ledwo można zrozumieć co mówi. Omijać z daleka, strata czasu.

  • P

   Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam. Przyszłam do tego lekarza z szeregiem objawów neurologicznych (jako młoda osoba), a Pani Doktor stwierdziła, że nic mi nie ma, że to wszystko ze stresu, przepisała tabletki uspokajające, a jakiś czas później okazało się, że choruję na boreliozę (która daje szereg objawów neurologicznych). Nie polecam, nie polecam i jeszcze raz nie polecam!


 • Małgorzata Mirocha

  Lekarz Rodzinny,

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Niesamowity lekarz, cechujący się niezwykłym zaangażowaniem, uprzejmością i przede wszystkim wiedzą, której lekarzom rodzinnym niestety zwykle brakuje. Jestem trudnym przypadkiem, ponieważ borykam się z przewlekłą boreliozą. Pani doktor Mirocha to jedyny lekarz rodzinny, który pomógł mi się zdiagnozować. Przeprowadziła kompleksową diagnostyką i gdy tutaj nic nie udało się znaleźć - zasugerowała badania w kierunku borelii. To jej zawdzięczam fakt, że teraz mogę się leczyć (bo wiem na co!) i że mój stan zaczyna się powoli poprawiać. Wcześniej (przed chorobą przewlekłą) też wielokrotnie mogłam liczyć na pomoc pani doktor. W tym zobojętniałym wobec pacjenta środowisku medycznym pani doktor jest naprawdę brylantem.

  • P

   Z czystym sumieniem podpisuję się pod wszystkimi pozytywnymi opiniami(bo złych nie ma),bo jestem jej pacjentem już dwadziescia parę lat i jest przesympatyczną osobą i wspaniałym lekarzem.Umie wysłuchać i doradzic.Wizyty u niej są miłe,spokojne,budzące zaufanie do niej.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Katarzyna Adler

  Pediatra,

  • K
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ZDROWIEUsługa: standardowe wizyty z dzieckiem od urodzenia, szczepienia

   Świetna pediatra! Zawsze ma czas dla swoich małych pacjentów nawet kosztem swojego wolnego czasu. Miła, sympatyczna, zawsze uśmiechnięta. W razie wątpliwości można wysłać sms-a lub e-maila z pytaniem, odpowie na każde, nawet "głupie". Jeżeli zauważy coś niepokojącego zawsze da skierowanie na badania czy do innego specjalisty chociażby żeby wykluczyć coś dla świętego spokoju zatroskanych rodziców.

  • K

   Przepisałam się do przychodni na Różyckiego ze względu na Panią doktor, moja pierwsza wizyta z córką jak najbardziej potwierdziła ocenę znajomych, że jest to dobry lekarz. Pani doktor dokładna, bardzo miła i przede wszystkim poświęca dziecku dużo uwagi zadaje pytania i na każde moje odpowiada. Do lekarza ma się zaufanie albo nie. Mimo że dopiero to była nasza pierwsza wizyta wzbudziła moje zaufanie.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu