MEDROM jako przychodnia prywatna działa w Tomaszowie Maz. od 1992r. Od początku istnienia staramy się w naszej poradni podwyższać standard świadczonych usług medycznych, rozszerzać zakres działalności... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Usług Medycznych "MEDROM" Sp. z o.o.

Partyzantów 4

97-200 , Tomaszów Mazowiecki , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

MEDROM jako przychodnia prywatna działa w Tomaszowie Maz. od 1992r. Od początku istnienia staramy się w naszej poradni podwyższać standard świadczonych usług medycznych, rozszerzać zakres działalności i otaczać pacjenta jak najlepszą opieką zarówno ze strony personelu medycznego jak i administracyjnego.

Nasza placówka świadczy nie tylko szeroki zakres usług specjalistycznych, ale jest jednym z największych ośrodków medycyny pracy w tym regionie.

Zapewniamy kompleksową opiekę profilaktyczną obejmującą badania dla zakładów pracy jak i osób indywidualnych. U nas wykonasz badania profilaktyczne w ciągu jednego dnia.

Serdecznie zapraszamy

Zabiegi

 • Elektrokoagulacja
 • Krioterapia
 • Iniekcje

Badania

 • USG
 • Badania laboratoryjne krwi i moczu
 • Spirometria
 • EKG
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Centrum medyczne

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Halbina Inny

  Cieszę się, że trafiłam do Pana doktora. Dzięki niemu moje problemy ze skórą trądzikową nareszcie się zakończyły. Przeanalizował całą wcześniejszą dokumentację medyczną, obejrzał bardzo dokładnie wszystkie zmiany, zaproponował kurację maściami, które zdziałały cuda. Bardzo miły i rzeczowy. Jego wiedza przekłada się na skuteczne leczenie pacjentów. Bardzo dziękuję :) Polecam.


  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Kryspin Niedzielski Inny

  Pan profesor szybko zdiagnozował mój problem, gabinet zadbany, jedyny minus to, że o wszystko trzeba było wypytywać, bo profesor był mało mówny, ale ogólnie polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Maciej Stańczyk Inny

  Zabawny, życzliwy,otwarty, pogodny, troskliwe podejście do pacjenta,rozmowny, długo by wymieniać. Złoty człowiek. Ma wszystko to co powinien mieć idealny lekarz, polecam wszystkim którzy szukają specjalisty w tej dziedzinie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Halbina Inny

  Bardzo miły, rzeczowy i kontaktowy lekarz. Ze szczegółami tłumaczy i odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania, posiada dobre podejście do dzieci.


  N
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Adam Halbina Inny

  Lekarz na medal uprzejmy, uczciwy,konkretny. Od około 6/7 lat zmagałam się z trądzikiem który leczyłam bezskutecznie dopiero gdy natrafiłam na doktora Adama kuracja która mi zaproponował pomogła.Gorąco Polecam!!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Lewy Inny

  Jestem bardzo zadowolona z wizyty , ponieważ wszystkie problemy obawy zostały mi wyjaśnione .Bardzo miła atmosfera dużo zrozumienia i profesjonalne zajęcie się problemem..polecam gorąco ,Pan Dr jest bardzo sympatycznym i cierpliwym lekarzem.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Iwona Krasińska-Hanke leczenie wad wzroku

  Bardzo dobry specjalista, nawiązuje dobre relacje z pacjentem, ma ogromną wiedzę i doświadczenie w swojej dziedzinie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jarosław Lewy Inny

  Wysokiej Klasy Lekarz Ginekolog. Polecam wszystkim paniom. Pan Doktor - Konkretny, Rzetelny, Sympatyczny, Kulturalny itd. Dzięki Panu Doktorowi mam teraz dwójkę super dzieciaczków. Drogie Panie polecam z czystym sumieniem.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz