Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Zakład Usług Medycznych MEDiFARM

Armii Krajowej 32

97-500 , Radomsko , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Skwira

  Okulista,

  • T

   Najlepsza okulistka w Radomsku. Żaden inny lekarz nie potrafił skorygować mojej wady wzroku. Jedna z radomszczańskich pseudo okulistek wmawiała mi że udaje że nie widzę bo w tych okularach muszę widzieć. Pani doktor Skwira zdiagnozowała u mnie stożek rogówki przy którym jedynie twarde soczewki kontaktowe pozwalają dobrze widzieć.


 • Krzysztof Dąbrowski

  Urolog, Chirurg, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Prywatny Gabinet Urologiczny - USGUsługa: operacja wodniaka jądra i wazektomia.

   Pan doktor to wspaniały specjalista. Jako jedyny w całej Polsce podjął się wykonania zarówno korekcji wodniaka po nieudanej operacji na żylak powrózka nasiennego i wazektomii podczas jednej wizyty. Sam zabieg był bezbolesny i szybki. Dyskomfort po zabiegu trwał krócej niż zapowiadany i nie doznałem żadnych powikłań. Z całego serca polecam. Niewielu tak dobrych lekarzy zostało.

  • V

   Pan doktor już w pierwszej rozmowie telefonicznej dotyczącej wasektomii dał dowód na to, że nie jest jednym z tych rzeźników tnących ludzi dla pieniędzy. Zapytał ile mam lat i czy mam uregulowane życie rodzinne (dzieci) i wtedy dopiero powiedział: "W takim razie możemy zacząć rozmawiać o zabiegu".
   Bardzo uprzejmy, życzliwy, pomocny, bardzo cierpliwy nawet dla takiego ciekawskiego, zadającego mnóstwo pytań i zawracającego głowę pacjenta jak ja, a przy tym znakomity specjalista.
   Po udanej (jak się ostatnio okazało w badaniach) operacji wasektomii, miałem dużą nadwrażliwość w okolicy miejsca zabiegu :) . Zadzwoniłem tydzień później z tą informacją do doktora, a on spokojnie i uprzejmie powiedział, że jestem jego drugim z wielu pacjentem, u którego taki długotrwały dyskomfort występuje (trwało to ponad dwa - trzy tygodnie), ale żebym się nie martwił i miał jeszcze trochę cierpliwości i dodał, że powinienem brać taki i taki lek. Faktycznie uspokoiło się - już nie pamiętam na codzień, że zabieg miał miejsce, a badanie nasienia dowiodło, że zabieg w 100% został przeprowadzony prawidłowo i jest skuteczny.
   Sam zabieg trwał około 20 minut i zaraz po nim mogłem wsiąść w samochód i wrócić do rodzinnej Łodzi.
   Polecam serdecznie tego lekarza.
   A Panu, doktorze - dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Pigoń

  Internista,

  • S
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Zakład Usług Medycznych " MEDiFARM "Usługa: Gorączka, kaszel, zatoki

   Nie zostałem nawet zbadany przez lekarza podczas wizyty. Na moje pytanie czy dostanę antybiotyk odpowiedział że sam zdiagnozowałem u siebie grypę. Zero zaangażowania podczas wizyty, leki które dostałem na receptę mogłem kupić bez problemu bez recepty nie czekając w kolejce do lekarza.


Powiązane wyszukiwania