Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zdrowie

Porzeczkowa 20

86-065 , Łochowo , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Bogumiła Drzycimska-Tatka

  Dietetyk,

  • J

   Schudłem 26 kilogramów, utrzymałem wagę, odzyskałem życie. Naprawdę, nie muszę pisać nic więcej, szczerze polecam.

  • R

   Bardzo serdeczna, wyrozumiała, empatyczna, profesjonalna a przede wszystkim skuteczna p. dietetyk. Polecam!


 • Piotr Nowicki

  Pediatra,

  • J

   Naprawdę bardzo dobry lekarz. Zawsze trafne diagnozy. Odpowie na każde pytanie. Lekarz z podejściem.

  • T

   mój synek jest alergikiem i ma często zapalenie oskrzeli. badali go różni lekarze, jednak jemu diagnoza i zalecenia co do leczenia wychodzą najlepiej. Tak trzymać doktorze!


 • Elżbieta Piotrowska

  Pediatra,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Witam.Pani Dr Piotrowska jest wspaniałym lekarzem.Leczymy się u Pani Piotrowskiej jak mój syn się urodził.Syn dziś ma 20 lat.Żadnych zastrzeżeń lekarz z powołania o dobrym sercu.Zawsze trafne diagnozy dobrane leki 100% miła sympatyczna moje dzieci mówią tylko Pani Dr Piotrowska.Nie zamienili byśmy jej na żadnego innego lekarza.Lekarz z powołania polecam na 300%!!!!!!!

  • M
   Lokalizacja: NZOZ "ZDROWIE"

   Gdyby nie Pani doktor, to pewnie przekonałbym się czy Eben Alexander w opisie zaświatów miał rację. Lekarze wielokrotnie odsyłali mnie do domu z kosmicznym CRP I LEUKO z izb przyjęć bydgoskich szpitali z łatką "psychiczny" podczas gdy od wielu lat, miałem nietypowe przewlekłe zrostowe zapalenie wyrostka robaczkowego. Do dziś leczę się u pani doktor z błedów innych specjalistów. Chylę czoła i szanuję nie tylko za to jaką ma wiedzę, ale przede wszystkim jaki typ osobowości reprezentuje. Wraca wiarę w ludzi :)

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Janusz Karwowski

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny. Usługa: wymiana wypełnienia, zmiana próchnicowa

   Pan doktor jest bardzo dobrym specjalistą. Starannie wykonuje swoją pracę i dba o każdy, najmniejszy detal. Podchodzi do tego ze spokojem, bez pośpiechu, przy tym jest bardzo uprzejmy. Jestem bardzo zadowolona z wizyty i polecam pana doktora nie tylko jako stomatologa, ale też bardzo dobrego ortodontę, ponieważ potrafi dobrze wyleczyc wady zgryzu w sposób nieinwazyjny, w rozsądnej cenie i ze świetnym rezultatem.

  • N

   niestety po jednej wizycie, już jakiś czas temu, miałam nienajlepsze wrazenie. mąż był dłużej jego pacjentem, ale... juz nie jest. moje spostrzeżenia po jakimś czasie potwierdził. Pan doktor pracujacy w kilku miejscach nemalże "naraz" jest lakoniczny i zmęczony, mało rozmowny, a ja jestem z tego typu pacjentów którzy lubią dużo wiedzieć, taki trochę "od niechcenia". Uderzyło mnie to, że na tą samą godzinę co ja czekało parę innych osób, więc opóźnienia są duże (można odnieść wrażenie że jest się upchniętym, żeby tyllko pieniądze wpadły). brak asystentki jest skandaliczny (wszystko robi sam, co dodatkowo przedłuża siedzenie). ale najgorsze, że nie miał nawet rentgena, który dzis jest pzrecież normą w prywatnych gabinetach - przez co robi "na czuja" i odsyła na zdjecie na drugi koniec miasta. Przez to wszystko jest zatem niedokładnym więc - płaci się dwa razy... ;/ ceny zaś ma jak wszyscy, łacznie z tymi, którzy mają naprawdę świetnie wyposażone gabinety. nie polecamy

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu