Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

O nas

MEDROM jako przychodnia prywatna działa w Tomaszowie Maz. od 1992r. Od początku istnienia staramy się w naszej poradni podwyższać standard świadczonych usług medycznych, rozszerzać zakres działalności i otaczać pacjenta jak najlepszą opieką zarówno ze strony personelu medycznego jak i administracyjnego.

Nasza placówka świadczy nie tylko szeroki zakres usług specjalistycznych, ale jest jednym z największych ośrodków medycyny pracy w tym regionie.

Zapewniamy kompleksową opiekę profilaktyczną obejmującą badania dla zakładów pracy jak i osób indywidualnych. U nas wykonasz badania profilaktyczne w ciągu jednego dnia.

Serdecznie zapraszamy
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (9)

Ogólna ocena

  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Stasiak Inny

  Świetny lekarz, indywidualnie podchodzi do pacjenta. Widać, że chce pomóc. Jest kompetentny i życzliwy. Bardzo polecam

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Halbina Inny

  Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora. Dzięki niemu moje problemy ze skórą trądzikową nareszcie się zakończyły. Przeanalizował całą wcześniejszą dokumentację medyczną, obejrzał bardzo dokładnie wszystkie zmiany, zaproponował kurację maściami, które zdziałały cuda. Bardzo miły i rzeczowy. Jego wiedza przekłada się na skuteczne leczenie pacjentów. Bardzo dziękuję :) Polecam.

  F
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Kryspin Niedzielski Inny

  Pan profesor szybko zdiagnozował mój problem, gabinet zadbany, jedyny minus to, że o wszystko trzeba było wypytywać, bo profesor był mało mówny, ale ogólnie polecam.

  K
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Stańczyk Inny

  Zabawny, życzliwy,otwarty, pogodny, troskliwe podejście do pacjenta,rozmowny, długo by wymieniać. Złoty człowiek. Ma wszystko to co powinien mieć idealny lekarz, polecam wszystkim którzy szukają specjalisty w tej dziedzinie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Halbina Inny

  Bardzo miły, rzeczowy i kontaktowy lekarz. Ze szczegółami tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, posiada dobre podejście do dzieci.

  N
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Halbina Inny

  Lekarz na medal uprzejmy, uczciwy,konkretny. Od około 6/7 lat zmagałam się z trądzikiem który leczyłam bezskutecznie dopiero gdy natrafiłam na doktora Adama kuracja która mi zaproponował pomogła.Gorąco Polecam!!

  A
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Lewy Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty , ponieważ wszystkie problemy obawy zostały mi wyjaśnione .Bardzo miła atmosfera dużo zrozumienia i profesjonalne zajęcie się problemem..polecam gorąco ,Pan Dr jest bardzo sympatycznym i cierpliwym lekarzem.

  J
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Krasińska-Hanke leczenie wad wzroku

  Bardzo dobry specjalista, nawiązuje dobre relacje z pacjentem, ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie.

  M
  Profil zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Lewy Inny

  Wysokiej Klasy Lekarz Ginekolog. Polecam wszystkim paniom. Pan Doktor - Konkretny, Rzetelny, Sympatyczny, Kulturalny itd. Dzięki Panu Doktorowi mam teraz dwójkę super dzieciaczków. Drogie Panie polecam z czystym sumieniem.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Partyzantów 4, 97-200 Tomaszów Mazowiecki Pokaż w Google Maps

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania