Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

MEDROM jako przychodnia prywatna działa w Tomaszowie Maz. od 1992r. Od początku istnienia staramy się w naszej poradni podwyższać standard świadczonych usług medycznych, rozszerzać zakres działalności i otaczać pacjenta jak najlepszą opieką zarówno ze strony personelu medycznego jak i administracyjnego.

Nasza placówka świadczy nie tylko szeroki zakres usług specjalistycznych, ale jest jednym z największych ośrodków medycyny pracy w tym regionie.

Zapewniamy kompleksową opiekę profilaktyczną obejmującą badania dla zakładów pracy jak i osób indywidualnych. U nas wykonasz badania profilaktyczne w ciągu jednego dnia.

Serdecznie zapraszamy
Dowiedz się więcej

Adres

Zakład Usług Medycznych "MEDROM" Sp. z o.o.
Partyzantów 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki
Zakład Usług Medycznych "MEDROM" Sp. z o.o. logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (11)

Ogólna ocena

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Stańczyk Inny

  Najlepszy chirurg do jakiego mogłam trafić, naprawdę ! Żałuję tylko że tak późno.
  Dość długo goiła mi się rana po CC. I na tylu lekarzy i specjalistów których odwiedziłam nikt mi nie potrafił pomóc i wytłumaczyć jak trzeba z nią postępować.
  Pan Doktor bardzo miły, uprzejmy i od razu wiedział co zalecić. Wszystko wytłumaczył i co najważniejsze uspokoił . Dwa miesiące i wszystko wkońcu się wygoiło a ja mogę pomału normalnie zacząć funkcjonować. Wszystkim polecam Pana Doktora Stańczyka.

  M
  Profil zweryfikowany
  Tomasz Stasiak konsultacja diabetologiczna

  Mogę polecić z czystym sumieniem, lekarz z powołania :) Uśmiechnięty, cierpliwy odpowiada na każde zadane pytanie.Bardzo długo szukałam odpowiedniego specjalisty, który poprawnie zdiagnozuje moje schorzenie. Udało się i efekt jest rewelacyjny.

  Profil zweryfikowany
  Tomasz Stasiak Inny

  Świetny lekarz, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Widać, że chce pomóc. Jest kompetentny i życzliwy. Bardzo polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adam Halbina Inny

  Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora. Dzięki niemu moje problemy ze skórą trądzikową nareszcie się zakończyły. Przeanalizował całą wcześniejszą dokumentację medyczną, obejrzał bardzo dokładnie wszystkie zmiany, zaproponował kurację maściami, które zdziałały cuda. Bardzo miły i rzeczowy. Jego wiedza przekłada się na skuteczne leczenie pacjentów. Bardzo dziękuję :) Polecam.

  F
  Profil zweryfikowany
  prof. dr hab. n. med. Kryspin Niedzielski Inny

  Pan profesor szybko zdiagnozował mój problem, gabinet zadbany, jedyny minus to, że o wszystko trzeba było wypytywać, bo profesor był mało mówny, ale ogólnie polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Maciej Stańczyk Inny

  Zabawny, życzliwy,otwarty, pogodny, troskliwe podejście do pacjenta,rozmowny, długo by wymieniać. Złoty człowiek. Ma wszystko to co powinien mieć idealny lekarz, polecam wszystkim którzy szukają specjalisty w tej dziedzinie.

  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adam Halbina Inny

  Bardzo miły, rzeczowy i kontaktowy lekarz. Ze szczegółami tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, posiada dobre podejście do dzieci.

  N
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Adam Halbina Inny

  Lekarz na medal uprzejmy, uczciwy,konkretny. Od około 6/7 lat zmagałam się z trądzikiem który leczyłam bezskutecznie dopiero gdy natrafiłam na doktora Adama kuracja która mi zaproponował pomogła.Gorąco Polecam!!

  A
  Profil zweryfikowany
  Jarosław Lewy Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty , ponieważ wszystkie problemy obawy zostały mi wyjaśnione .Bardzo miła atmosfera dużo zrozumienia i profesjonalne zajęcie się problemem..polecam gorąco ,Pan Dr jest bardzo sympatycznym i cierpliwym lekarzem.

  J
  Profil zweryfikowany
  Iwona Krasińska-Hanke leczenie wad wzroku

  Bardzo dobry specjalista, nawiązuje dobre relacje z pacjentem, ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania